BALIK Burcu EKİM Ayı Yorumu 2013

Yeni aya girdiğimizde eğitim almak, vermek, organize etmek, başvurularınızı yapmak gibi temalar ile meşgulseniz güzel ve hızlandırıcı etkileşimler sizleri bekliyor. Uzun süredir merak ettiğiniz bir konuya dair araştırmalar yapmak, eğitim programlarını belirlemek, bu doğrultuda görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu konulardan para kazanıyorsanız, tanıdığınız kişilerin desteğini almak, tanıtım veya yayılmak  için başkalarının kaynaklarını kullanma tarafında işler yolunda gidecektir.

Yukarıda anlattığım temalardaki girişimlerinizi ayın son haftasına bırakmayın. Çünkü ayın son haftasından itibaren Merkür gerilemesi etkisini göreceğiz. Bu gerileme sizin bu temalardaki işlerinizi zorlaştırabilir.

Yine aynı Merkür gerilemesi döneminde, yapacağınız seyahatler, vize için başvurular, eğitim başvuruları için izlenmesi gereken prosedürlere dair hep bir B planınız olsun. Her şeyi en az iki defa kontrol ederek ilerlediğinizden emin olun. Çünkü bu dönem yanlış anlaşılmalar ve prosedürel konularda sıkıntılar yaşamaya açık bir dönem.

Aradığınız maddi, manevi ve yetenek gerektiren desteği bulmak için çaba harcamak gereken bir ay bu ay. Samimiyetle ihtiyaçlarınızı açıklamak ve destek talep etmek faydalı olacaktır. “Hayır” diyenler olması da muhtemel. Bu cevabı her şeyin sonu gibi görmeyin. Bir kişinin “Hayır” dediğini bir şeye, bir başka kişi evet diyor olabilir. Bu durum aradığınız optimum sonucu size getiriyor olabilir. Yeter ki pozitifliğinizi kaybetmeyin. Tek bir “Hayır”ın tüm umudunuzu söndür-mesine izin vermeyin. İzin verirseniz, bu yaptığınız kendinizi sabote etmekten başka bir işe yaramayacaktır.

Ayın ilk haftasından sonra profesyonel hayat, başarı ve kişisel prestij temalarında içsel bir rahatlama yaşamanız mümkün görünüyor. Bu içsel rahatlamayı, gelirlerinizi arttırıcı yönde aksiyonlar ile desteklerseniz, maddi anlamda oldukça karlı çıkacağınızı bilmenizi isterim. Yeni bir iş, bir müşteri veya bir proje için ajandanızda yer açamaya istekli olun. İş yükünüzün artması veya yeteneklerinizin, işlerin altından kalkmaya yetmeyeceği gibi varsayımlar ile kendinizi engellemeyin. Olanlar, kazançlarınızı ve başarınızı arttırmak için oluyor, hatırlayın.

Ayın ikinci yarısında, partnerlik ilişkilerinizde detaylara her zamankinden daha fazla özen göstermeye, kelimelerin ardında yatan anlamları görmeye gayret edin. Böylelikle olası sıkıntıların önüne geçerken, kaos ortamına düzen getirebilmek gibi fırsatlar elde edebilirsiniz.

Bekar Balıklar ise bu ay romantik ilişkilerde aşırı eleştirelliğe dikkat etmeli. Potansiyel adaylara şans vermeyi deneyin. Detaylar yerine, genel olarak nasıl hissettiğinize bakın. Sizi sımsıcak saracak bir ilişkinin tam ortasında kendinizi bulabilirsiniz. Mutluluğunuz daim olsun!
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: