AKREP Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu

AKREP Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Akrep Burcu Okuyucularım,

Öncelikle bu ay doğum gününü kutlayan tüm Akrep burcu okuyucularımın doğum günlerini kalpten kutlarım. Sizler için oldukça önemli bir aya girdik. Akrep burcundaki pek çok gezegen etkileşimi hayatınızın pek çok alanında önemli adımlar atmaya, kararlar vermeye, girişimlere başlamaya ve hayatınızı değiştirmeye uygun bir ortam sunuyor. Harika bir ay sizler için başlıyor. Harika ama biraz zorlayıcı bir ay… Detaylara bakalım.

Önelikle bu ay burcunuzda bir Güneş tutulması oluşacak. Hayatınızda önemli kararlar almanız ve başlangıçlar yapmanız için sizlere büyük bir güç verecek. Acele etmeden adım adım ilerlemeniz gereken bir ay. Zira Merkür de geri hareketini yapacağı içi, atılımlarınızdan hızlı sonuçlar alamamanız muhtemel. Ancak Akrep’liğin özünde gelen sabır zamanla inşa etme ve stratejik ilerleme bakış açısı sizi koruyacak ve destekleyecek. Hal böyle olunca, şartlar ne kadar zorlayıcı olursa olsun, sizlerin her şeyin üstesinden gelecek sabrı ve gücü göstereceğine olan inancım şüphesiz.

Bu ay özellikle gelirleriniz, maddi varlıklarınız ve ciddi kazançlar elde ettiğiniz projeleriniz üzerinde bir ışık doğuyor. Gündeminizi bu konulara çevirmeniz kazanmanızı saplayacaktır. Bir nevi akarken doldurma zamanı gibi düşünebilirsiniz. Özellikle eski tanışıklıklarınız vasıtası ile gireceğiniz iş birlikleri, projeler ve yeni gelir kapıları sizlerin yüzünü güldürecektir. Geçmişte olanlardan ders alın, prensiplerinizi, sınırlarınızı belirleyin ve ilerleyin. Geçmişten kalan kin, öfke ve anlaşmazlıkların sizi durdurmasına izin vermeyin. Geçmişte yapılan hataları göz önünde bulundurarak tüm planlamanızı yapın ve kendinizi koruyun.

Özellikle ayın ilk yarısında şüphelerinize,  cesaretsizliğinize rağmen ilerlemelisiniz. Endişelerinizin bir gerçeğe mi, yoksa başınıza gelmesi çok küçük bir ihtimal olan şüphelere mi dayandığını iyice tartın.

Ayın ikinci yarısında seyahatleriniz, günlük koşturmalarınız ve iletişim trafiğiniz artabilir. Trafikte saçınızı başınızı yolma haller, çıkan aksaklıklar, gecikmeler gibi durumlara hazırlıklı olun. Bir B planınız mutlaka olsun. Bu ay yapmanız gereken çok şey var. Atmanız gereken çok tohum var. Bu nedenle, olası aksaklıkların sizi durdurmasına izin vermemek sizlerin elinde.  Özgür iradeye bu yüzden sahibiz. Özgür irade ile harekete geçmek olmaksızın astroloji bilmek bir işe yaramaz hatırlayın.

Bu ay boyunca görsel sanatlara dair başlangıçlar yapmak için oldukça uygun. Bir kursa yazılabilir veya bir eser ortaya çıkarıyor olabilirsiniz. Akrep burcunun temalarından olan erotizm, gizlilik, mistisizm, dönüşümler, doğum, içgüdü gibi temalarla karşılaştığınızda doğru yolda olduğunuzu bilin. İşerinizde bu temalar var ise var gücünüzle ilerlemeye gayret edin.

Ayın sonlarına doğru aradığınız finansman, kaynak, yetenek gibi konularda olgunlaşma, sonuç alma, doğru kişiler ile karşılaşma ve işbirliklerine girişme gibi temalara açık olun.

Parlak başlangıçlarınız için bereketli tohumlar attığınız bir ay diliyorum.

BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İZİNSİZ kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: