BAŞAK Burcu ARALIK 2013 Yorumu

Sevgili Başak Burcu ve Yükselen Başak Okuyucularım,

Aralık ayının hemen başında bir yeni ay doğuyor. Yılın son ayı olmasına bakmayın.
Yeni aylar, yeni başlangıçlara güç veren zamanlardır.
Bu zamanlarda, doğru konularda tohumlar atmak ve başlangıçlar, normalden çok daha rahat ve akışkan bir şekilde konularınızı ilerletmemize yardımcı olur.
Siz de kendiniz için doğru konuları keşfetmek ve başlangıçlar yapmaya niyet ediyorsanız size bir önerim var:
Yeni ayın en etkili olduğu akşamda, 3 Aralık Salı akşamı saat 19:00‘da Etiler‘de bir Yeni Ay Meditasyonu yaptıracağım.
Hikayeler, örnekler, sorular evrendeki enerjiyi anlamak ve yeniye açılmak için….
Kararlar almak, niyetimizi ortaya koymak için…
Farklı meditasyonlar içeren uygulamamız, dinlenmek ve düşünmek için kendimize vakit ayırdığımız değerli bir kaçamağa dönüşecek.
Katılım için detayları buradan görebilirsiniz.

Gelelim bu ayın tamamının etkilerine…

Bu ay sevginizi ifade etmekte kuru bir tavır sizlere iyi gelmeyecektir baştan söyleyeyim. Çevrenizdeki pek çok insanın sizin sevginize ihtiyacı olduğunuzun farkında mısınız? Pek çok konu ile birden mücadele etmek zorunda olmak, içinizi sevgiye kapatmak anlamına gelmemeli. Kurumuş bir ağaç gibi solmanıza neden olabilir bu sevgisizlik hali…

Bu ay özellikle ailenizi ihmal etmemeye çalışın. Her zamankinden daha fazla yanlarında olmak, daha fazla paylaşımda bulunmak tüm aile fertlerine iyi gelecektir. Yoğunluktan fark edemediğiniz bir takım sorunlar, aile fertleri tarafından fazlaca büyütülmüş olabilir. Sizin müdahaleniz ile kaosa düzen gelebilir ve herkes huzura kavuşabilir.

Ev, arsa, taşınmaz mülk satın almak, kiralamak gibi konularda girişimlerde bulunmak için uygun bir dönemde olacaksınız. Ayın ilk haftasından itibaren iletişiminizi bu yöne kaydırmak faydalı olabilir. Taşınmak için mükemmel bir zamana işaret eden etkileşimler var.

Evle ilgili konuları hallettikçe, harcamalarınızın artması ve maddi anlamda endişeleriniz oluşmasını anlayabiliyorum. Bu endişelere çare olabilecek gelir artışı fırsatları da sizleri bekliyor. Ancak bu fırsatlar bariz bir şekilde size koşa koşa gelmiyor. Onlar için sizin mücadele etmeniz, onları arayıp bulmanız ve şartları zorlamanız gerekiyor. Sabırla, tatlılıkla, diplomatik dengeleri gözeterek kuracağınız ilişkiler ile bu fırsatları ele geçirmeniz mümkün.

Ayın ortalarında oluşan dolunay, sizlerin kariyer, başarı ve prestijinizi ilgilendiren konulara ışık tutuyor. Bugüne kadar ürettiklerinizle yükselme, daha fazla tanınma ve pozisyon değiştirme etkileri veren bu dolunay iş ve özel hayat dengesini kurmakta zorlanacağınız yeni bir dönemin kapısını açıyor olabilir. Aileniz sizi destekliyor. Yeter ki işlere gömülüp tamamen ortalardan kaybolmayın. O güzel, sıcak enerjinizden onları mahrum bırakmayın. Yeni işleriniz, görevleriniz dilediğinizden daha da fazla başarı getirsin diliyorum.

2014’te görüşmek üzere…
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz. 

%d blogcu bunu beğendi: