BALIK Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu

BALIK Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Balık Burcu Okuyucularım,
Geçtiğimiz dönem biraz sizi yormuş olmalı. Yüzüp yüaüp kuyruğuna geldiniz. Son detaylar için de biraz organize olmak ve koşturmaca gerekiyor. Ama neredeyse bitti. Şimdi sizleri son dönemin o yoğunluğunu unutturacak güzellikte, bambaşka etkiler bekliyor.
Ağustos sonlarından itibaren partnerlikler, ilişkiler ve aşk alanında bir takım kıpırtılar oluşmaya başladı mı?
Bu ay sizler için tüm etkiler ilişkiler üzerinden oluşacağa benziyor. Bekar Balık’lara yeni bir ilişki taşıyabilecek olan bu etkiler, ağustos ayı sonunda burcunuzda oluşacak olan dolunayın etkisi ile iyice kabaracak. Duygusal günler geçirmeniz olası. Bu etkiler mevcut bir ilişkinin tamamen bitişi ve hayatınızı temizlemeniz olarak da ortaya çıkabilir. Etki nasıl oluşursa oluşsun, uzun vadeli bir ilişkinin bitip, sizin için taze bir yol açıldığını söylemeliyim.

Bazen bu ilişki ifadesini daha da detaylandırmak gerektiğini düşünüyorum. Çünkü ilişkiler sadece insanlarla kurulmuyor. Örneğin bu ay, uzun süredir çalışmakta olduğunuz bir işi sonlandırabilir ve yeni bir partnerlik ilişkisi başlatabilirsiniz. Ayın ilk günlerinde oluşan tamamlanma enerjisi, bitişlere ve temizlenmelere çok uygun. Bu etki, uzun süredir kullandığınız bir ilacı bırakmak, spor salonunuzu değiştirmek ve ilişkiler anlamında kendinize yeni fırsatlar yaratmak olarak ortaya çıkabilir. Karar vermeniz gereken zamanlarda, öncelikle tüm detaylara hakim olduğunuzdan emin olun. Bu hakimiyet aslında doğru kararı size hızlı ve kolay yoldan getirecektir. İçsel huzurunuz ve önümüzdeki günlerin aydınlığı için doğru adımları atma zamanı. Çekinmeyin. Giden gitsin, biten bitsin. Yepyeni sağlıklı ilişkiler ve partnerlikler hemen yanı başınızda sizleri bekliyor.

Bu dönemin bir diğer etkisi ise evlilik ve ciddi ilişkiler üzerine. Son dönemde mevcut ilişkinizde yaşadığınız gelişmeler, bu dönemde birbirinize daha sıkı tutunmanıza ve gerçek BİZ halini tatmanıza yardımcı olabilir. Hem aşkı hem de BİZ olmayı sevdiğinizi tahmin edebiliyorum. Bu güzelliği yaşamak için biraz rahatlamaya ve kendinizi bırakmayı öğrenmeye ne dersiniz? Bir kedi kendini sevdirirken nasıl bırakır? Hiç gözlemlediniz mi? Tıpkı o misal… Bırakın ve sevilmenin, yakınlığın tadını çıkarın.

Bir yandan bu dönemin ilişkileri üzerinde bu etkileri pek çok Balık’a evlenme, birlikte yaşama vb ilişkiyi daha kurumsal hale getiren kararlar aldırabilir.

Ayın sonlarına doğru gündeminiz gelirleriniz ve tüm kaynak sağlayan yollar, borcalar, alacaklar vb temalara dönebilir. Ay sonunda oluşacak olan dolunayın etkileri Ekim ayı başlarında da devam edecek. Bu etkileri gelirlerinizi arttırmak ve dışarıdan destek almak için kullanabilirsiniz.
Yüzünüzün her zamankinden daha çok güldüğü bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların Eylül ayı yorumlarını okumak için tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: