ASLAN Burcu ve Yükselen ASLAN 2013 YILI Burç Yorumu

ASLAN Burcu ve Yükselen ASLAN 2013 YILI Burç Yorumu

Sevgili Aslan Burcu Okuyucularım,

Geçtiğimiz yılların sizler için tatmin edici geçtiğini söylemek zor. Aslan’ların hayatını en çok güzelleştiren şeyler AŞK ve ÇOCUKLAR. Bu iki temada son dönemlerde zorlayıcı etkiler altındaydınız. 2012 sonlarında pek çok Aslan’ın bu konuda şansı açılmaya başladı. Ev kurmak, aile olmak, daha yerleşik bir hayata geçmek yönünde girişimlerinizin desteklendiği bir dönem önünüzde uzanıyor.

Her ne kadar eğlenmeyi, dışarılarda olmayı sevseniz de 2013 yılı sizleri daha fazla ev ve aile temaları ile ilgilenmeye itecek. Bu durum pek çok Aslan için ev kurmak, taşınmak anlamına gelebileceği gibi, bir kısım Aslan için de aile olmak anlamına gelecektir. Evlenmek, çocuk sahibi olmak gibi… Bu konularda mücadele vermek için doğru zamanlarda olacaksınız. Ancak mücadele teması da işin içinde olduğu için işlerin kolay olacağını söyleyemiyorum.

Aslan enerjisi yoğun ve hükmeden bir enerjidir. Doğum haritasında Aslan burcu güçlü olan bir kişi, iş hayatında hiyerarşik yapının üstlerinde değil ise sıkıntı çeker. Çünkü baskın enerjisi ile üstlerini zorlayabilir veya sessiz kalıp, başkasının hakimiyetini kabul ettiği için huzursuz olabilir. 2013 yılına geldiğimizde, konu hiyerarşi olduğunda…
Devamı 2013 Benim Yılım kitabında.
2013 Benim Yılım tüm kitapçılarda!
D&R’dan sipariş vermek için linke buradan ulaşabilirsiniz.
Kitabımı gitti-gidiyor üzerinden satın alanlara, kitabı doğrudan imzalayarak ben gönderiyorum.
Kitabı bulabileceğiniz link burada!

%d blogcu bunu beğendi: