ASLAN BURCU KASIM Ayı Yorumu

Sevgili Aslan Burcu Okuyucularım,
Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda geçtiğimiz ay yarım kalan işleri halletmek için, bu ay ikinci bir şansınız daha olacak. Vaktinizin ve enerjinizin büyük bir kısmını buraya odaklamanızda fayda var. Bazı konularda baştan başlamak zorunda kalabilirsiniz. Bu sizi yıldırmasın. Tüm bunlar tekrar sağlıklı bir değerlendirme yaparak sağlam adımlar atmanız için oluşuyor.

Bu ay tekrar ev, arsa alım, satım, kiralama gibi gündemleriniz oluşabilir. Uzun dönemdir çözmekte zorlandığınız sıkıntıları çözebilir ve ilerleyebilirsiniz. Sözleme hazırlamak ve imzalamak gibi zorunluluklar oluşuyor ise,  Merkür gerilemesinin biteceği ayın 11’ini beklemenizi tavsiye edeceğim. Böylelikle sağlam ve kendinizi garantiye aldığınız adımlar atabilirsiniz, daha sonra pişmanlıklar yaşamanızın önüne geçebilirsiniz.

Bu ay sizler için önemli bir etkileşim oluşuyor. Özellikle kendi işini yapan ve yapmak isteyen Aslan’ları ilgilendiren bu etkileşim, başlamanızı destekleyen ve sabırlı olmanızı vurgulayan yönde. Kendi işlerimiz, adeta bebeğimiz gibidir. Önce onlar için ilk tohumları atmamız gerekir. Ardından onları büyütmek için emek harcamamız, yatırımlar yapmamız, zamanımızın ve enerjimizin büyük bir kısmını onlara adamamız gerekir. İşte sizler de böylesi bir yatırım ve hazırlık dönemine giriyorsunuz. Yapacağınız yeni başlangıçlar sizlere kalıcılık ve büyüme vaat ediyor. Ancak sabrı elden bırakmamalı, adım adım ilerleyerek bir inşa etme sürecine girmeye gönüllü olmalısınız.

Bu ay yılın önemli gezegen etkileşimlerinden biri olan Boğa burcundaki ay tutulması, sizlerin başarısı ve şöhretine dair ışıklarını dünyamıza gönderiyor. Profesyonel hayatınıza dair önemli kararlar alıyor ve yükseliyor olabilirsiniz. Bu ay tutulması, normal bir dolunaya kıyasla oldukça büyük bir enerji taşıdığında, tutulma döneminin çevresindeki iki aylık bir süreyi de kapsıyor. Hal böyle olunca direkt olarak tutulma günü değil de haritanızdaki etkileşimlere bağlı olarak daha geniş bir zamanda bu etkiyi yaşıyor olabilirsiniz. Bu dönemde odaklanmanız gereken önemli detaylar var. Öncelikle yeteneklerinizin ve yapabilirliklerinizin değerini bilmelisiniz. Tüm bunların maddi anlamda bir karşılığı var. Bu karşılığın daha azına razı olmamalısınız. Dikkat çekmek istediğim bir diğer nokta ise şu: İşlerinizin yoğunlaşması temel vurgu olmamalı. Temel vurgu, sizlerin yükselmesi  ve prestijinizin, tanınırlığınızın artması olmalı.

Bu ay yaptığınız her türlü pazarlıkta detayları önemseyin. Özellikle konu, doğrudan sizin kazançlarınızı ve harcamalarınızı ilgilendiriyor ise, ayaklarınızın yere sağlam bastığı kararlar alıyor olmanız önemli.

Astrolojik rüzgarlar bu ay, sizlerin parlaması, başarısı ve kazanması için esiyor sevgili Aslan’lar! Bu tarz güçlü etkileşimleri bir daha ne zaman yakalayacağınızı hesaplamak mümkün. Ama ayağınıza kadar gelmiş fırsatları görmek için gözlerinizi dört açarsanız, cesaretli ve motive olursanız, sizleri yukarılara taşıyacak rüzgarları arkanıza alıp kolaylıkla ilerlemenizin önünde bir engel bulunmuyor. Haydi, artık içinizdeki arzularla ve evrenle işbirliği yapmanın tam zamanı!
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz.

%d blogcu bunu beğendi: