AKREP Burcu ve Yükselen AKREP 2013 YILI Burç Yorumu

AKREP Burcu ve Yükselen AKREP 2013 YILI Burç Yorumu

Sevgili Akrep Burcu Okuyucularım,

2013 yılı ve sonrası sizler için unutulmaz yıllar olacak. Hayat, pek çok mücadeleden geçmenizi isteyecek. Değişimler kendini göstere göstere, yavaş yavaş gelecek. Kararlar vermeniz ve cesaretli olmanız gerekecek. Hayatınızdaki pek çok şey olumlu yönde değişecek, sağlamlaşacak. 2012’nin sonlarından itibaren bu etkiyi hissetmeye başlamış olmanız gerekiyor. İçinizde bir uyanmanın ışığı yanacak. Hayatta daha sağlam durmak, bağımsızlık, özgürleşme ve olgunlaşma yolunda adım adım ilerlemeye başlayacaksınız. Özellikle Akrep burcunun ilk günlerinde doğanlar ve yükselen burcu Akrep’in ilk derecelerine düşenler, bu etkilerden öncelikli olarak faydalanacak.

Mücadele dedim diye gözünüz korkmasın. Bu mücadele her anı yaşamaya değer bir mücadele. Kendi gücünüzü keşfedeceğiniz ve açığa çıkaracağınız bir süreçten bahsediyorum. İşiniz, aileniz, eviniz, partnerlik ilişkileriniz değişimlere uğrayabilir. Sonuç ne olursa olsun, tüm bu değişimler, hayatınızın sonraki dönemlerinde rahat etmeniz için oluşuyor. Öğreten, disipline zorlayan Satürn gezegeni öğretmeniniz olacak. Zaman çok daha değerli hale gelecek. Az zamanda çok şeyi yapmaya çalışacak ve başaracaksınız. Büyük değişimleri dönüşümlerin tohum atma dönemine giriyorsunuz. Sabırla o tohumları sulayıp, bakımını yapmanız gerekecek.

Pek çok Akrep’i evlenirken göreceğiz. Pek çok Akrep ise mutlu olmadıkları ilişkilerini bitirecek ve yeniye, temize, huzura doğru adım atacak.

İşini kurmak isteyen Akrep’lerin bu isteği daha da büyüyecek. Endişeleri bir kenara bırakmak, her şeyin en kötü ihtimalini düşünüp kendinizi korkutmak bırakmanız gereken en önemli alışkanlıklar olacak.

Yılın ilk yarısında dışarıdan gelen para ve kaynaklar konularında şanslı bir dönemde olacaksınız. Eşiniz aracılığıyla gelirleriniz artabilir, tazminat, nafaka, komisyon, krediler gibi konularda oldukça olumlu etkiler altında olacaksınız. Maddi, manevi her türlü desteği göreceksiniz. İhtiyacınız olan kişiler çevrenizde olacak. Tek yapmanız gereken yararlanmayı bilmek olmalı.

Yılın ikinci yarısında ise hayatı derinlemesine anlama adalet, yurt dışı ile ilişkiler, yabancı ülkelere seyahat veya bir süre yurtdışında yaşamak gibi temalarda işler yolunda gitmeye başlayacak. Planlarınızı ve zamanlamalarınızı buna göre şekillendirmenizde fayda var. Eğitim alanında da önünüzün açılacağı bu süreci, yeni bir yüksek öğrenim programına başlamak, eğitimler almak ve vermek için kullanmak, size beklediğinizden çok daha fazla faydalar ve ödüller getirecektir.

Yılın ilk yarısında  kendi içinizde bir şeyleri pişirmek, kendinize ait, özel projenizi hazırlamak, kendi işinizi kurmak için arka plan çalışmalarını yapmak, kitap yazmak gibi kendi içinize dönüp yapmanız gereken işleri halletmek için oldukça uygun bir dönem. Bu çalışmalarınızın hayata geçeceği dönem yılın ikinci yarısı olur ise işler daha kolay ilerleyecektir.

2013 yılı içerisinde yakın çevre, medya, iletişim, yurtdışı konularında da sürpriz gelişmelere hazır olun. Hayatın size sunduklarını incelikle kabul ederek  tadını çıkartın.

İlişkiler, işbirlikleri ve ortaklıklar konularında size iyi gelmeyen birlikteliklerden temizlenme dönemi de başlayacak. Sizleri zehirleyen, engelleyen ilişkilerin… Devamı 2013 Benim Yılım kitabında.
2013 Benim Yılım tüm kitapçılarda!
D&R’dan sipariş vermek için linke buradan ulaşabilirsiniz.
Kitabımı gitti-gidiyor üzerinden satın alanlara, kitabı doğrudan imzalayarak ben gönderiyorum.
Kitabı bulabileceğiniz link burada!

%d blogcu bunu beğendi: