BOĞA Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu

BOĞA Burcu Eylül 2012 Burç Yorumu

Sevgili Boğa Burcu Okuyucularım,
Yeniden aşk zamanı diyerek bu ayın yorumlarına başlamak istiyorum. Bu haberim hem bekar Boğalara hem de ilişkisi olanlara…
Öncelikle bekarlardan başlayalım. Bir süredir tanıdığınız, hoşlandığınız, ancak ilerlemeyen, aşk ilişkisine dönemeyen durumlarınız var ise ilerlemelerin olabileceği bir dönemdesiniz. Bu sefer oturup beklemek yerine neden siz bir şeyler yapmıyorsunuz? Yakınlaşmanın, romantik titreşimler göndererek niyetinizi belli etmenin tam zamanı. Ağustos ayının son gününde oluşan dolunay bu konuda rahat ilerlemenizi sağlayacaktır. Ayın hemen başında dışarılarda olun. Giyinin, süslenin, tüm çekiciliğiniz üzerinizde. Kalabalıklarda olun ve bu keyifli dönemin tadını çıkarın.
“Etrafımda kimse yok, böyle bir olasılık yok” diye düşünenlerdenseniz de üzülmeyin. Çünkü yeni ay romantik yeni başlangıçları sizlere taşıyacak etkilere de sahip. Etrafınıza bir bakın. Beklemediğiniz bir anda sürpriz bir kişi ile tanışabilir ve ilişkilerinizin,  günlük rutinlerinizin yönünü tamamen değiştirebilirsiniz.
Halihazırda ilişkisi olan Boğa’lara ise tavsiyem ayın ilk döneminde partnerleri ile romantik titreşimler yaratacak ortamları hazırlamaları olacak. İlişkinizi derinleştirmek, yakınlaşmak, birbirinize şifa olmak için ne güzel bir dönem!
Bu ay tüm Boğa’ların yaratıcılıklarının artacağı etkiler var. Günlük işlerinizi yoluna koymak, neyi nasıl yapacağınızı planlamak, ve yeteneklerinizi sergilemek için müthiş bir döneme giriyorsunuz. Son dönemin karmaşalarını, sıkışmalarını ve isteksizliğini unutacağınız parlak bir dönem. Özellikle yaratıcılık gerektiren işler, sahneler, artistik yetenek gibi temalarla ilgiliyseniz bu ay yapacaklarınıza siz de şaşıracaksınız. Harika başlangıçlar dönemi!
Bu ay Boğaların bir diğer güzelliği ise partnerlik konularında. Yapmak istediğiniz işler için tam da aradığınız kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz. Yararlı ortaklıkların ve işbirliklerinin tohumlarını atabilirsiniz.
Eylül ayı, bebek haberleri aldığınız bir ay da olacaktır. Etrafınızda yakın ilişkide olduğunuz kişilerden bir bebek haberi alabilir ve bunun mutluluğuna siz de ortak olabilirsiniz. Belli olmaz, belki de bu haber sizin haberiniz bile olabilir.
Çocukları olan Boğa’lar için bu ay yine güzel ve rahatlatıcı etkilerle dolu. Malum okul dönemi geldi. Endişeleriniz olmasın. İşlerin yolunda gideceğini ve çocuklarınızın mutluluğu ile sizin de mutluluğunuzun artacağını tahmin ediyorum.

Ayın ikinci yarısından itibaren gündeminiz rahatlarken, işler yoluna girerken, şatafat, lüks ve gösteriş temalarının da hayatınıza dahil olacağını söyleyebilirim.  Gelirleriniz konusunda şansınız devam ediyor. Bu temalarla uğraşmak, gelirlerinizi beklemediğiniz şekilde canlandırabilir. Yeteneklerinizin ve emeklerinizin karşılığını iyi aldığınıza emin olun.
Ayın sonlarına doğru biraz dinlenmek ve kendinize odaklanma zamanı. Kişisel bir projeniz üzerine yoğunlaşabilir, kapalı kapılar arkasındaki hazırlıklarınızı yapabilirsiniz.
Mutluluğunuz taştığı bir ay diliyorum.
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların Eylül ayı yorumlarını okumak için tıklayın.

%d blogcu bunu beğendi: