BAŞAK Burcu Ağustos 2012 Burç Yorumu

BAŞAK Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumu

Sevgili Başak Burcu Okuyucularım,
Bazılarınızın bu ay doğum günü. Şimdiden kutlu olsun ve yeni yaşınız sizlere  en büyük kariyer başarıları ile beraber uzun süredir sıkan maddi konularda refah getirsin diliyorum.

Bu ay kapalı kapılar ardında taşlar sizin için diziliyor, birileri sizi beklemediğiniz bir şekilde destekliyor olabilir.  Bu destek kesinlikle iş hayatınız ile ilgili. Bir süredir bahsediyorum. Kariyerinizde büyük fırsatlarla karşılaşacağınız güzel bir seneye girdiniz. Önümüzdeki yaklaşık 10 aylık dönem içerisinde terfiler, yeni iş fırsatları, belki ülke değişimleri, belki de kendi işinizi kurmanız gibi sizi parlatacak, tanıtacak ve prestijinize prestij katacak etkiler altındasınız.  Bu etkilerin en temel vurguları bu ay oluşacağa benziyor. Zira bu ay her yönden desteklendiğiniz bir ay.

Beklemediğiniz şekilde gelirleriniz artabilir. Sürpriz müşteriler bir anda çıkıp sizinle büyük ölçekli işlere girişebilir.

Bu güzel gelişmelerin büyük bir kısmı sizlerin kontrolü dışında gelişecek. Bir nevi bugüne kadar ektiklerinizi biçme hali gibi. Bu nedenle, bu ay arkanıza yaslanıp dinlenin. İçinize dönmenin, sakinliğin, huzurun keyfine varın.  Tam bir akış durumundan bahsediyorum. Siz hayatı akışına bırakın, hayat size ödüller ile geri gelsin.

Ay sonundan itibaren spotların sizlerin üzerine dönmesi vurgusu var. Uzaklarda olmayın, işlerinizin başında olun. Ulaşılabilir olun.

Bir yandan da ay sonu sizler için AŞK ve partnerlik vurguları taşıyor. Bekar Başaklar için siz iyi gelecek, derinleşebileceğiniz bir ilişkinin başlangıcı anlamına gelebilir. Halihazırda ilişkisi olan Başak’lar ise ilişkilerinde daha da derinleşmek, ciddileşmek ve aranızdaki bağı güçlendirmek için bu güzel dönemi kullanabilirsiniz. Havada yoğun bir romantizm olacak. Aşkın o güzel sıcaklığına kendiniz bırakın.

Son olarak bu ay özellikle arkadaş çevrenizden sizlere yardımcı olacak birileri çıkabilir. İhtiyacınız olan her konuda arkadaşlarınıza ve günlük görüştüğünüz çevreye danışmanızda fayda var. Birileri tam da ihtiyacınız olan kişileri tanıyor olabilir.

Akışa bırakmanın keyif ve huzurunu tattğınız nefis bir ay diliyorum.
Burcu Vurkaç

Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz. 

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İzinsiz kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: