AKREP Burcu & Yükselen AKREP ARALIK Ayı Burç Yorumu

AKREP Burcu & Yükselen AKREP ARALIK Ayı Burç Yorumu:

Sevgili Akrep Burcu Okuyucularım,
yorucu, zorlayıcı bir döenmi geride bırakıyoruz. Artık biraz dinlenme ve keyife vakit ayırmanın vakti geldi de geçiyor. Kendinizi mecburi dinlenmelere maruz bırakmamak için ay başlarken ufak ufak kaçamaklar yapmaya ne dersiniz? Geçen ayın etkileşimleri bazı konularda ortalığı karıştırdı. Umuyorum bu dönemde hislerinize güvenerek sakinlikle hareket ettiniz. Eğer öyle yaptıysanız bugün rahatlamış olduğunuzu tahmin edebiliyorum.

Geçtiğimiz ay verdiğiniz bazı kararları bu ay tekrar sorgulamanız gerekebilir. Belki de verdiğiniz kararlardan geri dönmeniz gerekebilir. Eğer böyle durumlarla karşılaşırsanız, sıkı sıkıya verdiğiniz kararın arkasında durmak zorunda olmadığınızı bilin. Sizin için doğru olan, yanlışı fark ettiğiniz anda geir dönmek. Bazen balık baştan kokar. Bunu hissettiğinizde geri çekilin ve kararınızdan vazgeçtiğinizi iletin.  Bu bir kayıp değil. Hiçbir şeyi kaçırmıyorsunuz veya güvenilmez bir kişi konumuna gelmiyorsunuz. İçinizi ferah tutun. Sadece kendiniz için yapmanız gereken doğru şeyi yapıyorsunuz.

Ayın ortasından itibaren gelirleriniz tarafında bir takım ç rahatlatıcı gelişmelere söz konusu olabilir. Yeni bir iş teklifi veya bir proje kabul alabilirsiniz. Belki de zam istemek için uygun ortamın oluştuğunu fark edeceksiniz. Aksiyonel olarak hemen cebinize bir para girmese de geleceğe akıllıca yatırımlar yapmak için güzel bir aydayız.

Ayın sonuna kadar iletişim ve seyahat trafiğiniz, günlük koşturmalarınız çokça olabilir. Ayın sonunda eviniz, sıcacık yuvanıza çekilmek ve ailenizle vakit geçirmek sizlere iyi gelecektir. Ev ve aile ile ilgili bazı konulara el atmanız da gerekeceğinden, bu yakınlık işinize gelecek.

Bu ay Yay burcunda oluşacak bir yeni ay var. Yeni ayın güzel enerjisi, sizin gelirlerinizi aydınlatacak. Fırsatlar oluşacaktır. Başlangıçlar yapmaya gayret edin. Etkileri sadece bilmek yetmez, fark edip üzerine gitmek asıl etkiyi yaratır. Yolunuz açık olsun.

Ayın sonlarına doğru ise yabancılarla ilişkiler, yurtdışı, seyahatler ve eğitim alanlarında kararlar almak ve aksiyona geçme zamanı. Etkiler sizin için pozitif görünüyor. Endişelerin sizi durdurmasına izin vermeyin.

2013 yılında sizleri neler beklediğini merak eden Sevgili Akrep Burcu okuyucularım, biliyorsunuz 2013 Benim Yılım kitabım çıktı! Kitapta tüm detayları ile 2013 yılını anlattım. 2013 yılında sizleri bekleyen tüm etkileri ve her ay başlamadan, o aya ait detayları okumayı ihmal etmeyin.
Astroloji rüzgarlarının nereden estiğini bilmek, bizi tatmine ve başarıya ulaştırmakta bir adım öne geçiriyor.
Mutluluğunuz ve huzurunuz daim olsun!
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: