ŞUBAT Ayı Burç Yorumları

ŞUBAT 2013 Aylık Burç Yorumları

Yılın ilk ayı sert astrolojik etkiler ile başladı. İlişkiler, denge ve huzur arayışı için mücadele temasını geride bırakıyoruz.
Şubat ile beraber daha ılıman bir enerjinin oluşması ile rahatlayacağız.

Uzuuuun ve detaylı yorumlarım 2013 Benim Yılım  kitabımda, mini özetler ise burada…

Aşk ile özdeşleşen bu güzel ayda, yüzünüz çokça gülsün, aşkın ve sevginin sıcaklığı kalbinizi ısıtsın diliyorum.

Keyifli okumalar!

 

KOÇ/ Yükselen KOÇ Şubat 2013 Yorumu:

Her türlü girişiminiz için destek görebileceğiniz bu ayda, ihtiyaçlarınızı ifade edebilmek temel sorumluluğunuz olmalı. Bu ay kalabalıklarda olma, yaptıklarınızı anlatma, sahneleme, icra etme, kalabalıklarla buluşturma konularına odaklanın. Yaptıklarınızın ve kişisel prestijinizin kalıcı ve etkileyici olmasınız istiyorsanız bu dönemi kullanmalısınız. Yaptıklarınızı insanlara duyurmak için her türlü iletişim kanalını cömertçe kullanmaya gayret edin. İletişim, medya, haberleşme ve ulaşım gibi konularda şanslısınız. Tüm kanallarınızı açık tutun.
Daha fazla detay için 2013 Benim Yılım kitabımda Şubat ayına göz atmayı unutmayın.

 

BOĞA/ Yükselen BOĞA Şubat 2013 Yorumu:

Bu ay odağınızı profesyonel hayat ve kişisel prestijinizi ilgilendiren konulara çevirmenizde fayda var. Çünkü gözlerin size çevrileceği bir aya giriyoruz. Bu ay oluşacak etkileşimler pek çok Boğa’ya yeni işler, teklifler, işbirlikleri veya profesyonel fırsatlar taşıyabilir. Değişime direnmemek, esnek olmak ve yeniyi savunmak size güç kazandıracaktır. Gelirlerinizi hareketlendirmek için önemli bir dönem başlıyor, kullanın.
Daha fazla detay için 2013 Benim Yılım kitabımda Şubat ayına göz atmayı unutmayın.

 

İKİZLER/ Yükselen İKİZLER Şubat 2013 Yorumu:

Yeniye yer açma zamanı geldi. Yeni bir şehirde yaşamak, yeni seyahatler, radikal kararlar ve değişimler için isteğiniz yükselebilir. Bu iç sesleri dinlemelisiniz. Zihnen genişlemek, daha çok kişi tanımak, daha çok bilmek için yapacağınız girişimler destekleniyor. Bu etkileri bir eğitim programı, seyahat, yoga, astroloji, veya felsefe gibi alanlara yönelerek tatmin etmeniz mümkün. Ayın ikinci yarısından itibaren gündeminiz ciddileşebilir. Profesyonel hayat ve hiyerarşik konularda sorumluluklarınızı arka plana atmamalısınız. İletişiminizin her zamankinden canlı ve parlak olmasında fayda var.
Daha fazla detay için 2013 Benim Yılım kitabımda Şubat ayına göz atmayı unutmayın.

 

YENGEÇ/ Yükselen YENGEÇ Şubat 2013 Yorumu:

Çevrenizden aradığınız her türlü desteği görebileceğiniz bir aya giriyoruz. İhtiyaçlarınızı paylaşmayı ve talep etmeyi öğrenmelisiniz. Bu ay, geçmişten gelen müşterileriniz veya iş partnerleriniz ile tekrar görüşmeye başlayabilirsiniz. Daha önce başlattığınız konuları hızla olgunlaştırabilir ve daha rahat ilerleyebilirsiniz. Medya, iletişim, sözleşmeler, ticaret, ulaşım, elektronik gibi temalarda, geçmişte başlattıklarınızı bitirmek ve meyvelerini toplamak için odaklanın.
Daha fazla detay için 2013 Benim Yılım kitabımda Şubat ayına göz atmayı unutmayın.

 

ASLAN/ Yükselen ASLAN Şubat 2013 Yorumu:

Partnerlik etkileşimleri vurgusu olan bir aya giriyoruz.  Bu partnerliklerin yönü daha çok ortaklık ilişkisi şeklinde şekillenebilir. Tabi bir diğer olasılık da iş ortamında ortaya çıkacak olan aşklara dair. İçiniz rahat olsun, etkileşimler olumlu. Her ne kadar içiniz kıpır  kıpır olsa da gülümsemenizi gizlemeye çalışmanız boşa olacaktır. Gülümseyin ve o güzel enerjinizi dünyaya yayın. Halihazırda partneriniz ile olan sorunlarınızı çözmek için de güzel bir ay.
Daha fazla detay için 2013 Benim Yılım kitabımda Şubat ayına göz atmayı unutmayın.

 

BAŞAK/ Yükselen BAŞAK Şubat 2013 Yorumu:

Bu ay ilişkiler gündeminizde daha fazla yer tutabilir. Bekar Başaklara güzel bir haber olarak verebileceğim bu gelişme, aslında  tüm Başakların ilişkilere dair gelişmeler yaşayacağına işaret ediyor. Pek çok Başak ilişkisinde istediği derinleşmeyi yakalayabilir. Eski sevgililerin de ortaya çıkabileceği bir ay sizleri bekliyor, şaşırmayın. Bu ay sağlığınızla ilgili dikkatli olmanızda fayda var. Son dönemde kendinizi ihmal etmiş ve çok yorulmuş olabilirsiniz. Bedeninizi arındıracak ve tazeleyecek yeni bir egzersiz düzeni ve beslenme rutinine başlamak için ayın ikinci haftasını değerlendirmenizi tavsiye ederim.
Daha fazla detay için 2013 Benim Yılım kitabımda Şubat ayına göz atmayı unutmayın.

 

TERAZİ/ Yükselen TERAZİ Şubat 2013 Yorumu:

Bu ay sahneler ve yaratıcılık konularında temalar ile ilgileniyor ve başlamak için zaman arıyorsanız bu ayın güzel etkileşimlerini kullanmalısınız. Bu ay hem çok iş hem aşk hem de eğlence var. Bol bol kalabalıklarda olun, kendinizi gösterin. Yeni kişiler ile tanışmaya hevesli olun. Zira önümüzdeki dönemde bu kişilerin çok faydasını görebilirsiniz. Diğer yandan seyahatlerin gündeminizde olabileceği bu ayda, gelirlerinizin etkilenmesi endişesi sizi yorabilir. Hayat her daim mücadele ile geçmemeli sevgili Teraziler! Yeni yerler ve insanlar keşfetmenin tadını çıkarın.
Daha fazla detay için 2013 Benim Yılım kitabımda Şubat ayına göz atmayı unutmayın.

 

AKREP/ Yükselen AKREP Şubat 2013 Yorumu:

Bu ay evinizi düzenlemekle meşgul olmak  sizlere iyi gelecektir. Bir yandan da ailenizin sıcaklığını, huzurunu ve güven ortamının verdiği rahatlığı tatmak istiyor ve ailenizle vakit geçiriyor olabilirsiniz. Sınırsız olasılıklar arasında aile ve ev ile ilgili ne yapıyor olursanız olun pek çok şeyi çözüp kendinizi daha iyi hissedeceğinizi söylemeliyim.  Bekar Akrepler içinse aşk zamanı gelmiş görünüyor. Bu ayın bu güzel etkileşimini kaçırmayın. Bazen, her şey üzerinize geliyor gibi hissedebilirsiniz. Zaman yetmiyormuş gibi gelebilir. Aslında çarklar sizin mutluluğunuz için dönüyor. Her şeye iyi tarafından bakmaya ne dersiniz?
Daha fazla detay için 2013 Benim Yılım kitabımda Şubat ayına göz atmayı unutmayın.

 

YAY/ Yükselen YAY Şubat 2013 Yorumu:

İletişim, haberleşme, yayıncılık, ulaşım, seyahat, elektronik konularında girişimlerinizin desteklendiği bir aya giriyoruz. Bu konularda uğraşlarınız var ise girişimlerinizi başlatmak ve radikal yollar denemek için bu ayı kullanmalısınız. Ayın ortasından itibaren gündeminiz ev, aile ve profesyonel hayat arasında bölünebilir. Kendinizi sıkışmış ve hangisine yetişeceğinizi şaşırmış bir halde bulmanız olası. Her ikisine de yetişebilirsiniz. Önünüzde her ne kadar yılın en kısa ayı uzanıyor olsa da her şeyi halletmek için yeterli zamanınız olacak. Neyi yaptığınızdan çok, nasıl yaptığınıza odaklanmak size daha pratik çözümleri getirebilir. Yeni yolları denemeye açık olun.
Daha fazla detay için 2013 Benim Yılım kitabımda Şubat ayına göz atmayı unutmayın.

 

OĞLAK/ Yükselen OĞLAK Şubat 2013 Yorumu:

Yılın en kısa ayına girdiğimize bakmayın. Sizin için belki de en bereketli ay olacak. Bu ay neleri başlattığınıza dikkat edin. Önemliler, çünkü kazançlarınızı arttırmanıza dair fırsatlar taşıyorlar. Bu ay, öğrenmek, keşfetmek, zihninizi genişletmek ve hayatı keşfetmek için aktivitelere katılın.  Belki iş ortamınızda yapılan aktiviteler belki de bir sosyal sorumluluk kuruluşunun toplantısı bu aktivitenin somutlaşmış hali olabilir. Sonsuz olasılıklar arasında, somutlaştırdığınız her ne olursa olsun, hayata dair içinizde bazı ışıkları yakacaktır.
Daha fazla detay için 2013 Benim Yılım kitabımda Şubat ayına göz atmayı unutmayın.

 

KOVA/ Yükselen KOVA Şubat 2013 Yorumu:

Doğum gününüz kutlu olsun!

Yeni yaşınız bol bol kahkaha, sıcacık sevgi, günlerce sürecek eğlenceler ve ayaklarınızı yerden kesici aşk getirsin diliyorum. Yılın bu en kısa ayı, sizlere kazançlarınız ile ilgili fırsatlar sunmaya hazırlanıyor. Yeni bir iş, yeni müşteriler veya yeteneklerinizi maddiyata dönüştürebileceğiniz fırsatlar… Bir yandan da hayatınızdaki her türlü yeni başlangıcın desteklendiği önemli bir aydayız. Tohumları atmak temel hedefiniz olmalı. Belki de hayatınızın gidişatını tamamen değiştirecek güçte tohumlar atıyor olabilirsiniz. Radikal olmaktan korkmayın. Mantığınıza uyan her türlü konuda önünüz açık.
Daha fazla detay için 2013 Benim Yılım kitabımda Şubat ayına göz atmayı unutmayın.

 

BALIK/ Yükselen BALIK Şubat 2013 Yorumu:

Bu ay bir takım gelişmeleri gizlilik içerisinde ilerletmeniz gerekebilir. Her şeyi açıklamak ve kutlama yapmak için bir süre daha beklemenizde fayda olacaktır. Özellikle kişisel bazı projelerinizi duyurmak için ayın üçüncü haftasını tercih edebilir ve belki de Mart ayını bekleyebilirsiniz. Bir yandan da ay sonunda oluşacak dolunay ilişkiler konularına göndermeler yapıyor. Merkür gerilemesinin de etkisi ile birleşince eski sevgililerle, eski dostlarla yeniden karşılaşmanız muhtemel. Eskiden beridir tanıdığınız kişiler ile ortaklaşa işbirlikleri ve çalışmalara girmek için de uygun bir dönem.
Daha fazla detay için 2013 Benim Yılım kitabımda Şubat ayına göz atmayı unutmayın.

%d blogcu bunu beğendi: