ASLAN Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu

ASLAN Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Aslan Burcu Okuyucularım,
Odağınızı ve enerjinizi gelirlerinize yoğunlaştırma zamanı geldi. Belki son dönemde yaptığınız önemli değişiklikler, belki de bir takım gelecek planlarınız sizlere gelirlerinizi arttırmanın yollarını bulmanızı anlatmaya çalışıyor. Ne güzel ki bu aydan itibaren bunun için verimli ve bereketli bir döneme giriyorsunuz. Geçtiğimiz dönemde yaptığınız hazırlıkları ortaya çıkarma ve gelire dönüştürme dönemi gelmiş bulunuyor. Bu durum, bugüne kadarki işleriniz dolayısıyla size gelecek olan yeni bir iş teklifi olarak ortaya çıkabilir. Yeni müşteriler bulabilir veya yaptığınız iş kolunu değiştirebilirsiniz. Önemli olan verimliliğe ve yaptıklarınızın karşılığını sağlıklı bir şekilde almaya odaklanmanız. Zam mı isteyeceksiniz? Ayın ilk yarısında bu girişimlerinizi yapın. Ağustos ayının son gününde oluşan dolunay bu konuda size yardımcı olacak etkiye sahip. Hemen görüşme esnasında veya ertesi günü bir değişim beklemeyin. Ayın ortalarında etkileri gözlemleyin. Yüzünüzün güleceğini tahmin ediyorum.

Bu ay enerjinizin hatırı sayılır bir kısmını evinize ve ailenize ayırmanız gerekebilir. Bu bir taşınma olarak ortaya çıkabileceği gibi, aile fertlerinin konuları ile ilgilenmek olarak da ortaya çıkabilir. Kararlılıkla işleri yoluna koymaya bakın. Önümüzdeki ay, bu konularla ilgilenmek için vakit bulamayabilirsiniz. Bir yandan da aileden gelen koşulsuz ve sıcacık sevginin size iyi geleceğini de tahmin ediyorum. Yeniden enerjinizi toplamanız ve taze başlangıçlar yapmanız için önemli.

Ev, arsa alım,satım, kiralama gibi gündemlerinizi de aynı şekilde bu ay içerisinde halletmeye bakın. Özellikle ayın ilk yarısında memnun kalacağınız anlaşmalar yapıyor olabilirsiniz. Baktınız işler istediğiniz gibi gitmedi, o zaman da ayın sonunda tekrar bir fırsatınız oluşacak. Bu güzel etkiyi kaçırmayın.

Ayın ilk haftasından itibaren cazibenizin arttığını hissedebilirsiniz. Görüntünüzde değişiklikler yapmak, saçlarınızın modeli ile oynamak ve yepyeni bir SİZ yaratmak için yılın bu en güzel dönemini kullanın. Yapacağınız değişiklikler dikkat çekici olsun, şatafatlı olsun. Önümüzdeki ay çok memnun kalacağınızı şimdiden söyleyeyim.

Bu ay lükse, giyime, kozmetiğe, yemeye içmeye her zamankinden fazla harcamak da gündeminize girebilir. Yazının başında anlattığım yeni gelir kaynaklarına odaklandığınız ve gelirinizi arttırmaya çabaladığınız sürece bu konuda bir sıkıntı yok, içiniz rahat olsun. Kendinizi biraz şımartın.
Gelecek ay, Aslan’lar için uzun süredir kaleme almak istediğim çok hoş etkiler oluşmaya başlayacak. Şimdiden sabırsızlandığımı söylemeden geçemeyeceğim. Önden şunu söyleyeyim: Yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiniz. Artık sizin de yaşamın güzelliklerinden payınızı alma zamanı geliyor.
Gelecek aya kadar bolluk&bereket getirecek olan girişimlerinizde gücünüzün bol olmasını diliyorum.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların Eylül ayı yorumlarını okumak için tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: