Boğa Burcu Ağustos 2012 Burç Yorumu

Boğa Burcu Ağustos Ayı Burç Yorumu

Sevgili Boğa Burcu Okuyucularım,
Geçtiğimiz ayın özellikle son günlerinde yoğunluğunuz tavan yapmış olabilir. Tatil bile yaptıysanız sanki hiç yapmamış gibi bir hal sizi sarmış olabilir. Bu ne güzel ne bereketli bir yoğunluktur ki, bu aydan itibaren ödüllerini toplamaya başlayacaksınız. Öncelikle ayın hemen başındaki uğurlu dolunaydan bahsetmek istiyorum. Bugüne kadarki çabalarınızın boşa gitmediğini gösteren bu dolunayda olabilecek tüm güzel gezegen etkileşimleri mevcut. Gezegenler toplanmış ve sizin kariyeriniz ve tanınmanız için toplantı yapıyorlar sanki. Geçtiğimiz uzun dönemde kariyer alanında pek çok yol kat ettiniz, pek çok gelişme yaşadınız muhtemelen. Ama bu kadar güzeli olmamıştı. İlerlemenizin önünde hiçbir engel bulunmuyor. Herkes tatillere giderken sizin çalışmak zorunda kalmanızı anlıyorum. Ama inanın bana değecek! Bu güzel etkileri beklemediğiniz bir şekilde ortaya çıkabilir. Sürpriz gelişmeler çokça vurgulanıyor. Kapalı kapılar ardında sizleri destekleyen kişiler var. Bunların kim olduğunu merak etmenizi anlıyorum. Ama bu sefer üzümünü ye, bağını sorma demekten başka bir şey diyemiyorum. Taşlar sizin için diziliyor sevgili Boğa’lar!

Geçtiğimiz ay sizlerden bir miktar uzaklaşan aşk, bu ay tekrar kapınızı çalabilir. Özellikle ayın sonlarına doğru bu etkileri hissetmeniz olası. Bu sefer, aşk heyecanından daha çok ciddi bir ilişki olarak ortaya çıkan bu etkiler, doğru bir partnerlik ilişkisi doğurabilir. Bir yandan da , mevcut bir ilişki içindeki Boğa’ları, daha oturaklı ve derin bir ilişkiye taşıyabilir.

Bu aydan itibaren ev ve kariyer konularında da içsel bölünüşler yaşamanız olası. Bir yanınız yapmak istediklerinize doğru koşmak isterken, bir yanınız yapmanız gerekenleri tamamlamanızı söylüyor olacak. Özellikle ayın ortasından itibaren yapmanız gerekenlere odaklanmanızı tavsiye edeceğim. Çünkü önümüzdeki ay eğlenceye, aşka, coşkuya daha çok vakit ayırmanız için çok güzel pırıl pırıl etkiler gelecek. O zamana kadar elinizdeki işleri, projeleri, gereklilikleri bitirin. Hayallerinize giden yolda az da olsa adımlar atın. Astrolojide bir şeye ne zaman başladığımız çok önemlidir. Hal böyle olunca bu ay hayallerinize giden yolda sizi parlatacak önemli başlangıçlar sunuyor.

Bir yandan da gayrimenkul ve ailevi konularla ilgilenmeniz gerekebilir. Bu konulardan kaçmayın, üzerine gidin ve halledin. Beklemediğiniz fırsatlar yakalıyor olabilirsiniz.

Son olarak, tekrar hatırlatıyorum. Maddi konularda şansınız devam ediyor. Odağınızı gelirlerinize çevirerek, hakkınızı, yeteneklerinizin karşılığını bir Boğa’ya yakışır biçimde fazlasıyla almak, “akarken doldurmak” için uygun bir dönemde olacaksınız. Bir iş görüşmesi yapıyorsanız hakkınızı sonuna kadar almak için pazarlık edin; satış yapıyorsanız ürününüzü ucuza vermeyin, yeni bir iş/pozisyon söz konusu ise hayallerinizdeki rakamları telaffuz etmekten/istemekten çekinmeyin.
Mutlu bir ay diliyorum!
Burcu Vurkaç

Detaylı kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak ve yıldız haritanızı yorumlatmak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İzinsiz kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

%d blogcu bunu beğendi: