AKREP Burcu ARALIK 2013 Yorumu

Sevgili Akrep Burcu ve Yükselen Akrep Okuyucularım,

Aralık ayının hemen başında bir yeni ay doğuyor. Yılın son ayı olmasına bakmayın.
Yeni aylar, yeni başlangıçlara güç veren zamanlardır.
Bu zamanlarda, doğru konularda tohumlar atmak ve başlangıçlar, normalden çok daha rahat ve akışkan bir şekilde konularınızı ilerletmemize yardımcı olur.
Siz de kendiniz için doğru konuları keşfetmek ve başlangıçlar yapmaya niyet ediyorsanız size bir önerim var:
Yeni ayın en etkili olduğu akşamda, 3 Aralık Salı akşamı saat 19:00‘da Etiler‘de bir Yeni Ay Meditasyonu yaptıracağım.
Hikayeler, örnekler, sorular evrendeki enerjiyi anlamak ve yeniye açılmak için….
Kararlar almak, niyetimizi ortaya koymak için…
Farklı meditasyonlar içeren uygulamamız, dinlenmek ve düşünmek için kendimize vakit ayırdığımız değerli bir kaçamağa dönüşecek.
Katılım için detayları buradan görebilirsiniz.

Gelelim bu ayın tamamının etkilerine…

Sevgili Akrepler yılın son ayı geldi diye gelirlerinizi ilgilendiren girişimleri yeni yıla ötelemeyin. Bu ay sizler için her şeyin hızlanacağı, girişimlerinizin destek göreceği rüzgarlar oluşuyor. Kendinizi özgürleştirici seçimler yapmanın vakti gelmiş görünüyor.

Ayın hemen başında Yay burcunda oluşan yeni ayın enerjini kullanmalısınız. Yeni müşteriler bulmak, mevcut işinizde gelirlerinizin artışını talep etmek, daha yüksek ücretli yeni bir işe girmek için ayın ilk haftasında görüşmelere başlayın. Hem zihniniz oldukça açık hem de iletişim gücünüz yerinde olacak. Sessiz kalmak size bir fayda getirmeyecektir. Karşıdaki kişilerin, sizin katkılarınızı kendi kendilerine keşfetmelerini beklememelisiniz. Herkes kendi dertleri ile o kadar meşgul ki bir de ekstra bir duyarlılık gösterip sizin içinizde olup bitenleri çözemezler. Bunu beklemek, kendi değerinizi saklamak ve kendi kendinizi sabote etmekten başka bir işe yaramaz.

Bu ay profesyonel hayatınızdan kaynaklı tanıdığınız kişiler ve sosyal organizasyonlar aracılığı ile kurduğunuz ilişkilerden faydalanmak için elinizi çabuk tutmalısınız. Hayallerinize giden yolda size atlama taşı olabilecek kişiler ile tanışmanız muhtemel. Yıl bitiyor ama size pek çok alanda güzel başlangıçlar getiriyor.

Kardeşleriniz, yakın arkadaşlarınız gibi çevrenizde iş dışında görüştüğünüz insanlar ile tekrardan sıcak bağlar kurmak için vakit yaratmaya özen gösterin. Son dönemde onlardan sevginizi, ilginizi esirgemiş, onlara adeta kurumuş bir ağaç gibi görünüyor olabilirsiniz. Haydi bu düzeltin, size de iyi gelecek. Yılı kapatırken bu kişilerin yanında sıcaklığı, sevgiyi ve desteği görmek içinizde farklı bir huzur yaratabilir. Bu ay huzur arayışınızın her zamankinden daha fazla olması muhtemel. Zihinsel olarak kendinizi tüketmediğinizden emin olun. Kendinizi rahatlatıcı aktivitelere zaman ayırmayı ihmal etmeyin.

2014’te görüşmek üzere…
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz. 

%d blogcu bunu beğendi: