ASLAN Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu

ASLAN Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Aslan Burcu Okuyucularım,

Son dönem ne kadar zorlayıcı olursa olsun, eğlenmek, rahatlamak için sizlere fırsatlar da sundu. Rahatlamak, şımarmak için kendinize izin verdiniz mi? Yoksa yoğun esen rüzgara kapılıp oradan oraya savrulup, yoruldunuz mu? Eğer geçtiğimiz ay kendinizi rahatlatmak için karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmediyseniz, bu ayın hemen başında bir süre daha vaktiniz olacak. Bu sefer es geçmeyin ve kendinizi şımartın. Dinlenin, eğlenin, sevdiğiniz şeyleri yapmaya, keyifli sohbetlere ve sıcak ortamlara biraz daha fazla zaman ayırmaya gayret edin. Mücadele ederek, sürekli koşturarak hayat geçmez. Zaman zaman ruhunuzu dinlendirmeniz, hayatın zevklerinin tadını çıkartmanız gerektiğinizi siz de biliyorsunuz.

Bu ay havada halen aşk kokusu var. Geçen ay başlayan aşka, romantizme ve eğlenceye dair etkileşimler devam ediyor. Geçtiğimiz ay aşk kapınızı çalmadı ise bu ay halen vaktiniz var. Umudunuzu yitirmeyin. Sağlıklı aşk ve ilişki döneminde eve kapanıp kalmanızı kesinlikle tavsiye etmiyorum. Dışarılarda olun. Yeni kişilerle tanışmaya ve yakınlaşmaya fırsat verin. Unutmayın, astroloji, bir şeylerin olması demek değildir. Astroloji bir rüzgardır. Siz özgür iradenizi kullanarak bu rüzgarı arkanıza alabilirsiniz.

İlişkisi olan Aslan’ların romantik ve sıcacık etkileşimler kurmak, ilişkilerine dair her türlü problemi çözmek ve partnerlerine destek olmak için pozitif etkilerle donatıldığı bu ayda, bir bebek haberi veya çocuklarınız ile ilgili gelişmeler yüzünüzü güldürebilir. Eğer ki çocuk sahibi olmak yönünde bir planınız yok ise, dikkatli olmanızı tavsiye ederim.

Ayın büyük bölümünde evinize ve ailenize odaklanmanızı gerektiren etkileşimler oluşuyor. Ailenizle vakit geçirmek, evinizi düzenlemek isteyebilirsiniz. Bu aksiyonların size huzur vereceğini söylemeliyim. Ev, arsa almak, taşınmak gibi gündemleriniz oluşur ise, nihai kararı ayın ilk yarısında almanızı ve el sıkışmanızı tavsiye ederim. Çünkü ayın ikinci yarısı ile beraber başlayacak olan Merkür gerilemesi bu konulardaki girişimlerinizi yavaşlatabilir, bozabilir, kararlarınızı değiştirmenizde etkili olabilir.

İş hayatına dair önemli bir takım başlangıçların söz konusu olabileceği bu ay, her şeyi ittirmek, hızlandırmaya çalışmak yerine, oluruna bırakmak ve izlemede kalmak faydalı olabilir. Gecikmiyor veya bir şeyden eksik kalmıyorsunuz. Önümüzdeki aylarda ne demek istediğimi anlayacaksınız. En iyisi bu ay, eviniz, aileniz ve işiniz arasındaki sağlıklı dengeyi kurmaya odaklanın. Mutluluk her daim iş hayatında, kariyer hırslarında olmayabilir. Hayalleriniz, hedefleriniz ilişkilerinizi zedelemesin. Sevdiklerinizin size, sizin de sevdiklerinize ihtiyacınız var. Başarı uğruna, ilişkileri yıkan kişi olmayın.

Sıcacık, sevgi dolu bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İZİNSİZ kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: