BAŞAK BURCU KASIM Ayı Yorumu

Sevgili Başak Burcu Okuyucularım,

Merkür gerilemesinin devam ettiği bu ayda, her türlü iletişim içeren konuda halen dikkatli olmanızda fayda var. Merkür, sizlerin yönetici gezegeni olduğu için, geri hareket dönemleri, sizleri diğer burçlardan daha fazla etkileyebiliyor. Ayın 11’inden itibaren geri hareket bitecek. Ancak asıl temizlenme ve her şeyin yoluna girmesi birkaç gün daha alabilir. Ardından her türlü iletişim içeren konuda sakin ve endişesiz ilerleyebileceksiniz. Endişe demişken, siz Başaklar, stres ve endişe zamanlarında sindirim sisteminize oldukça fazla zarar verebiliyorsunuz. Hazımsızlık, şişkinlik, bağırsak problemleri gibi ortaya çıkan bu etkiler, zaman zaman da alerjiler olarak kendini gösterebiliyor. Bu dönemlerde gerginliğinizi azaltmak için egzersiz yapmalı ve beslenmenize daha fazla özen göstermelisiniz.

Bu ay boyunca hayatınızda her alanda hızlı ilerlemek için enerjiniz, gücünüz ve motivasyonunuzu yüksek tutmak için evrenin size göz kırptığını bilmelisiniz. Yoğun bir ay sizleri bekliyor. Detayları gözden kaçırmayarak, her şeyin üstesinden gelmeniz mümkün.

İletişim, medya, yayıncılık, ulaşım, seyahat, halkla ilişkiler, haberleşme gibi temalarda bu ay sizler için önemli başlangıçlara vesile olabilecek enerjiler oluşuyor. Bu konularda içinizde uyanan arzuları takip edin. Büyümek, kalıcılık ve sağlamlık için sabırla ilerleyebilirsiniz. Bu ay kendinizi bu temalarda başlangıçlara hazır hissetmiyorsanız, önümüzdeki dönemde ikinci bir şansınız daha olacak. Ancak bu ikinci şans 2014 yılında sizi bulacağından, beklemek istemeyebilirsiniz.  Şu an içinizde uyananları önemsemeniz faydalı olacaktır.

Yaptığınız işlerle veya kişisel amaçlarınız ile ilgili tanıtım, pazarlama veya yayıncılık gibi temalara da yoğunlaşmanızın vakti gelmiş görünüyor. Biraz daha fazla yazmaya ve konuşmaya ne dersiniz?

Bu ay eğitim almak, vermek, organize etmek, başvurularınızı yapmak gibi temalar ile meşgulseniz güzel ve hızlandırıcı etkileşimler sizleri bekliyor. Uzun süredir merak ettiğiniz bir konuya dair araştırmalar yapmak, eğitim programlarını belirlemek, bu doğrultuda görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu konulardan para kazanıyorsanız, işleri büyütmenin ve bereket almanın da vakti gelmiş görünüyor. Kazancınız bol olsun.

Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz.

%d blogcu bunu beğendi: