Aslan Burcu Ağustos 2012 Burç Yorumu

Aslan Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumu

Sevgili Aslan Burcu Okuyucularım,

Doğum günü kutlu olsuuun!
Bu ay yorumlara geçmeden önce tüm Aslan burcu okuyucularımın bu güzel yaşını kutluyorum ve sevincinizin, mutluluğunuzun daha da artmasını diliyorum!
Doğum günlerimizde, doğum haritalarımızdaki Güneş ile, evrende burçlar üzerinde seyahat eden Güneş, 24 saat için kavuşur. Bu özel kavuşum yani her iki Güneş’in de sizi aydınlatması, tüm spotların sizler üzerine çevrilmesi anlamını taşır.  Bugünde evren sizlerin şımartılmaktan, eller üzerine çıkarılmaktan, kutlamalar yapmaktan mutlu olmanız için yardım eder. Doğum gününüzde birilerinin gelip sizi kutlamasını beklemeyin. Kendi bayramınızı gönlünüzce kendiniz kutlayın! Pırıltınızı tüm dünyaya gösterin! O güzel Aslan parlaklığınızı maksimumda yaşayın ve sizlerle beraber tüm dünya eğlensin!
O sevdiğimiz ilgi ve sevgiyi bol bol aldığımız o günün her dakikasının tadını çıkarın!

Gelelim Ağustos ayında bizleri bekleyen etkilere….

Doğum günü ayınız belki de yılın en güzel ayı olmaya aday! Evren adeta sizlere bolluk ve bereket sunmaya, sürprizler taşımaya çalışıyor.

Ayın hemen başında karşıt burunuz Kova’da oluşacak muhteşem bir Dolunay var! Yılın belki de en güzel dolunayını yaşayacağız. Çünkü tüm iyi etkilere sahip gezegenler bu dolunayı var gücüyle desteklemeye hazırlanıyor.

Bekar Aslan’lar için bu sürpriz etkiler yepyeni bir ilişkinin habercisi olabilir. Son yıllarda aşk konularında yüzünüzün bir türlü gülmediğini biliyorum Sevgili Aslan Burcu okuyucularım. Oysa ki aşk sizi ne kadar güzel parlatıyor, hayatınızı aydınlatıyor. Yaptığım kişisel danışmanlık seanslarında Aslan’lar ile en çok konuştuğum konulardan biri idi aşk. Nihayet güzel haberler verebileceğim için çok mutluyum. Özellikle ayın başındaki dolunayın etkisi altında, süregelen bir ilişki aşka dönüşebilir. Veya yaptığınız bir iş ortaklığı, partnerlik ilişkisi yerini aşk kıvılcımlarına bırakabilir. Yenpyeni yaşınızın ve yılınızın başladığı bu dönemde ne kadar güzel haberler bunlar!

Diğer yandan bu ay sizler için adeta bir milat. Hayatınızda pek çok şeyin değiştiği, tamamlandığı ve yepyeni başlangıçlara adım attığınız bir ay olabilir. Bugüne kadarki zorlanmalarınızın, emeklerinizin karşılığını almaya başlayacağınız altın bir döneme giriyoruz. Özellikle Doğum günü 1 Ağustos ve yakınlarında olan Aslan’lar ile, yükselen burcu Aslan 9 derece yakınlarında olan Aslan’ların en güzel etkileri alacağı bir dönem olacak. Yeni hayatınızı, büyük değişikliklerinizi kucaklayın sevgili Aslan’lar! Sizlere hediyelerle geliyor bu yeni hayat.

Bu ayın hemen başında  iş ve partnerlik ilişkileri kurmak için de oldukça uygun bir dönemde olacaksınız. İlişkilerinizi kurun, ancak sözleşme yapmak, imza atmak gibi konular gündeminize girer ise, Merkür gerilemesinin bitmesini bekleyin. Merkür gerilemesi 8 Ağustos’ta bitecek. Ancak temiz bir başlangıç için birkaç gün daha beklemenizde fayda var.

Bu güzel ayın bir diğer etkisi ise 17 Ağustos günü burcunuzda doğacak olan yeni ay! Bu güzel yeni ayda özellikle desteklendiğinizi bilmenizi isterim. Yeni aylar yeni başlangıçlar yapmak için çok uygun dönemlerdir. Bu yeni ayda özellikle iletişim, seyahatler, yayıncılık, ulaşım, yazmak, konuşmak gibi temalarda oldukça şanslı olacaksınız. Başlattığınız şeyleri yazın, anlatın, yayınlayın! Kısa kısa seyahatlerden ve görüşmelerden beklemediğiniz güzellikte fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sonuna kadar kullanın.

Ayın sonlarına doğru maddi anlamda sizi destekleyen koşulların oluşması muhtemel. Dışarıdan gelen kaynakları kendiniz için nasıl kullanabileceğinizi düşünün. Bir tazminat, kredi, komisyon, miras veya bambaşka bir yol ile başka kişi ve kurumların sizi desteklemesi muhtemel.

Hayallerinize giden yolda atmaya başladığınız adımları da hızlandırma zamanı geldi Sevgili Aslan Burcu okuyucularım. Güç sizde. Evren sizi destekliyor, tanıştığını ve ilişkide bulunduğunuz kişiler sizi destekliyor. Rüzgarı arkanıza alın ve ilerleyin!
Umudunuz, motivasyonunuz ve bereketiniz bol olsun!
Burcu Vurkaç

Detaylı kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak ve yıldız haritanızı yorumlatmak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İzinsiz kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: