BOĞA Burcu ARALIK 2013 Yorumu

Sevgili Boğa Burcu ve Yükselen Boğa Okuyucularım,

Aralık ayının hemen başında bir yeni ay doğuyor. Yılın son ayı olmasına bakmayın.
Yeni aylar, yeni başlangıçlara güç veren zamanlardır.
Bu zamanlarda, doğru konularda tohumlar atmak ve başlangıçlar, normalden çok daha rahat ve akışkan bir şekilde konularınızı ilerletmemize yardımcı olur.
Siz de kendiniz için doğru konuları keşfetmek ve başlangıçlar yapmaya niyet ediyorsanız size bir önerim var:
Yeni ayın en etkili olduğu akşamda, 3 Aralık Salı akşamı saat 19:00‘da Etiler‘de bir Yeni Ay Meditasyonu yaptıracağım.
Hikayeler, örnekler, sorular evrendeki enerjiyi anlamak ve yeniye açılmak için….
Kararlar almak, niyetimizi ortaya koymak için…
Farklı meditasyonlar içeren uygulamamız, dinlenmek ve düşünmek için kendimize vakit ayırdığımız değerli bir kaçamağa dönüşecek.
Katılım için detayları buradan görebilirsiniz.

Gelelim bu ayın tamamının etkilerine…

Partnerlik ilişkilerinize odaklandığınız bir dönemde hayatın her alanında mücadele etmek, aksiyon almak zorunda kalmak bu ay sizleri biraz yorabilir. Her ne yapıyor olursanız olun, keyifli vakit geçirmek ve dinlenmek için de çaba göstermeyi ihmal etmeyin.

Ay başlarken, geçtiğimiz ay oluşan romantik etkileşimlerin halen devam ettiğini söylemek istiyorum. Bekar Boğaların yüzünü güldürebilecek olan bu durum, hayatınızdaki diğer temalara vakit ayırmanıza engel olmasın. Vakit ayırmanız gereken önemli bir tema, finansal konularda sizi destekleyecek dış kaynaklara yönelmek olmalı. Tazminat, komisyon, kredi, miras gibi dış kaynaklardan gelen gelirler ile ilgili meselelerinize dair başlangıçları yapmak için doru bir ay! Dışarıdan gelen kaynakları sadece yukarıda sıraladığım finansal araçlar olarak düşünmeyin. Eşinizin gelirindeki artış, aileniz yolu ile gelen kazançlarınız, sizin hakkınızda konuşarak sizin reklamınızı yapıp, dolaylı yoldan sizin kazançlarınızı artıran kişiler, başkalarının yeteneklerini sizin için kullanması ve bu yolla rahatlamanız gibi çeşitli örnekler saymak mümkün. Farkındaysanız ortak noktaları, sizin kendi çabanız haricinde oluşan kaynaklar olması ve sizleri desteklemesi.

Başkalarının yeteneklerini satmak, başkalarının kaynaklarını arttırmak gibi konularda uğraşları olan Boğalar için de yılın önemli bir zamanı geliş bulunuyor. Eğer bu konularda bir mesleğiniz var ise veya kafanızda bu konularda girişimler başlatmak var ise işte bu ay şanslı ayınız. Sürprizlere açık olmalı, harekete geçmeli ve evrenin size sunacaklarına çanak tutmalısınız.

Bu ay günlük işlerinizde yaşamanız muhtemel olan aksaklıkları çözmek için tatlı dil ve yapıcı bir tavır işleri kolaylaştıracaktır. Zaman zaman sabrınız taşsa da ani çıkışlar yapmaktan kaçınmalı ve huzuru korumayı hedeflemelisiniz.

Yıl kapanmadan, gelirleriniz tarafında gelişmeler yaşamanız mümkün. Hakkınızı almak için iletişimi başlatan siz olmalısınız. Erken diye düşünmeyin. Bugünden başlayarak yapacağınız atılımlar, önümüzdeki dönemde kalıcı ve bereketli meyveler getirebilir. Akarken doldurma rüzgarlarını kaçırmayın.

2014’te görüşmek üzere…
Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz. 

%d blogcu bunu beğendi: