BALIK BURCU Eylül Ayı Yorumu – 2013

Bu ay sizler için tüm etkiler ilişkiler üzerinden oluşacağa benziyor. Bekar Balıklara yeni bir ilişki taşıyabilecek olan bu etkiler, ay içerisinde burcunuzda oluşacak olan dolunayın etkisi ile iyice kabaracak. Duygusal günler geçirmeniz olası. Bu etkiler mevcut bir ilişkinin tamamen bitişi ve hayatınızı temizlemeniz olarak da ortaya çıkabilir. Etki nasıl oluşursa oluşsun, uzun vadeli bir ilişkinin bitip, sizin için taze bir yol açıldığını söylemeliyim.

Bazen bu ilişki ifadesini daha da detaylandırmak gerektiğini düşünüyorum. Çünkü ilişkiler sadece insanlarla kurulmuyor. Örneğin bu ay, uzun süredir çalışmakta olduğunuz bir işi sonlandırabilir ve yeni bir partnerlik ilişkisi başlatabilirsiniz. Ayın ilk günlerinde oluşan tamamlanma enerjisi, bitişlere ve temizlenmelere çok uygun. Bu etki, uzun süredir kullandığınız bir ilacı bırakmak, spor salonunuzu değiştirmek ve ilişkiler anlamında kendinize yeni fırsatlar yaratmak olarak ortaya çıkabilir. Karar vermeniz gereken zamanlarda, öncelikle tüm detaylara hakim olduğunuzdan emin olun. Bu hakimiyet aslında doğru kararı size hızlı ve kolay yoldan getirecektir. İçsel huzurunuz ve önümüzdeki günlerin aydınlığı için doğru adımları atma zamanı. Çekinmeyin. Giden gitsin, biten bitsin. Yepyeni sağlıklı ilişkiler ve partnerlikler hemen yanı başınızda sizleri bekliyor.

Bu dönemin bir diğer etkisi ise evlilik ve ciddi ilişkiler üzerine. Son dönemde mevcut ilişkinizde yaşadığınız gelişmeler, bu dönemde birbirinize daha sıkı tutunmanıza ve gerçek BİZ halini tatmanıza yardımcı olabilir. Hem aşkı hem de BİZ olmayı sevdiğinizi tahmin edebiliyorum. Bu güzelliği yaşamak için biraz rahatlamaya ve kendinizi bırakmayı öğrenmeye ne dersiniz? Bir kedi kendini sevdirirken nasıl bırakır? Hiç gözlemlediniz mi? Tıpkı o misal… Bırakın ve sevilmenin, yakınlığın tadını çıkarın.

Bir yandan bu dönemin ilişkileri üzerinde bu etkileri pek çok Balık’a evlenme, birlikte yaşama gibi ilişkiyi daha kurumsal hale getiren kararlar aldırabilir.

Bu ayın bir diğer odaklanılması gereken teması finansal konular, kazançlarınız ve maddi varlıklar. Maddi kaynak ihtiyaçlarınızı dışarıdan gelen kaynaklar yolu ile sağlayabileceğiniz bu ayda, eşinizin gelirleri, ailenizin desteği veya kredi, tazminat gibi dış kaynaklara açık olun. Partnerlerinizin gelirlerini arttırmak için onları destekleyin. Daha sonra ihtiyacınız olan desteği almak için bu ay süresince onların yanında olmanız gerekiyor. Ayrıca kendi kazançlarınızı da arttırabileceğiniz, terfi, zam, yeni müşteri, yeni bir iş gibi etkilere de açık olun. Doğru zamanlardasınız.

Diğer burçları okumak için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: