AKREP Burcu Ekim 2012 Aylık Burç Yorumu

AKREP Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Akrep Burcu Okuyucularım,

Biraz internette kendi hakkınızda okumalarınız oldu ise bu aydan itibaren burcunuza girecek olan Satürn’den haberiniz vardır. Geçtiğimiz ay bu konuda genel bir bilgi vermiştim. Bu ay tekrar aynı etkileri anlatıp tekrar etmek istemiyorum. Dilerseniz Eylül yorumlarına buradan bir göz atabilirsiniz.

Burç yorumlarımı bir süredir takip ediyorsanız benim bu Satürn’den çok çektiğimi, hayatımı, evimi, işimi, hayatımda önemsediğim pek çok şeyi tamamen değiştirdiğimi biliyor olabilirsiniz. Satürn’den çekmek diye başladım ama, bugün geri dönüp baktığımda her şey iyi olmuş, ohh çok şükür diyorum. İşte bu değişimler ilk olarak Akrep burcunun ilk günlerinde doğan ve yükselen burcu Akrep’in ilk derecelerine gelen okuyucularım ile, doğum haritalarında Akrep burcunun ilk derecelerinde gezegenleri olan okuyucularımı öncelikli etkileyecek. Yani hayatınızda her şey bu ay yerle bir olup değişmeyecek.

Önümüzdeki dönemin en güzel dersi, adım adım ve yavaş yavaş olanın sizlerin hayrına olacağı. Hızın, hayatı geçiştirmenin ve kısa yolların sizlere iyi gelmeyeceği…

Bu ay sizler için adeta bir hazırlık gibi. Ay başlar başlamaz zihniniz tamamen içe dönük ve sessiz, yalnız kalma isteğinde olabilirsiniz. Bu ay size çok sağlıklı gelebilecek olan bu sessizlik ve yalnızlığa ara ara vakit ayırmanızda fayda var. Değerlendirmeniz gereken çok konunuz olması muhtemel.

Hayatınızda yolunda gitmeyen neler var? Önümüzdeki dönemde neleri başarmak istiyorsunuz? Hayatınızdan temizlenmesi gereken, size iyi gelmeyen ilişkiler var mı? Maddi konularda ne alemdesiniz? Hedefleriniz ve bulunduğunuz yer arasındaki mesafe ne kadar uzunlukta? Kendinize hangi konularda yatırım yapmak istiyorsunuz? Yapılması gereken atılımlar, zorunluluklar ve disiplin konularında ne alemdesiniz?

Soruları uzun uzun sıralamaya devam etmeyeceğim. Söylemeye çalıştığım şey şu: Bu ay kendinize dönüp içinizdeki bilge sesi duymanız gerekiyor. Gevşeyip rahatlamanız ve neyi ne kadar istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Aldığınız kararlar önümüzdeki dönemde fırsatları görmenizi ve hayatınızda pozitif ilerlemeyi yapmanızı sağlayacak. En azından, yaklaşan yeni yaşınızda kendinize verdiğiniz bir değişim sözü olmalı. Bu ne olacak? Hadi biraz düşünmeye vakit ayırın.

Bir yandan da kapalı kapılar ardında kendiniz için yapacağınız çalışmalara  odaklanmalısınız. Çalışmalarınıza dair ağzınızı sıkı tutmanız da fayda olacaktır. Kendinizle ilgili projeleriniz neler? Değişim, dönüşüm için aklınızda neler var? Hadi artık onlara güç verin, zaman verin. Her şey yeterince olgunlaştığında siz zaten hissedeceksiniz, ben de bu satırlardan zamanı geldiğini size anlatacağım. Ancak unutmayın, astroloji ve özgür irade bir bütündür. Astrolojik etkileri bilip, yapmanız gerekeni yapma seçimi tamamen özgür iradeniz ile ilgilidir. Hadi hazırlanın. Yeni hayatınıza içinizi açın.

Bu ay bir yandan işiniz ile ilgili de güzel gelişmeler olabilir. Kazancınız artabilir, pozisyonunuz yükselebilir, günlük hayatınız, gittiğiniz iş tamamen değişebilir. Ayın hemen başında bu değişiklikler ile karşılaşırsanız rahat olun. Her şey çok daha iyiye gitmeniz yönünde şekilleniyor. Ayın ortalarından itibaren olacak gelişmelere dair ise iki defa düşünün. Çünkü kişisel prestij artışı yerine sadece iş yoğunluğunuzu arttırıcı değişiklikler yapıyor olabilirsiniz.

Ay boyu kazançlarınızı arttırıcı gelişmeler olması da muhtemel. Bu yeni bir iş, yeni bir proje veya bambaşka bir örnek olabilir.  Bu artışların, kişisel prestijinize de hizmet etmesine dikkat edin, pazarlık edin.

Ay sonunda partnerlik konularınızı etkileyecek Boğa dolunayından, önümüzdeki ayın yorumlarında detaylıca bahsedeceğim. Önden söylemek istediğim ise şu: Şartlar olgunlaşıyor ve sizin için önemli ve ezber bozduran bir partnerlik ilişkisi doğuyor olabilir.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: