BALIK BURCU KASIM Ayı Yorumları

Sevgili Balık Burcu Okuyucularım,

Uzak mesafeli seyahatler, yabancılarla ilişkiler,  hayatın anlamını keşfetmeye dair çalışmalar ve eğitim alanlarında önemli gelişmeler kaydedebileceğiniz bir aya giriyoruz. Bu temalarda işleriniz var ise bu aydan itibaren hayatınızda önemli yenilikler söz konusu olabilir. Yaşadığınız şehir, hatta ülke değişiyor olabilir. Belki de bu değişimleri yapmak için önemli girişimlerde bulunuyor olabilirsiniz. Prosedürel konularda detaylara hakim olduğunuzdan ve her türlü gerekliliği yerine getirdiğinizden emin olmanızda fayda var.

Henüz bu konularda bir uğraşınız yok, ancak niyetiniz var ise harekete geçmenin ve ilk adımları atmanın vakti gelmiş görünüyor. Bu adımları attıktan sonra sabırla devam eden süreci takip etmeli ve üzerinize düşeni zamanında yaptığınızdan emin olmalısınız. İşleri akşına bırakmak veya şansınıza güvenmek sıkıntı yaratabilir.

Bu ay boyunca tüm Balıkların ilişkilere dair detayları fazla büyütmeleri huzursuzluk yaratabilir. İncelikli, şefkatli ve yumuşak tavrınızdan vazgeçmeyin. İş veya aşk ilişkisi fark etmez, her türlü partnerlik ilişkinizde dengeleri korumak ve yıkıcı eleştiriden uzak durmak odak noktanız olsun.

Hayatımda bir ilişki yok ki diyen Balıkların ise yüzlerinin gülmeye başlayacağı bir ay olacaktır. Dışarılarda olun, yeni kişilerle tanışmaya, randevulaşmaya istekli olun. Bazen ne istemediğinizi o kadar iyi biliyorsunuz ki olası bir partnerde gördüğünüz en ufak bir detay o kişiye şans vermenizi engelleyebiliyor. Bu ay bunu yapmayın. İlişkilere şans verin. Aşk ve bağlılığın yan yana geleceği bir ilişki sizi bekliyor olabilir.

 
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz.

%d blogcu bunu beğendi: