BAŞAK Burcu Ekim 2012 Aylık Burç Yorumu

BAŞAK Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Başak Burcu Okuyucularım,

Geçtiğimiz ay gelirlerinize odaklanın, kazandırıcı partnerliklere kendiniz açın deyip bırakmıştım. Bu ay kaldığım yerden devam ediyorum. Ayın hemen başında gelirlerinizi ilgilendiren konuşmalarınız, pazarlıklarınız söz konusu olabilir. Taleplerinizi incelikle iletmenizde fayda var. Ani çıkışlar veya zorlayıcı bir iletişim tarzı kaybettirici olacaktır. Hedeflerinize ilerlerken her şeyi yakıp yıkarak ilerleme içgüdüsüne dikkat. Daha sonra pişman olmanıza neden olabilir.

Ayın başında gelirlerinizi artırmak için yaptığınız konuşmalar hemen sonuç alamaz ise endişelenmeyin. Şartların olgunlaşması için zamana ihtiyacınız var gibi görünüyor. Ayın ortasından itibaren gelişmeleri ittirmeye başlamanız daha doğru olur. Yeni bir iş görüşmesi, terfi, yeni müşteriler, projeler gibi çok çeşitli yolla karşınıza çıkabilecek bu etkileri dilediğinizce şekillendirmek için ay ortasından itibaren incelikle, denge kurmayı önemseyerek ilerlemenizi tekrar hatırlatıyorum.

Ay boyu koşturmalarınız, iletişim trafiğiniz oldukça yoğun veya zorlayıcı olabilir. Samimi yakınlık kurmak ve şartları zorlamadan, umutsuzluğa, karamsar duygulara kapılmadan adım adım her şeyi halletme gücünüz olduğunu bilmelisiniz.

Ayın başlarında burcunuza girecek olan Venüs, cazibenizi arttırmak için güzel enerjilerini sizlere gönderecek. Venüs cazibenin yanı sıra para ile ilgili de gelişmeleri hayatlarımıza taşıma etkisi verir. Ancak bu etki Mars’ın etkileri gibi gözle görülür, aksiyonel veya somut olmayabilir. Sizin içsel olarak aydınlanmanız, rahatlamanız veya birilerinin sizler için arka planda bir şeyler yapıyor olması, size iş teklif etmeyi düşünüyor olması veya çabalarınızı sizi överek bir başkasına anlatıyor olması gibi etkiler verebilir. Bu etkilerin her bir Başak’ın hayatında nasıl şekil bulacağına dair olasılıklar sonsuz olsa da sizlerin faydasına bir şeyler olacağına eminim.

Bu ay ev, aile, fiziki yaşama alanınızla ilgili değişiklikler yapmak için uygun bir ay. Taşınıyor, evinizi yeniden düzenliyor veya ailenizle ilgili işlere koşuşturuyor olabilirsiniz.

Bu ay finansmanla ilgili, kendi kazançlarınız dışında kalan konularda da önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Miras, nafaka, komisyon, krediler, tazminat veya kredi gibi konularda beklentileriniz ve yapmanız gerekenler var ise ayın başından itibaren işleri yoluna koymak ve şartları olgunlaştırmak için uygun etkiler altına olacaksınız.

Şans gezegeni Jüpiter’in profesyonel hayat ve kişisel prestijinize verdiği şans bu ay etkisini azaltabilir. Bu ay şansınıza değil, tatlı dilinize ve diplomasi yeteneğinize güvenin.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın. 

%d blogcu bunu beğendi: