ASLAN BURCU Eylül Ayı Yorumu – 2013

Odağınızı ve enerjinizi gelirlerinize yoğunlaştırma zamanı geldi. Belki son dönemde yaptığınız önemli değişiklikler, belki de bir takım gelecek planlarınız sizlere gelirlerinizi arttırmanın yollarını bulmanızı anlatmaya çalışıyor. Ne güzel ki bu aydan itibaren bunun için verimli ve bereketli bir döneme giriyorsunuz. Geçtiğimiz dönemde yaptığınız hazırlıkları ortaya çıkarma ve kazanca dönüştürme dönemi gelmiş bulunuyor. Bu durum, bugüne kadarki işleriniz dolayısıyla size gelecek olan yeni bir iş teklifi olarak ortaya çıkabilir. Yeni müşteriler bulabilir veya yaptığınız iş kolunu değiştirebilirsiniz. Önemli olan verimliliğe ve yaptıklarınızın karşılığını sağlıklı bir şekilde almaya odaklanmanız. Zam mı isteyeceksiniz? Ayın ilk yarısında bu girişimlerinizi yapın. Hemen görüşme esnasında veya ertesi günü bir değişim beklemeyin. Ayın ortalarında etkileri gözlemleyin. Yüzünüzün güleceğini tahmin ediyorum.

Bu ay burcunuzda bulunan Mars size enerji ve kararlılık verirken, bir yandan da çekiciliğinizi ve karizmanızı arttıracak. Yoğun iletişim trafiğinizde, çevrenizde yeni yeni hayranlarınız oluşması muhtemel. Bu kişilerden nasıl yardım alacağınıza ve ilişkilerinizi nasıl kazanca dönüştüreceğinize odaklanabilirsiniz.

Bu ay Balık burcunda gerçekleşecek olan dolunay, finansal kaynaklara dair gelişmelere işaret ediyor.  Miras ile ilgili hukuki konular, ortak paylaşımlardan gelen kazanımlar, eş veya ortaklık yolu ile gelen para ve mal varlıları, vergi, kredi, borç/alacak, tazminat, komisyon gibi kendi çabanız dışında gelen kazançlara odaklanarak bu alanlardaki sıkıntıları çözebileceğiniz etkiler mevcut. Ayın başında bu konulara dair kafanızdakileri toparlamanız faydalı olacaktır. Zira, ayın ortasından itibaren bu konularda ilerlemek için ihtiyacınız olan gücü bulacaksınız. İşler sizin lehinize dönmüşken, her şeyi yoluna koymayı ihmal etmeyin.

Bu ay bir yandan da evinizi ve ailenizi ilgilendiren önemli bir takım konular gündeminize girebilir. Ailenizde bir kişinin sizin samimiyetinize ve desteğinize ihtiyacı olabilir. Önümüzdeki ay işlerin büyümemesi için ve vicdanınızın rahat etmesi için enerjinizden ve vaktinizden aileniz ve eviniz için önemli bir parçayı ayırmaya çalışın.

Diğer burçları okumak için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: