ASLAN Burcu Ekim 2012 Aylık Burç Yorumu

ASLAN Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Aslan Burcu Okuyucularım,

Geçtiğimiz Eylül ayında diplomasi, nezaket, arayı bulmak, uzlaşmak temaları ne kadar hayatınıza dahil oldu? İletişimde usta bir cambaz gibi her açıdan konulara bakabilmek ve sakinliği, nezaketi hiç bozmadan hareket etmeniz sizlere ne çok fayda sağladı farkında mısınız?

Yeni aya girdiğimizde halen bu yolda iletişiminizi sürdürmenizde fayda var. Özellikle yürüttüğünüz pazarlıklar, sözleşmeler gibi süreçlerde çokça işinize yarayacaktır. Bir yandan da medya, iletişim alanında uğraşları olan Aslan’ların tarzları ile büyüleyecekleri bir dönem var ki hemen ayın ilk haftasına denk geliyor. Bu kısa süreli etkiyi kullanmalısınız. Daha sonra bu alanlarda kat ettiğiniz yolun üzerine, kişisel prestijinizi arttıracak adımlar atmanız kolaylaşacak.

Bu ayın bir diğer teması eviniz ve ailenize dair. Bir şekilde kendinizi dışarılardan çekmek ve evinizde sessiz, sakin ve sıcacık kalmak isteyebilirsiniz. Bu isteğinize kulak verin. Zihninizin bedeninizi tüketmemesi için çalan bir alarm bu. Ailenize dönmek, onların karşılıksız sevgisini hissetmek ve evinizin sıcak ortamında huzurla vakit geçirmek bu ay sizlere çok iyi gelecek.

Tüm ay boyunca sizleri etkileyecek bir diğer konu ise detayların önemi olacaktır. Özellikle gelirleriniz söz konusu olduğunda biraz ince eleyip sık dokumak faydalı olur. Son dönemlerde harcamalarınız artmış olması veya bütçenizi aşmak gibi durumlar oluştu ise, şimdi kendinize çeki düzen vermenin zamanı gelmiş görünüyor. Bu durum, içinizi rahatlatırken, gelirlerinizi arttırıcı fırsatları görmenizi de kolaylaştırabilir.

Aylardır bahsetmek isteyip, sabırla yolunu gözlediğim etkilere geldi sıra. Bekar Aslan’ların aşk konusundaki talihsiz durumlarını uzun zamandır izliyorum. Ya hayatınızda hiç aşk teması var olmuyor ya da aşk zannettiğiniz etkileşimler kısa sürede yanıp bitip küle dönüşüyor. Ohhhh artık gönül rahatlığı ile bu etkileri rafa kaldıracağımız bir döneme giriyoruz. Bu sonbaharda aşk kapınızı çalmaya hazırlanıyor. Sizleri sıkmayacak, hayatı birlikte keşfedip bol bol eğlenebileceğiniz doğru partnerlik ve aşk etkileşimleri oluşmaya başlıyor. Lütfen bu konudaki gelişmeleri Twitter hesabımdan (@burcuvurkac) benimle paylaşın.  Aylardır o çok sevdiğim Aslan’ların bu konudaki hayal kırıklıkları ve hikayelerini hem danışmanlık seanslarımda hem de dost çevremde dinledikçe içimde hep bir düğüm oluştu. Güzel haberlerinizi aldıkça o düğüm artık çözülecek.

Aşk size öyle iyi gelecek ki bu kış sizin mutluluğunuzla birlikte evren adeta canlanacak.

Çocuk sahibi olmak isteyen Aslan’lar da tıpkı bu aşk tarafında Bekar Aslan’ların yaşadığı gibi sıkıntılar yaşadılar. Az bir kısım Aslan, doğum haritalarındaki etkileşimleri kullanarak bu konuda güzel haberler almaya başladı. Daha büyük bir kısım Aslan’ı ise bu ay bebek haberi verirken görebiliriz. Ne kadar güzel gelişmeler değil mi? Artık yüzünüzün daha çok güleceği bir döneme girdiğimizi bilmek daha şimdiden benim de yüzümde güller açtırıyor. Lütfen sizler de beni habersiz bırakmayın, mutluluğunuzu paylaşmayı çok isterim.

Ayın sonunda Boğa burcunda bir dolunay oluşacak. Etkileri önümüzdeki ayda da devam edecek olan bu dolunay sizlerin kariyer hayatına dair önemli gelişmeler, aydınlanmalar ve olgunlaşmalar getirecek. Önümüzdeki ayda da devam edecek olan bu etkilerin detaylarını Kasım yorumlarına saklıyorum. Ancak önden bilmenizi istediğim bir şey var: Kendinizi büyümeye, tanınmaya ve daha çok kazanmaya açın. Ohhh misss!
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın. 

%d blogcu bunu beğendi: