BAŞAK BURCU Eylül Ayı Yorumu – 2013

Doğum gününüz kutlu olsuuun!

Bu ay yorumlara geçmeden önce tüm Başak burcu okuyucularımın bu güzel yaşını kutluyorum ve sevincinizin, mutluluğunuzun daha da artmasını diliyorum!

Doğum günlerimizde, doğum haritalarımızdaki Güneş ile, evrende burçlar üzerinde seyahat eden Güneş, 24 saat için kavuşur. Bu özel kavuşum yani her iki Güneş’in de sizi aydınlatması, tüm spotların sizler üzerine çevrilmesi anlamını taşır.  Bugünde evren sizlerin şımartılmaktan, eller üzerine çıkarılmaktan, kutlamalar yapmaktan mutlu olmanız için yardım eder. Doğum gününüzde birilerinin gelip sizi kutlamasını beklemeyin. Kendi bayramınızı gönlünüzce kendiniz kutlayın! Pırıltınızı tüm dünyaya gösterin! O güzel parlaklığınızı maksimumda yaşayın ve sizlerle beraber tüm dünya gülümsesin! O sevdiğiniz ilgi ve sevgiyi bol bol aldığımız o günün her dakikasının tadını çıkarın!

Gelelim Eylül ayında bizleri bekleyen etkilere….

Geçtiğimiz dönem kapalı kapılar ardında hazırlanma dönemi idi. İçsel olarak da bir şeylere hazırlandığınızı tahmin edebiliyorum. Tekrar tekrar yapılan değerlendirmeler, detayları gözden geçirmek ve sessizlik dönemi bitti. Şimdi büyük resme odaklanma ve ortaya çıkma zamanı. Ayın ilk gününden itibaren burcunuzda ilerlemeye devam edecek olan Merkür, kendisini çok rahat ifade edebildiği bir konuda olacak. Bu durum uzun süredir aksayan konuların hızla ilerlemesine katkıda bulunacak. Kendinizi çok iyi ifade edebileceğiniz, zihinsel olarak çok aktif ve verimli olacağınız bir dönem oluşuyor. Her türlü pazarlık, görüşme, sunum, satış çalışmasını ayın ilk yarısında halletmeye bakın. Akışın hızlandığını ve üretmenin verimliliğini deneyimlemek sizlere çok iyi gelecek.

Bu ay karşıt burcunuz Balık’ta oluşan dolunayın etkisi altında olacaksınız. Bu etki romantik titreşimler oluşturabileceği gibi, yeni bir ilişkinin de habercisi olabilir. Mevcut bir ilişkiniz var sorunlar yaşıyorsanız, ilişkinize dair önemli bir değişimin habercisi de olabilir. Tek tavsiyem, bitmesi gereken ilişkileri gereksiz yere uzatmayın. Bitmesi gerekeni bitirip, yeniye yer açın.

Bu ay önemli bir odak konunuzun, kazançlarınız ve maddi varlıklar olmasında fayda var. Ay boyu oluşan etkiler,  yeni bir iş teklifi veya yeni bir müşteri olarak ortaya çıkabilir. Bu etkiler altında para konuşmak ve gelirlerinizi arttırmak için iyi bir konumda olacaksınız. Çekinmeyin, taleplerinizi incelikle dile getirin. Hemen bir cevap alamasanız bile, ayın sonlarında veya Ekim ayında gelişmelerin hızlanması muhtemel. Bu nedenle konu gelirleriniz olunca, gözlerinizi dört açın.

Diğer burçları okumak için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: