ASLAN Burcu ARALIK 2013 Yorumu

Sevgili Aslan Burcu ve Yükselen Aslan Okuyucularım,

Aralık ayının hemen başında bir yeni ay doğuyor. Yılın son ayı olmasına bakmayın.
Yeni aylar, yeni başlangıçlara güç veren zamanlardır.
Bu zamanlarda, doğru konularda tohumlar atmak ve başlangıçlar, normalden çok daha rahat ve akışkan bir şekilde konularınızı ilerletmemize yardımcı olur.
Siz de kendiniz için doğru konuları keşfetmek ve başlangıçlar yapmaya niyet ediyorsanız size bir önerim var:
Yeni ayın en etkili olduğu akşamda, 3 Aralık Salı akşamı saat 19:00‘da Etiler‘de bir Yeni Ay Meditasyonu yaptıracağım.
Hikayeler, örnekler, sorular evrendeki enerjiyi anlamak ve yeniye açılmak için….
Kararlar almak, niyetimizi ortaya koymak için…
Farklı meditasyonlar içeren uygulamamız, dinlenmek ve düşünmek için kendimize vakit ayırdığımız değerli bir kaçamağa dönüşecek.
Katılım için detayları buradan görebilirsiniz.

Gelelim bu ayın tamamının etkilerine…

Geldik yılın son ayına… Geçtiğimiz ay bahsettiğim gelir arttırıcı etkilerin halen üzerinizde dolaştığı bu ayda, bu konularda gelişmeler kaydetmek için ayın ilk haftasını kullanmalısınız. Sonrasında bu rüzgarlar dinmiş olacak ve yaptıklarınızın sonuçlarını izlemek için geri çekilmelisiniz.

Eğlence sektöründe çalışan veya işleri yaratıcılık, yetenek, eğlendirmek gibi temalar içeren  Aslan’lar için bu yılın en güçlü etkileşimleri doğuyor. Şöhretinize şöhret katmak, daha da tanınmak ve kalıcı eserler bırakmak için kullanmanız gereken bir ay. Başlangıçlarınız sürpriz bir şekilde gelişebilir, birisi size bir teklif ile gelebilir veya hiç beklemediğiniz şekilde kendinizi sahnelerde bulabilirsiniz. Eğlence, oyun, keyif temalarında yepyeni başlangıçlar yapmak ve hem eğlenip hem kazanmak için uygun bir ay.

Bekar Aslan’lara gerçek aşkı taşıyabilecek olan bu ay, tam da hayallerinizde yaşayan bir partneri karşınıza çıkarabilir. Tadını çıkarmanız ve çekimser kalmamanız gereken bir dönem. İş ortamınız kaynaklı tanıdığınız birileri ile de aşka dönüşebilecek bu etkiler, sizler için uzun vadeli beraberliklere yeşil ışık yakıyor olabilir.

Bir beraberliği olan Aslan’ların ise ilişkilerinden keyif alabilecekleri, aşkı sımsıcak hissedebilecekleri bir ay. Kendinize, eşinizle beraber keyif yapmak için kaçamaklar yaratmalısınız.

Çocuklarınızla ilgili önemli başlangıçlara dair kararlar almanız gereken bu ayda, karşınıza çıkan tesadüflere güvenin. Bebeğiniz için en iyi sonucu o tesadüfler getiriyor olabilir.

Bu kişisel prestijinizi ve profesyonel hayatınızı ilgilendiren kalabalıklarda öne çıkmaya gönüllü olun. Başarınız için önemli atlama taşı olabilecek kişiler ile bağlantılar kuruyor olabilirsiniz. Zaten doğal olarak içinizden gelen lider özelliklerinizi kullanmanın vakti geldi. Rüzgarı arkanıza alın.

2014’te görüşmek üzere…
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz. 

%d blogcu bunu beğendi: