AKREP Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Yeni ay iletişim yönünüzle ortaya çıkıp, kazançlarınızı arttırmanız için oluşan etkiler ile başlıyor. İçinizden yükselen arzulara daha çok kulak vermek ve zihinsel enerjinizi bu iç sesin yönlendirdiği temalara odaklamak akıllıca bir davranış olacaktır.

Bir yandan kapalı kapılar ardında kişisel projeleriniz için çalışırken, bir yandan da dışarılarda bambaşka konularda koşturmak zorunda kalabilirsiniz. Bu bölünüşün sizleri zorlayacağını tahmin edebiliyorum. Ama bu ay dişinizi sıkmak ve bir koltukta birden fazla karpuz taşıma zamanı.

Yoğunluğun getireceği yorucu trafiğin, kişisel projelerinizi engellemesine izin vermeyin. Bu ay içinizde başlatacağınız projeler, önümüzdeki dönemde dışarıda büyük başlangıçlara vesile olabilir. Tabi bu süreçte kendinizi de ihmal etmemeniz gerekiyor. Özellikle sağlığınıza dair koruyucu önlemleri aldığınızdan emin olun. Dinlenmeyi de ihmal etmeyin. Zira, önümüzdeki dönemde sağlık problemlerinden kaynaklanan zaman kayıpları yaşamayı hiç istemeyeceğinizi biliyorum.

Ayın son haftasından itibaren Merkür gerilemesinin etkisini hissetmeye başlayacaksınız. Merkür bu gerileme dönemini sizin burcunuzda geçirecek. “Eyvah yine mi Merkür!” demeyin. Merkür sizlere yardımcı olmak için bu sefer devrede. Geçmişten gelen kişiler ve ilişkilerden kazançlar sağlamanız için devrede. Özelikle sözleşme, yayıncılık, seyahat konularında detayları sizin lehinize çevirmeye yardımcı olacak. Bu ay YENİDEN teması olan her şeye dikkat edin. Merkür’ün daha önce kaçırmış olabileceğiniz detayları size gösterip, durumları sizin lehinize ilerletmek için bu etkileri karşınıza çıkardığını hatırlayın.

Önümüzdeki ayda da devam edecek olan gerileme süresince, zorda kalmadıkça elektronik eşyalar almayın. Önemli sunumlarınız, görüşmeleriniz var ise seyahat planlamanızı dikkatli yapın. Ulaşım için bir B planınız olsun. Son dakika aksiliklerinin o güzel enerjinizi bozmasına izin vermemek için bunları anlatıyorum. Bu ay özellikle iletişim yönünüzle parlama zamanınız. Ufak tefek elektronik aksaklıklar veya ulaşımdaki sıkıntılar o enerjiyi bozmasın.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: