BALIK Burcu & Yükselen BALIK ARALIK Ayı Burç Yorumu

BALIK Burcu & Yükselen BALIK ARALIK Ayı Burç Yorumu:

Sevgili Balık Burcu Okuyucularım,
Geçtiğimiz ayın yorumlarını hazırladığım günlerde kabus bir yoğunluktan geçiyordum. Sizlerin yorumlarını yayınlamadım. Sizlerden gelen nazik mesajlar ve takip ettiğinizi belirtmeniz beni çok mutlu eti. Bu ay ilk önce sizlerin yorumlarını yazarak yayına vereceğime söz verdim pek çoğunuza. Bugün bu sözümü tutmanın mutluluğu ile karşınızdayım.

Yılın son ayı başarılarınız için gerekli ortamı hazırlayarak geliyor. Yıl kapanırken, her şey sizler için yeni başlıyor olabilir. Son dönemde oldukça yorulduğunuzu tahmin edebiliyorum. Ama siz siz olun, bu dönem pes etmeyin! Bu ay ektiklerinizi hızlıca biçebileceğinizi söylemeliyim. Kendinizi göstermek için tüm iletişim kanalarınızı açık tutun. Gelişmelerin sizin için pozitif şekillendiğini fark ettikçe motive olacağınızı tahmin ediyorum. Ancak bu noktada uyarmam gereken bir detay var: Aşırı fedakarlığa dikkat edin. Büyük resimde sizin için neyin önemli olduğunu kaçırmamaya gayret edin. Çünkü içinden geçmekte olduğunuz dönem,  aşırı yoğunluk, başkalarına destek olmak temalarının öne çıktığı bir dönem değil. Sizin prestijinizin ve güvenilirliğinizin artmasına ön ayak olacak bir dönem. Uzun süredir beklediğiniz terfi haberleri, iş teklifleri veya görev değişiklikleri var ise, bu ay beklemekten vazgeçin ve konuyu ilerleten, iten siz olun.

Bu ayın sonunda aşk evinizde oluşacak olan dolunay sizlerin yüzünü güldüreceğe benzer. Yengeç burcunda oluşacak olan bu dolunay, öncelikle ilişkiler tarafında size ışık tutuyor. İlişkilere dair tamamlanma ve olgunlaşma temaları hakim. İlişkinizi bir sonraki aşamaya geçiriyor, evlenme kararı alıyor veya evlenme teklif ediyor bile olabilirsiniz. Bekar Balık’ların ise, bir süredir tanıdıkları kişiler ile arkadaşlığın romantizme dönüşmesini deneyimlemeleri mümkün. Bu ay ister bekar olun, ister ilişkiniz olsun, aşk tarafında yüzünüz güleceğe benzer.

Sahneler, artistik yetenek, yaratıcılık gerektiren konularda uğraşları olan Balık’ların ise bu ay önemli kararlar almaları, projelerini sergilemeleri ve mutlu olacakları sonuçlar almalarına uygun etkileşimler hakim. Zaman planınızı bu ay iyi kurun ve ay bitmeden bu konularda önemli yollar kat etmeye bakın.

Bazı Balıklar ise bu ay aldıkları veya bebek haberleri ile gündemde olacaklar. Hayatınıza mutluluk getirecek bu bebek haberleri için ben de şimdiden sizleri tebrik ediyorum.

2013 yılında sizleri neler beklediğini merak eden Sevgili Balık Burcu okuyucularım, biliyorsunuz 2013 Benim Yılım kitabım çıktı! Kitapta tüm detayları ile 2013 yılını anlattım. 2013 yılında sizleri bekleyen tüm etkileri ve her ay başlamadan, o aya ait detayları okumayı ihmal etmeyin.
Astroloji rüzgarlarının nereden estiğini bilmek, bizi tatmine ve başarıya ulaştırmakta bir adım öne geçiriyor.
Mutluluğunuz ve huzurunuz daim olsun!
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

 

%d blogcu bunu beğendi: