BALIK Burcu ve Yükselen BALIK 2013 YILI Burç Yorumu

BALIK Burcu ve Yükselen BALIK 2013 YILI Burç Yorumu

Sevgili Balık Burcu Okuyucularım,

2012 yılında ev , aile, aşk ve ilişkiler konularında pek çok  şey olup bitmiş olmalı. Umuyorum ki bu konuları dilediğinizce yoluna sokmuş ve içiniz rahat bir şekilde bu güzel 2013 yılına başlıyorsunuzdur.

Yılın ilk yarısında ev sahibi olmak, almak, satmak, kiralamak, evini yenilemek veya kurmak isteyen Balıklar için fırsatlar devam ediyor. 2012’nin yaz aylarından itibaren üzerinizde olan bu etkiden henüz faydalanmadıysanız, işte bu sene zamanı gelmiş olabilir. Hazırlıklarınızı, aksiyonlarınızı yaza bırakmayın, hemen kış aylarından itibaren ilerleyin. Çok uygun fiyatlı fırsatlar karşınıza çıkabilir, işler beklediğinizden çok daha rahat ve bereketli şekillenebilir. Yılın ikinci yarısından itibaren aşk için şanslı bir dönemde olacaksınız. Bu dönem, bekar Balıkların yüzünü fazlasıyla güldürebilir. Zira, aşk deyince bir Balık’ın hayatı ne kadar da güzelleşir. Sevgiyi, fedakarlığı, şefkati Balıklar kadar güzel hissettire-bileni var mıdır? Daha sevdiği kişi bir tek söz bile söylemeden onun her türlü endişesini ve problemini sezen ve çözmeye can atan Balık’ın kollarına kendini bırakan yaşadı!

İlişkisi olan Balıkların hayatına girebilecek olan çocuklar teması hayatlarını daha da güzelleştirecektir. Bu tema doğru-dan sizin çocuğunuz olabileceği gibi, hayatınıza bir yakınınız dolayısıyla dahil olacak olan bir çocuk da olabilir. Bu konuda henüz planlarınız yok ise önlemleri almanız faydalı olabilir. Zira yılın ikinci yarısı gündeminiz buralara kayabilir.

Yüksek öğrenim, eğitim almak ve vermek temalarında uğraşları olan Balıkların…
Devamı 2013 Benim Yılım kitabında.
2013 Benim Yılım tüm kitapçılarda!
D&R’dan sipariş vermek için linke buradan ulaşabilirsiniz.
Kitabımı gitti-gidiyor üzerinden satın alanlara, kitabı doğrudan imzalayarak ben gönderiyorum.
Kitabı bulabileceğiniz link burada!

%d blogcu bunu beğendi: