BALIK Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu

BALIK Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Balık Burcu Okuyucularım,

Yeni aya girdiğimizde eğitim almak, vermek, organize etmek, başvurularınızı yapmak gibi temalar ile meşgulseniz güzel ve hızlandırıcı etkileşimler sizleri bekliyor. Uzun süredir merak ettiğiniz bir konuya dair araştırmalar yapmak, eğitim programlarını belirlemek, bu doğrultuda görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu konulardan para kazanıyorsanız, tanıdığınız kişilerin desteğini almak, tanıtım veya yayılmak  için başkalarının kaynaklarını kullanma tarafında işler yolunda gidecektir. Aradığınız finansmanı bulabileceğiniz güzel bir ay.

Ayın ilk haftasında profesyonel hayata odaklanma zamanı. Geçtiğimiz ay başlayan etkiler bu ay da kısa sürede güzel aksiyonlar almanız için sizleri destekleyecek. Ancak bu güzel etkiyi değerlendirmek için elinizi çabuk tutmalısınız. Parlamanız, kendinizi göstermeniz için ihtiyacınız olan güç size geçecek. Bu gücü içsel isteklerde bulunmak yerine, dışarıda somut başarılara çevirmek için kullanmak akıllıca olacaktır.

Aradığınız maddi, manevi ve yetenek gerektiren desteği bulmak için çaba harcamak gereken bir ay bu ay. Samimiyetle ihtiyaçlarınızı açıklamak ve destek talep etmek faydalı olacaktır. “Hayır” diyenler olması da muhtemel. Bu cevabı her şeyin sonu gibi görmeyin. Bir kişinin “Hayır” dediğini bir şeye, bir başka kişi evet diyor olabilir. Bu durum aradığınız optimum sonucu size getiriyor olabilir. Yeter ki pozitifliğinizi kaybetmeyin. Tek bir “Hayır”ın tüm umudunuzu söndürmesine izin vermeyin. İzin verirseniz, bu yaptığınız kendinizi sabote etmekten başka bir işe yaramayacaktır.

Eylül ayı sonunda Koç burcunda oluşan dolunay sizlerin kazançlarını artırıcı etkiler yaratabilir. Kendinizi yeni alternatiflere açmak ve mevcut düzeni değiştirmek elinizde. Hemen apar topar bir değişimden bahsetmiyorum. Önemli değişimlerin ilk hamlelerini yapmanızdan bahsediyorum.

Partnerlik ilişkilerinizde arayı ısıtmak ve detayları önemseyerek tüm problemleri ortadan kaldırmak için harika bir ay. Huzurunuz bol olsun!

BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: