BOĞA Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu

BOĞA Burcu Ekim 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Boğa Burcu Okuyucularım,

Umarım son dönemin yoğun koşturması içerisinde partnerlerinizden ihtiyacınız olan o güven verici desteği alıyorsunuzdur. Evdeki huzur sizlerin ilerlemesinde oldukça önemli bu aralar. Partneriniz ile olan ilişkilerinizde ona bu ihtiyacınızı anlatın. Sizi anlayacak ve ihtiyacınız olan desteği verecektir. Geçtiğimiz ay boyunca o sıcak kucağa olan ihtiyacınız artmış olmalı. Zaman zaman dinlenmek için bir omuz, zaman zaman da sizi dinleyip yol gösterecek bir desteğe ihtiyacınız olduğunu tahmin ediyorum. Eğer ki bu desteği aldıysanız, partneriniz içten bir teşekkürü çok görmeyin.

Geçtiğimiz ay partnerlik konusunda oluşan etkileşimler bu ay da devam ediyor. Bekar Boğa’lar için sağlıklı bir partnerlik ve derinleşme sağlayabilme etkisi veren dizilimler bu ayın hemen başında da hakim olacak. Ancak, elinizi çabuk tutmalısınız. Ayın ortalarında gündeminizi ve enerjinizi daha farklı konulara taşımanız gerekecek.

Hayatınızda ortak yürütülmesi gereken konular, ortak iş kuruluşları gibi etkiler var ise üzerine gitmenizi tavsiye ederim. Zira bu ortaklıklar kalıcı ve kurumsallaştırıcı pozitif etkiler barındırıyor. Önünüz görmenizi zorlaştırıcı etkiler ve kafa karışıklığı ile mücadele ettiğinizi de bildiğim için bu konuya özellikle değinmek istedim. Partnerlikler konusunda sağlıklı ve önemli bir sürecin kapısında duruyorsunuz. Geçtiğimiz ay yaşadıklarınız önümüzdeki dönemin kısa bir ön gösterimi gibiydi. Hadi, endişeyi bir kenara bırakın ve ilerleyin.

Eylül ayındaki yorgunluk kaynaklı olarak, bu ay sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Kendinizi iyileştirmek, rahat ettirmek, hem fiziksel hem de ruhsal olarak şifalanmak göreviniz olmalı bu ay. Yorgunluk ve stres kaynaklı burkulmalar, incinmeler, sindirim sisteminizdeki sıkıntılarla uğraşmanızı hiç istemem. Siz Boğa’ların benim gönlümde ayrı bir yeri var. Sizleri koruyucu içgüdülerim dikkat etmeniz konusunda uyarmak istiyor.

Bu ayın güzel bir vurgusu yaratıcı işler, sahneler, sanatsal ve artistik yetenek alanında oluşuyor. Detaylara vereceğiniz önem, yaratıcılığınızı körükleyebilir, tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayabilir. Rutin, düzen ve verimlilik anlamında dikkatlice ilerlemek ve elinizdeki projeleri sanatsal bir somutlaştırmaya dönüştürmek mümkün.

Ay sonunda burcunuzda oluşacak olan güçlü bir dolunay söz konusu. Partnerlik, birliktelik gibi temalarda karamsarlık eğilimi olabilir. Ancak bilmeniz gereken bir şey var. Bu günlerde yaşayacağınız bir aydınlanma, tüm partnerlik ve birlikte yapma konularında sizi güçlendirip destekleyecektir. Kökleşmek, prestijinizi arttırmak için kısa süreliğine de olsa mücadele etmeye ve umudunuzu yüksek tutmaya kendinizi hazırlamalısınız. Böylelikle kazanan, temizlenen ve yepyeni bir dönemin kapısını aralayan olabilirsiniz.

Maddi konularda hızlı hareket etmek veya aşırı iyimser olmak bu ay pozitif bir etki vermeyecektir. Yavaş olsun, sağlam olsun, içinize sinsin, yeteneklerinizin karşılığını tam anlamıyla veren sizin olsun. Gerisiyle uğraşmayın. Değmez.

BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: