BAŞAK Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu

BAŞAK Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Başak Burcu Okuyucularım,

Merkür gerilemesinin etkisine son bir defa daha gireceğimiz bu ayda, her türlü iletişim içeren konuda halen dikkatli olmanızda fayda var. Merkür, sizlerin yönetici gezegeni olduğu için, geri hareket dönemleri, sizleri diğer burçlardan daha fazla etkileyebiliyor, endişe kaynağı olabiliyor. Endişe demişken, siz Başaklar, stres ve endişe zamanlarında sindirim sisteminize oldukça fazla zarar verebiliyorsunuz. Hazımsızlık, şişkinlik, bağırsak problemleri gibi ortaya çıkan bu etkiler, zaman zaman da alerjiler olarak kendini gösterebiliyor. Bu dönemlerde gerginliğinizi azaltmak için egzersiz yapmalı ve beslenmenize daha fazla özen göstermelisiniz.

İletişim, medya, yayıncılık, ulaşım, seyahat, halkla ilişkiler, haberleşme gibi temalarda bu ay sizler için önemli başlangıçlara vesile olabilecek enerjiler oluşuyor. Bu konularda içinizde uyanan arzuları takip edin. Büyümek, kalıcılık ve sağlamlık için sabırla ilerleyebilirsiniz. Bu ay kendinizi bu temalarda başlangıçlara hazır hissetmiyorsanız, önümüzdeki dönemde ikinci bir şansınız daha olacak. Ancak bu ikinci şans 2013 yılında sizi bulacağından, beklemek istemeyebilirsiniz.  Şu an içinizde uyananları önemsemeniz faydalı olacaktır. Özellikle eskiden kurulmuş ilişkiler vasıtası ile hayatınızda neler elde edebileceğinizi gözden geçirin. Eski tanıdıklar ile tekrar karşılaşmak, sizler için bir fırsat taşıyor olabilir.

Bu ay gelirleriniz tarafında olumlu etkileşimler, yeni bir işin habercisi olabilir. Lüks ve pahada büyük temalar size bolluk getirebilir. Bu temalarda bir işiniz yok ise endişelenmeyin. Olası bir zam görüşmesi veya olası bir iş görüşmesinde yeteneklerinizin karşılığını almak için sıkı pazarlık yapabilir ve büyük rakamlar telaffuz edebilirsiniz. Unutmayın, astroloji bir şeylerin kendiliğinden olmasını sağlamaz. Size bir rüzgar verir. Bu rüzgarı kullanırsanız kazançlı çıkarsınız. Rüzgarı kullanıp kullanmamak, tamamen sizin özgür iradeniz kalmıştır. Bu ay esen bu kazanç rüzgarlarını kullanın.

Kariyerinize dair önemli olgunlaşma ve tamamlanma temalarına işaret eden bu ay, geçtiğimiz iki senede ektiklerinizi biçmenin vaktinin geldiğini gösteriyor. Öne çıkmaya, ününüzü arttırmaya gönüllü olun.

Bu ayın belki de en güzel temasını en sona sakladım: AŞK!
Bekar Başak’lar için sağlıklı aşk dönemi başlıyor. Bu aşkı iş hayatından bulmanız olasılık dahilinde. İşe giderken daha bakımlı olmak veya görüşmeleriniz esnasında içinizdeki sıcak yönü ortaya çıkarmak beklemediğiniz sürprizleri size getirebilir. Aşk hangi ortamda sizi buluyor olursa olsun, sağlıklı, kalıcı ve derin bir ilişkiye yelken açmak için doğru zamanlardasınız. Karşı tarafın da her şeyi en az sizin kadar ciddiye alacağını bilmelisiniz. Yalnız, oluşan etkileşimler, ilk adımları sizin atmanızı gerektirebilir. Cesaretli olun. Mutluluğunuzu yaratmak elinizde.

Halihazırda ilişkisi olan Başak’ların ise daha ciddi kararlar alabilecekleri, ilişkide bir adım daha ileri gidebilecekleri bir döneme giriyoruz. Kökleşmek ve birbirinize daha da açılmak için doğru zamanlardasınız.

Çocuk sahibi Başak’ların, bu aydan itibaren çocuklara dair her türlü gündemde rahat bir şekilde olumlu aksiyonları olabilir. Hızlı olmak yerine adım adım ilerlemeyi tercih edersiniz karlı çıkacaksınız.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İZİNSİZ kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

 

%d blogcu bunu beğendi: