Başak Burcu Ağustos Ayı Yorumu

Sevgili Başak Burcu ve Yükselen Başak Okuyucularım,

Ağustos ayı sizler için yeni sezona hazırlanma ayı adeta!
Kişisel projlerinizi ilerletmek için yalnız çalışmak ve üretmek gereken bir zaman.
Ağustos sonu ve Eylül ayı itibaariyle ortaya çıkarmayı planladığınız her ne var ise şimdi çabalarınızı artırın. İnsanlarla konuşmak, kısa kısa seyahatler ve destek almak için tüm çabanızı ortaya koymalısınız.
Hazırlandığınız şey her ne ise, bilin ki tüm çalışmalarınıza fazlası ile değecek. 
Detayları önemseyen ve gözden kaçırmayan yapınızın, bu ay iyice ortaya çıkmasına izin verin. Her ne yapıyorsanız, bunu hayatınızda sanki sadece bir defa yapacakmış gibi planlayın. Hedefe kilitlenin ve ilerleyin. Son dönemin sıkışıklık veren etkilerinden zaten kurtuldunuz. Şimdi kararlı olma ve kendine güvenme zamanı. Yeteneklerinizin değerini bilin. Kendinizi ve yapabileceklerinizi hafife almayın. Yiğidi öldürün, ama hakkını verin. Demiyorum ki şımarın ve hayaller alemine dalın! Ayakları yere basan, neyi niye yaptığının farkında olan, akıllıca hamlelerden bahsediyorum.

Acele etme isteğinizi anlarım. Özellikle uzun süredir hayalini kurduğunu ve bir türlü çıkış yolu bulaadığınız projelerinize dair, belki tam da umudu kaybetmek üzereyken çıkış yolunu görmeniz, sizi bir miktar aceleye teşvik edebilir. Merak etmeyin, kaçırdığınız bir şey yok. Gönülünüzü ferah tutun.

Ağustos’ta iletişim yönünüzü güçlendirmeniz gerekiyor. Konularınız, davalarınız her ne ise, onlar hakkında daha çok konuşmalısınız. Duyurmalısınız. Duyurmak için planlar yapmalısınız. Bu sayede Eylül ortasından itibaren yüzünüzü güldürecek somut sonuçlar elde edebilirsiniz.

‘Aşk yok mu aşk?’ diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Bu ay odağınızı buraya çevirmeyin. Bu ay çalışma ayınız. Doğru aşk zamanı sizler için daha sonra gelecek. Yine de ufak bir etkileşimden söz etmeden geçemeyeceğim. Aşk değil ama hoşunuza gidebilecek kıpırtılar. ÖZellikle iş ile ilgili ortamlarda içinizi kıpırdatacak bazı etkileşimler olabilir. Tadını çıkarın. ancak sonuç almak, adını koymak için acele etmeyin. Henüz onların zamanı değil. Aynı etki, sosyal ortamlarda da söz konusu olacaktır. Ağustos için uyarılarımı dikkate almanızı tavsiye ederim. Sonradan hayal kırıklığı yaşamamanız adına…

Bu ay bir yandan da günlük rutinlerinizi etkileyebilecek bazı kararlar söz konusu olabilir. Nihai kararlarınızı ayın 10’u civarında vermek için acele etmeyin. Yaklaşık bir hafta beklemede kalın. bu sayede, görmeniz gerekeni daha rahat görebilirsiniz.

25 Austos’la beraber ise, burcunuzda bir yeni ay doğacak. Sizin için netleşme ve ortaya çıkma zamanı. Doğum haritalarınızın tamamını aydınlatacak olan bu yeni ay, özellikle Başak burcunun hemen başında doğanlar, ilk derecelerdeki yükselen Başaklar ve doğum haritlarında 2 derece civarında gezegeni olanlar için oldukça aktif bir yeni ay. Yeniyi tasarlamak ve üretime başlamak, ortaya çıkmak için Eylül’ün ilk haftasını beklemenizi tavsiye ederim. Acele işe şeytan karışabilir.

Eylül ayı ile beraber sizin için bolca çözülmeler ve güzel haberler var. Biraz daha dişinizi sıkın.
Önünüz açılacak!
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: