AKREP BURCU KASIM Ayı Yorumu

Sevgili Akrep’ler,
Bu ay tüm gezegenler sizler için toplanmış adeta. Değişim, ilerleme, büyüme rüzgarları esiyor. Değerlendirmeniz gerekiyor. Rüzgarları arkanıza almak için maksimum çabayı göstermelisiniz.

Öncelikle burcunuzda geri hareketine devam eden Merkür’ün etkilerinin, iletişimde yarattığı karmaşanın ayın 11’inden itibaren ortadan kalkacağını bilmenizi istiyorum. Bu döneme kadar her türlü iletişim gerektiren konuda temkinli olmak ve iki defa düşünüp konuşmak faydalı olacaktır.  Olası yanlış anlaşma veya haberleşmede yaşanacak aksaklıklara duyarlı olun. Düzeltmek için elinizden geleni yapın.

Bu ay burcunuzda bir güneş tutulması oluşuyor. Güneş tutulmaları oldukça büyük enerjiler taşılar. Bu enerjileri başlangıçlar yapmak için kullanmak sizlerin hayatında önemli değişimler sağlayabilir. İçinizden yükselen sese kulak verin. Hayatınızın pek çok alanında her şeyi yerle bir edip, yeni baştan ve sapasağlam kuracak güce sahipsiniz.  Burcunuzda ilerleyen Satürn’ün de destek verdiği bu başlangıçlar, sabırlı olmanız ve adeta bir yaşam mimarı gibi yaşamınızı yeniden inşa etmeniz gerektiğini vurguluyor. Bu başlangıç teması doğrudan burcunuzda oluştuğu için, sizleri tek bir konuda başlangıçlar yapmanız iyidir diye yönlendiremiyorum. Hayatınızdaki her temayı gözden geçirmeli ve gerekeni yapmak için adım atmalısınız. Sık sık karşılaştığınız problemleri düşünün. Onlarla neden karşılaşıyorsunuz? Almanız gereken bir ders olmalı. Bu dersi öğrenmediğiniz sürece tekrar tekrar bu sıkıntıları yaşayacağınızı bilmelisiniz. Artık hedefiniz, çözmek ve değiştirmek olmalı.

Bu ay karşıt burcunuz olan Boğa’da ise bir ay tutulması oluşuyor. Bu tutulma sizlerin partnerlik ilişkilerinize ışık veriyor. Size ait olmayanın, size zarar veren veya sizi zorlayanın hayatınızdan çıkması, sağlıklı partnerliklerin ise olgunlaşması ve kurumsallaşması etkisi veren bu tutulma, uzun süreli bir partnerliği sonlandırıyor veya sizlere evlilik kararı aldırıyor olabilir. Hayatınızdaki şekillenme nasıl olursa olsun, sizlerin zenginleşmesi ve rahat etmesi için oluştuğunu bilmelisiniz. Dolayısıyla, gidenin arkasından yas tutmayın, gelene kalbinizi, evinizi ve hayatınızı açın. Bekar Akreplerin hayatlarına girecek kalıcı bir ilişkiye de işaret eden bu etkiler, uzun süreli ve sizleri geliştirecek bir beraberliğin habercisi olabilir. Son dönemde ilişkilerde zorluklar yaşamış ve ayrılıklardan bıkmışsanız, bu sefer hayatınıza gelenin, sizlerle kalmaya geldiğini bilmelisiniz.

İlişkisi olan, evli olan Akrepler ise yukarıda bahsettiğim etkileri, hayatlarına girecek yeni bir iş ortağı, yönetici veya büyük bir proje başlangıcı olarak deneyimleyebilir. Bu ortaklıklardan kazancınızın bol olacağını bilmelisiniz. Yapmanız gereken sabırla ve kararlılıkla ilerlemek.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz.

%d blogcu bunu beğendi: