ASLAN Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Bu ay enerjinizin hatırı sayılır bir kısmını evinize ve ailenize ayırmanız gerekebilir. Bu bir taşınma olarak ortaya çıkabileceği gibi, aile fertlerinin konuları ile ilgilenmek olarak da ortaya çıkabilir. Kararlılıkla işleri yoluna koymaya bakın. Bir yandan da aileden gelen koşulsuz ve sıcacık sevginin size iyi geleceğini de tahmin ediyorum. Yeniden enerjinizi toplamanız ve taze başlangıçlar yapmanız için önemli.

Ev, arsa, alım, satım, kiralama gibi gündemlerinizi de aynı şekilde bu ay içerisinde halletmeye bakın. Özellikle ayın ilk yarısında memnun kalacağınız anlaşmalar yapıyor olabilirsiniz. Baktınız işler istediğiniz gibi gitmedi, o zaman Merkür gerilemesinin etkili olduğu ayın son haftasından itibaren biraz ara verin. Bu ara verme sürecinde isteklerinizi ve koşulları tekrar gözden geçirin. Ekim ayı itibariyle tekrar harekete geçecek fırsatı göreceksiniz.

Ayın ilk haftasından itibaren cazibenizin arttığını hissedebilirsiniz. Görüntünüzde değişiklikler yapmak, saçlarınızın modeli ile oynamak ve yepyeni bir SİZ yaratmak için yılın bu güzel dönemini kullanın. Yapacağınız değişiklikler dikkat çekici olsun, şatafatlı olsun. Önümüzdeki ay çok memnun kalacağınızı şimdiden söyleyeyim.

Bu ay lükse, giyime, kozmetiğe, yemeye içmeye her zamankinden fazla harcamak da gündeminize girebilir. Bu ay yeni gelir kaynaklarına odaklandığınız ve gelirinizi arttırmaya çabaladığınız sürece bu konuda bir sıkıntı yok, içiniz rahat olsun. Kendinizi biraz şımartın.

Yeni gelir kaynakları demişken, bu ayın ikinci yarısından itibaren gelirinizi arttırmak için girişimlerde bulunun. Bu bir zam, yeni bir proje, yeni bir müşteri, yeni bir iş olarak ortaya çıkabilir. Önemli olan tohumlar atmanız olacak. Sonra da ara ara onlara su verin yani takip edin. Özellikle iletişim ve diplomasi anlamında yapacaklarınız oldukça önemli. Dengeleri kurmak, kendinizi nezaketle ifade etmek faydalı olacaktır.

Bu ay eğitim almak, vermek, organize etmek, başvurularınızı yapmak gibi temalar ile meşgulseniz güzel ve hızlandırıcı etkileşimler sizleri bekliyor. Uzun süredir merak ettiğiniz bir konuya dair araştırmalar yapmak, eğitim programlarını belirlemek, bu doğrultuda görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu konulardan para kazanıyorsanız, tanıdığınız kişilerin desteğini almak, tanıtım veya yayılmak  için başkalarının kaynaklarını kullanma tarafında işler yolunda gidecektir. Aradığınız finansmanı bulabileceğiniz güzel bir ay.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: