BAŞAK Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu

BAŞAK Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu:

Sevgili Başak Burcu Okuyucularım,
Doğum gününüz kutlu olsuuun!
Bu ay yorumlara geçmeden önce tüm Başak burcu okuyucularımın bu güzel yaşını kutluyorum ve sevincinizin, mutluluğunuzun daha da artmasını diliyorum!
Doğum günlerimizde, doğum haritalarımızdaki Güneş ile, evrende burçlar üzerinde seyahat eden Güneş, 24 saat için kavuşur. Bu özel kavuşum yani her iki Güneş’in de sizi aydınlatması, tüm spotların sizler üzerine çevrilmesi anlamını taşır.  Bugünde evren sizlerin şımartılmaktan, eller üzerine çıkarılmaktan, kutlamalar yapmaktan mutlu olmanız için yardım eder. Doğum gününüzde birilerinin gelip sizi kutlamasını beklemeyin. Kendi bayramınızı gönlünüzce kendiniz kutlayın! Pırıltınızı tüm dünyaya gösterin! O güzel parlaklığınızı maksimumda yaşayın ve sizlerle beraber tüm dünya eğlensin!
O sevdiğimiz ilgi ve sevgiyi bol bol aldığımız o günün her dakikasının tadını çıkarın!

Gelelim Eylül ayında bizleri bekleyen etkilere….
Geçtiğimiz dönem kapalı kapılar ardında hazırlanma dönemi idi. İçsel olarak da bir şeylere hazırlandığınızı tahmin edebiliyorum. Tekrar tekrar yapılan değerlendirmeler, detayları gözden geçirmek ve sessizlik dönemi bitti. Şimdi büyük resme odaklanma ve ortaya çıkma zamanı. Ayın ilk gününden itibaren burcunuza geçecek olan Merkür, kendisini çok rahat ifade edebildiği bir konuda olacak. Bu durum uzun süredir aksayan konuların hızla ilerlemesine katkıda bulunacak. Kendinizi çok iyi ifade edebileceğiniz, zihinsel olarak çok aktif ve verimli olacağınız bir dönem oluşuyor. Her türlü pazarlık, görüşme, sunum, satış çalışmasını ayın ilk yarısında halletmeye bakın. Akışın hızlandığını ve üretmenin verimliliğini deneyimleme sizlere çok iyi gelecek.

Geçmiş dönemlerde bol bol kariyer fırsatlarından bahsetmiştim. Sizlerden gelen yorumlar beni çok sevindirdi. Pek çok Başak’ın yeni iş v terfi haberlerini aldım. Başarınızın daim olmasını diliyorum. Halen bu güzel etkiler devam ediyor. Bunu neden söylüyorum? Hepimizin doğum haritaları birbirinden farklı. Geniş zamana yayılmış etkiler, herkesin haritasında farklı zamanlarda ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle halen iş hayatına dair bir gelişme yaşamadım diyen Başak’lardansanız üzülmeyin. Fırsatın size adım adım yaklaşmakta olduğunu bilin. Fırsatı gördüğünüz gün ise, lütfen detaylara çok fazla takılmayın. Büyük resimde işler yolunda gidiyor ise endişeleriniz yersiz demektir. Detaylar ve büyük resim arasındaki dengeyi sağlıklı kurun.

Ayın hemen başında karşıt burcunuz Balık’ta oluşan dolunayın etkisi altında olacaksınız. Bu etki romantik titreşimler oluşturabileceği gibi, yeni bir ilişkinin de habercisi olabilir. Mevcut bir ilişkiniz var sorunlar yaşıyorsanız, ilişkinize dair önemli bir değişimin habercisi de olabilir. Tek tavsiyem, bitmesi gereken ilişkileri gereksiz yere uzatmayın. Bitmesi gerekeni bitirip, yeniye yer açın.

Ayın ortalarından itibaren gündeminizi gelirlerinize çevirmenizde fayda var. Bu durum yeni bir iş teklifi olarak ortaya çıkabilir veya yeni bir müşteri. Bu etkiler altında para konuşmak ve gelirlerinizi arttırmak için iyi bir konumda olacaksınız. Çekinmeyin, taleplerinizi incelikle dile getirin. Hemen bir cevap alamasanız bile, ayın sonlarında veya Ekim ayının hemen başlarında gelişmelerin hızlanması muhtemel. Bu nedenle konu gelirleriniz olunca, gözlerinizi dört açın.

Bu ayın bir diğer teması ise iletişim ve seyahatler. Yoğun bir iletişim trafiği içerisine girebilir, günlük seyahatleriniz artabilir. Kararlılıkla bu konulara odaklanmak güzel sonuçlar doğuracaktır. Bir yandan da sözleşme imzalamak için çok iyi dönemlerdesiniz. Bir şeyleri sonuca bağlayıp imza atmak için daha iyi bir dönem olamaz.

Bereketinizin bol olduğu bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: