Balık Burcu Ağustos 2012 Burç Yorumu

Balık Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumu

Sevgili Balık Burcu Okuyucularım,

Bu ay artık biraz olsun dinlenmeye ne dersiniz? Son yılların belki de en yorucu dönemini yaşamış olabilirsiniz. Dinlenmek için sağlığınızla ilgili bir şeyin olması mı gerekiyor? Kendinizi bu kadar tüketmek neden? Evet işleriniz yoğun, geriliyorsunuz. Sonuca ulaşmaya çalışıyorsunuz, ama sağlığınızı kaybetmeye değer mi? Güzel bir tatilin zamanı geldi de geçiyor bile.

Bu ayın hemen başında oluşacak bir dolunay var. Sizleri duygusal olarak fazlaca etkileyebilir. Ancak bilin ki kötü bir etkisi yok. Gizli kapaklı bazı konuların ortaya çıkması muhtemel. Aileniz veya yakın çevrenizde birileri sizden bir şeyler saklıyor olabilir. İlk bakışta kötü gibi görünse de bazı şeyleri doğru zamanda öğrenmek gerektiğini hatırlatmak istiyorum. Dolayısıyla bu gizlenen konunun ortaya çıkışından sonra konuyu büyütmemenizde fayda var.

Bu ayın güzel bir teması var ki o da aşk!
Halihazırda ilişkisi olan Balık’ların romantizmin doruklarına çıkabilecekleri nefis etkiler var. Bir yandan da çekiciliğinizin, cazibenizin arttığını hissedeceksiniz.

Bekar Balık’lar içinse bu etki yepyeni bir ilişkiye zemin hazırlama etkisi taşıyor. Ayın başlarında hissedeceğiniz titreşimler, ayın sonlarına doğru veya Eylül ayının başlarında yerini güzel bir ilişkiye bırakabilir. Doğum haritalarınızda bunu engelleyen bir etki yok ise, bu yerleşimin sizlere son dönemin en güzel romantizmini taşıyacağını söylemeliyim.

Bu ayın ikinci yarısında uzun mesafeli seyahatler için güzel bir dönemde olacaksınız. Şu an bir planınız yoksa bile ajandanızı esnek tutmaya bakın. Aniden toparlanıp gidiyor olabilirsiniz. Siz gitmiyorsanız da misafir ağırlamak ve yine o güzel tatil havasına girmeniz muhtemel.

Bu ayın sonu ve Eylül ayında devam edecek olan bir etki yüksek öğrenim, eğitim konularına dair. Bu konularda pozitif bir dönemde olacaksınız. Bu durumu belki bir eğitime başlamak, belki tezinizi teslim etmek, belki de eğitmen olmak için kullanabilirsiniz.

Ayın son günü burcunuzda oluşacak dolunay sizler için önemli bir dolunay. Hayatınızdaki önemli bitiş ve başlangıçlara işaret ediyor. Etkilerini Eylül ayında fazlası ile hissedeceğiniz bu dolunayı, önümüzdeki ay detaylıca anlatacağım. O zamana kadar hedefiniz dinlenmek, aşka kendinizi  bırakmak ve her türlü tamamlama teması olsun.

Keyifin doruklarında bir ay diliyorum.
Burcu Vurkaç

Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İzinsiz kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: