BALIK Burcu ARALIK 2013 Yorumu

Sevgili Balık Burcu ve Yükselen Balık Okuyucularım,

Aralık ayının hemen başında bir yeni ay doğuyor. Yılın son ayı olmasına bakmayın.
Yeni aylar, yeni başlangıçlara güç veren zamanlardır.
Bu zamanlarda, doğru konularda tohumlar atmak ve başlangıçlar, normalden çok daha rahat ve akışkan bir şekilde konularınızı ilerletmemize yardımcı olur.
Siz de kendiniz için doğru konuları keşfetmek ve başlangıçlar yapmaya niyet ediyorsanız size bir önerim var:
Yeni ayın en etkili olduğu akşamda, 3 Aralık Salı akşamı saat 19:00‘da Etiler‘de bir Yeni Ay Meditasyonu yaptıracağım.
Hikayeler, örnekler, sorular evrendeki enerjiyi anlamak ve yeniye açılmak için….
Kararlar almak, niyetimizi ortaya koymak için…
Farklı meditasyonlar içeren uygulamamız, dinlenmek ve düşünmek için kendimize vakit ayırdığımız değerli bir kaçamağa dönüşecek.
Katılım için detayları buradan görebilirsiniz.

Gelelim bu ayın tamamının etkilerine…

Yıl bitiyor, yılın en büyük başarı ve kişisel prestijinize katkıda bulunacak etkileşimleri oluşuyor. Bu nedenle bu ayı bitirme değil, başlama ayı olarak görmeniz harika olacak. Ayın hemen başında arzuladığınız hedeflere gitmenizi destekleyen bir yeni ay oluşuyor. Artık biliyorsunuz. Yeni aylar, başlangıç enerjisi veriyor. Yay’daki bu yeni aya destek veren Uranüs, beklenmeyene kendinizi açmanız için bir mesaj veriyor. Hiç beklemediğiniz ilerici değişimler söz konusu olabilir. Uyanık olmalı ve koşulları lehinize çevirici adımları atmalısınız. Özgürleşeceğinizi, umudunuzun yeşereceğini tahmin ediyorum. Belki bu etkiler, mevcut bir işte bitiş, ilişkileri kesme olarak ortaya çıkıyor olabilir. Eğer ki böyle baskılara direniyorsanız, bırakın evren sizin için yapacağını yapsın, taşları sizin için dizsin. Sonrasında takipte olmalı ve zihinsel enerjinizin büyük bir bölümünü bu konulara ayırmalısınız. Hali hazırda gündeminizde olan teklifler var ise, sizlere yükselme ve tanınırlık vaat eden, daha büyük olanı tercih etmelisiniz. Bu dönem, size aşırı yoğunluk değil, tanınırlık taşımak için rüzgarlar estiriyor. Bunları kullanmalısınız.

Tabi böylesi bir gündem içerisinde evinizi ve ailenizi ihmal etmeniz söz konusu olabilir. Bu konuda hassas olun. Ailenizde size ihtiyacı olan birden fazla kişi olabilir. Bu kişilerin yardımına koşmanız gerekebilir. İşleri, görüşmeleri bir kenara bırakın demiyorum. Her şeyi bir arada yürütebilirsiniz, yeter ki bahaneler üretmeyin, tembellik etmeyin.

Ayın son haftasına kadar yöneticilerinizden, iş dolayısıyla tanıdığınız kişilerden ciddi destekler görebilirsiniz. Hep vermeye alışmış sizlerin, artık talep etmeyi öğrenmesi gerekiyor. Herkese seve seve yardım eden o hal sizde nasıl bir mutluluk ve huzur yaratıyor ise, başka insanların da size yardım ederek bu güzel hisleri tatmasına izin verin. Yardım istemek kötü bir şey değil. Hayatta bazı şeyleri birlikte yapınca, paylaşınca tadı daha güzel oluyor değil mi? İşte bundan kendinizi mahrum etmeyin.

2014’te görüşmek üzere…
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz. 

%d blogcu bunu beğendi: