Balık Burcu Ağustos Ayı Yorumu – 2014

Sevgili Balık Burçları ve Yükselen Balık Okuyucularım,

Ağustos ayının en başı ve en sonu sizler için güzel enerjilerle dolu. Ortadaki kısımda ise bol bol çalışma, organize olma, planlama var.
Ağustos ayı planlarınızı yaparken buna göre davranıp, beklentilerinizi doğru şekillendirebilmeniz için açık açık belirteyim.

Öncelikle gelin ayın hemen başındaki güzel günlere bakalım. Temmuz’un son günlerini de içine alan bu güzel günlerde, yapabileceğiniz en doğru şey eğlenmek olacak. Yiyin, için, sosyalleşin, çapkınlık yapın, kahkaha atın, sarhoş olun…
İçinizden ne geliyorsa onu yapma iznini kendinize verin. Çünkü ayın en güzel günlerini yaşıyor olacaksınız muhtemelen. 
aman başkası ne der, nasıl finanse ederim, kontrollü olmam lazım gibi, kendinizi durdurucu düşüncelerden lütfen uzak durun. 
Kendinizi aşka açın, çapkınlık yapın, flört edin, beğendiğinizi söyleyin. Süslenin, dikkat çekin.
Sonra zaten yeterince sorumluluk altına girip çalışmaya başlayacaksınız. 
Kendinize birkaç gün izin verin.
Sanırım yeterince net anlatabildim 🙂

Bu güzel dönemin hemen sonrasında özellikle günlük rutinlerinizi düzene sokma ihtiyacınız olacak. Günlük rutin hayatınızı değiştirebilecek yeni başlangıçlar yapmak için doğru bir zamanda olacaksınız. spora başlamak, yeni bir beslenme düzenine geçmek, gidip geldiğiniz yolları değiştirmek, yeni ve rutin aktivitelere başlamak için bu sene daha iyi bir dönem olamaz. Üstelik bu başlangıçlarınız, hiç de tahmin bile edemeyeceğiniz güzellikleri hayatınıza taşımaya aday. 
İşleriniz tarafında yoluna koymanız gerkenler olabilir. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi düzenlemek için doğru zamanlarda olacaksınız. İşe yaptığınız katkıların artması gereken bir dönemde olacaksınız. Ağustos ayında işinize ve iş arkadaşlarınıza ne kadar destek olursanız, sonraki zamanlarda o kadar rahat edersiniz. İş yerinde dengeleri lehinize çevirmek ve huzur istiyorsanız, bu ay canla başla çalışın.

Ağustos’un bir diğer teması ise eğitim. Yüksek öğrenim programlarına katılmak, yeni bir kursa başlamak, bir alanda uzmanlık elde etmek için eğitim almak gibi planları artık hayata geçirme zamanı geldi. Bu satırları okuduğunuz an eminim ki aklınıza bir şeyler geliyor. İşte o konularda araştırma yapmaya başlayın. O konularda deneyimli kişilerin tavsiyelerine başvurun. Özellikle, beğenerek takip ettiğiniz kişiler var ise onlardan yardım isteyin.
Eğitim konusu ile kesişen bir diğer konu da yabancı ülkeler…
Yabancı bir ülkede eğitim almak veya ufkunuzu genişletmek amaçlı seyahatleri palnalamaya da Ağustos’ta başlayın. Bilin ki bu alanlara enerji akıttıkça kendinizi bulacaksınız. Size iyi gelecek, eminim!

Ayın sonunda, 25 Ağustos’ta ise tam da karşıt burcunuz olan Başak’ta bir yeni ay var. Yeni partnerliklere, işbirliklerine, projelere, işlere ve kalıcılık getirecek ilişkilere yelken açmanın başlangıç düdüğü çalacak. Yeni tanışmalarınızı, önerileri, konuşmaları bu çerçevede değerlendirin. Fırsatlara açılın. Detaylara hakim olun. Görmeniz gerekeni görmek yerine, görmek isteyeceğinizi görmeye meyilli olacağınız günler olacak. Hızlı karar vermeden önce, detayları tartıp, içinize sindiğinden emin olun. Emin olduktan sonra da şüpheyi bırakıp yürüyün.

Bekar Balık’ların bir kısmının romantik ilişki anlamında yüzünü güldürecek etkiler de var bu ay. Ancak tüm Balık’ların bu enerjiden etkilenmeyeceğini belirtmeliyim. Doğum haritasında belli bazı derecelerede gezegen ve ev izgileriniz var ise, bu etki kapınızı çalabilir. Biliyorum, merak etmiş olabilirsiniz bu etkinin size uğrayıp uğramayacağını. O kısmı da yaşayıp görün. Her şeyi bilsek, yaşamanın ne anlamı kalacak, haksız mıyım?
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

 

%d blogcu bunu beğendi: