AKREP BURCU Eylül Ayı Yorumu – 2013

Geçtiğimiz ay işlerinizdeki yoğunluktan tatile fırsat bulamamış olabileceğinizi tahmin ediyorum. Olası bir tatil ise sizleri huzursuz etmiş ve tatilde işler ile uğraşmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Aslına bakarsanız çok iyi yaptınız. Çünkü bu ay, bu emeklerinizin karşılığını alacağınız nefis etkiler var. Dolayısıyla profesyonel hayatınızı, kişisel prestijinizi ve başarınızı ilgilendiren konulara eğilmeye devam. Hatta bu ay daha da öne çıkma ve daha aktif aksiyon alma zamanı.

Önümüzdeki dönem sizler için oldukça büyük gelişmelere gebe. Öyle bir anda ortaya çıkacak gelişmelerden bahsetmiyorum. Adım adım gelecek olan ve hayatınızda ciddi bir kuruluma neden olacak gelişmelerden bahsediyorum. Belki zaman zaman geriye çekilip hayatınızda değiştirmek ve dönüştürmek istediğiniz şeyleri gözden geçirebilirsiniz. Özellikle kariyer hayatınıza dair değişiklik isteğiniz var ise, bu ay bu konuda da düşünme zamanı.

Hayatınızda bazı şeyler sık sık karşınıza çıkıp sizi sıkarak yön göstermeye çalışıyor olabilir. Detaylara takılmadan, öfkelenmeden, hayatınızda gerçekten neyi istediğinizi bilmeniz önemli. Büyük resme bakmaya çalışmalısınız. Çünkü önümüzdeki dönem, sizleri bu değişimleri yapmanız için daha da güçlendirecek. Bu dersleri bir defa öğrendiğinizde hayat boyu rahat edeceğinizi bilmelisiniz. Dersleri öğrenmeyip, fark etmeyip aynı yanlışları tekrar tekrar yaptığınızda ise, biraz üzülme ihtimaliniz maalesef var. Ama gelecekte bu dersleri “İyi ki yaşamışım.” diyeceğinizin garantisini verebilirim.

Biraz kasvetli bir giriş oldu, ama konu Satürn döngüsü olunca bu büyük enerjiyi zaman zaman açıklamak ve hatırlatmanın faydalı olacağını düşünüyorum. Çünkü, öğrenilen bu dersler hayat boyu rahat etmeniz ve olgunlaşmanız için karşınıza çıkar. Satürn 29 senede bir bu döngüyü hayatlarımıza taşır. Hal böyle olunca bir insan ömrü, iki, maksimum üç Satürn döngüsü görebilir.

Ayın daha kısa süreli etkilerine geri dönersek…

Geçen ay hazırladığınız projeleri insanlara anlatma dönemine girdiğinizi bilmenizi isterim. Artık biraz kalabalıklarda olmak, derdinizi, davalarınızı, emeklerinizi anlatma zamanı. Maalesef öyle rengarenk bir sosyal hayattan bahsedemiyorum hala. İşleriniz dolayısıyla tanıştığınız ve sizin başarınıza katkısı olacak kişiler ile sosyalleşme döneminde olacaksınız. Bu etkiden faydalanmanın en güzel yolu, sıkıştığınız noktalarda, kendi kendinize çareler üretmeye çalışmak yerine, insanlardan yardım almaktır. Tam da ihtiyacınız olan kişilerin etrafınızda olduğunu bilmelisiniz. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek ve yardım talep etmek. Her zamankinden daha fazla konuşun.

Bir yandan da hayallerinize giden yolda insanların desteğini almak için pozitif etkiler altında olduğunuzu da bilmelisiniz. Konuları pişirmek ve uzman görüşü alarak yolunuzu şekillendirmek için bu etkilere kendinizi açın.

Bu ay iş ilişkileriniz dolayısıyla veya size yardımcı olmaya istekli bir kişi ile romantik bir yakınlaşma da söz konusu olabilir.

Yurtdışı, yabancılarla ilişkiler, seyahatler ve eğitim ile ilgili konularında şansınız devam ediyor.

Burcunuzun yönetici gezegeni Mars, Aslan burcundaki seyrine ay boyunca devam edecek. Bu durum size hem enerji verecek hem de çekiciliğinizi arttıracaktır. Karizmanızın konuşacağı bir ay var ise o işte tam bu ay! Hayranlarınızın artabileceği bir ay…

Diğer burçları okumak için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: