Boğa Burcu Ağustos Ayı Yorumu – 2014

Sevgili Boğa Burçları ve Yükselen Boğa Okuyucularım,

Ağustos, sizler için nefis bir ay olmaya aday.
Neden derseniz…
Bu ay yorumlarımda hem aşktan, hem ciddi ilişkilerden hem de kariyere dair güzel haberlerden bolca bahsedeceğim.

Öncelikle bekar Boğa’lar için, bu ay itibariyle kalıcı, uzun vadeli ve tutkulu ilişkilerin başlama potansiyelinin yüksek olduğunu söylemeliyim. Samimi yakınlığa, BİZ olmaya kendinizi alıştırmaya başlayın.

İlişkisi olan Boğa’lar tarafında ise işler iyice ciddileşeceğe benzer. Evlilik tohumları atılabilir. İlişkinizin yönünü çizecek önemli kararlar alınabilir. Tüm bu konularda eğer ki kalbinizden geçenler var ise, onları samimiyetle açma zamanı geldi demek oluyor. İmalardan kaçının. Neyi, neden yapmak istediğinizi iyi ifade edin. Alaycı olmayın. İşi şakaya vurup, ciddiyetinizi sorgulatmayın. Net olun. Kararlılığınızı ifade edin.

Ağustos’un bir diğer teması ise ev ve aile konularında. Yeni bir, arsa, arazi satın almak veya satışını yapmak gibi gündemleriniz var ise, ayın hemen başından itibaren harekete geçin. Üzerinize düşeni yapın, gerisi kolay. 
Aile hayatınızı etkileyecek, pozitif başlangıçlar yapmak için yeşil ışık yanmış durumda. Özel hayatınızı ihmal etmekten vazgeçin ve sevdiklerinizle olan ilişkilerinizi güçlendirmek için vakit ayırın. ayın hemen başında güzel bir tatil planı, sizi birbirinize yaklaştırabilir. Unutulmaz güzellikte zamanlar paylaşabilirsiniz.

Bu ayın bir diğer etkisi, iiletişim ve seyahat trafiğinizin hızlanmasına dair. Üşenip yerinizden kalkmamazlık etmeyin. Hayata daha çok katılmaya, daha çok harekete, daha çok kendinizi ifade etmeye çalışın. Bunların ödülleri, beklentinizin çok üzerinde olabilir.

10 Ağustos sonrasında odağınızı tekrar işlerinize yönlendirmenizde fayda var. Temel odağınız tamamlama, bitirmek olmalı. Bu ay, bir şeyleri tamamlamak sizin için her zamankinden daha kolay olacak. Hayatın hızlandığını hissedeceksiniz. Prestijinizi, statünüzü artırmak, kariyerinizde ilerlemek için bu etkileri kullanmak isteyebilirsiniz. İş değişimi, yeni bir pozisyon, yeni projeler gibi yüzünüzü güldürecek gelişmeler için gözünüz açık olsun. Savunduğunuz değerlerinizden taviz vermeden istediğinizi elde edebileceğiniz zamanlarda olacaksınız. Tek dikkat etmeniz gereken konu; bencillik. Bencillikle hareket etmeyin. Bütünün hayrına olacak hareketlerinizin getirileri, en çok size yarayacak.

Ay sonuna doğru, romantik konularda tekrar yepyeni etkileşimler başlıyor. Yeni insanlarla tanışmanın tam zamanı. Gözleri kolaylıkla üzerinize toplayacağınızı söyleyebilirim. Çekingen kalmayın.

Ağustos sonu ve Eylül başında bir yandan da detayları gözeterek çalışmak, günü gününe takipte olmak ve planlama yapmak, Eylül ayında oldukça parlamanıza sebep olabilecek gelişmeleri hayatınıza taşıyabilir. Çalışkanlığı elden bırakmayın. Sonbahar sezonunu iyi planlayın.
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç

%d blogcu bunu beğendi: