Aslan Burcu Ağustos Ayı Yorumu – 2014

Sevgili Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Okuyucularım,

Öncelikle doğum günlerini bu ay kutlayan tüm Aslan burcu okuyucularıma aşk dolu, bolluk ve kahkahanın aktığı bir yaş diliyorum.
Doğum günü ayınız belki de yılın en güzel, en özel ayı olmaya aday!
Evren adeta sizlere bolluk ve bereket sunmaya, sürprizler taşımaya ve hayatınızı kurmaya çalışıyor.

Öncelikle 27 Temmuz günü oluşan, burcunuzdaki yeni aydan bahsetmelyim. Bolluk ve bereket gezegeni Jüpiter ile de etkileşimde olan bu muhteşem yeni ay, girişimlerinizin harika sonuçları olacağının habercisi! Yeniden korkmadan, çekinmeden ilerlemelisiniz. Belirsizliğin, sizlere harika ödüller taşıyacağını söyleyebilirim. Bu güzel yeni ayda özellikle desteklendiğinizi bilin.Yeni aylar yeni başlangıçlar yapmak için çok uygun dönemlerdir. Bu yeni ayda özellikle ev, aile konularınız vurgulanıyor. Yeni bir ev almak, aile yapınızı değiştirecek önemli kararlar almak için rahat olun. Bir yandan da kişisel projelerinizi başlatmanın da en doğru zamanı geldi.

O harika pırıltınızla, bu dönem baş edemeyeceğiniz hiç bir şey yok. Sevdiklerinizin desteği de sizinle olacak.
Kendinizi harika hissetmiyor musunuz? Geçtiğimiz dönem sizi biraz hırpalamış olabilir. Bunu anlarım. Ancak, zorlayıcı etkiler artık bitti ve sizin tekrar ışıl ışıl parlama zamanınız geldi. Hayata geri dönün sevgili Aslanlar! Dünyanın size ihtiyacı var!

Bu ay, karşıt burunuz Kova’da oluşacak muhteşem bir dolunay var!
Bekar Aslan’lar için oluşan sürpriz etkiler yepyeni bir ilişkinin habercisi olabilir. Ayaklarınızı yerden kesici etkiler var. Rüya mı yoksa gerçek mi diye şüpheye düşebilirsiniz, benden söylemesi! Kendinizi yaşamın en güzel enerjilerine açın!
Son yıllarda aşk konularında yüzünüzün bir türlü gülmediğini biliyorum Sevgili Aslan Burcu okuyucularım. Oysa ki aşk sizi ne kadar güzel parlatıyor, hayatınızı aydınlatıyor. Yaptığım kişisel danışmanlık seanslarında Aslan’lar ile en çok konuştuğum konulardan biri idi aşk. Nihayet bu artık daha çok ve olumlu bir şekilde aşktan bahsedebiliyorum sizler için.
Özellikle dolunayın etkisi altında, süregelen bir ilişki aşka dönüşebilir. Yaptığınız bir iş ortaklığı, partnerlik ilişkisi yerini aşk kıvılcımlarına bırakabilir. Yepyeni yaşınızın ve yılınızın başladığı bu dönemde ne kadar güzel haberler bunlar!

Diğer yandan bu ay sizler için adeta bir milat. Hayatınızda pek çok şeyin değiştiği, tamamlandığı ve yepyeni başlangıçlara adım attığınız bir ay olabilir. Bugüne kadarki zorlanmalarınızın, emeklerinizin karşılığını almaya başlayacağınız altın bir döneme giriyoruz. Yeni hayatınızı, büyük değişikliklerinizi kucaklayın sevgili Aslan’lar! Sizlere hediyelerle geliyor bu yeni hayat.
Bu ay iş ve partnerlik ilişkileri kurmak için de oldukça uygun bir dönemde olacaksınız.

Ayın sonlarına doğru maddi anlamda sizi destekleyen koşulların oluşması muhtemel. Gözlerinizi dört açıp, yaklaşan fırsatları fark etmek sizin elinizde. Yeni iş anlaşmaları, gelir artıcı fırsatlar ve yeni projeler için harekete geçmeye hazır olun.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: