BOĞA BURCU Eylül Ayı Yorumu – 2013

Yaz sizler için bitmemiş görünen o ki… Eğlenmek ve romantizmi yaşamak için biraz daha ışıklar altında kalmaya devam edebilirsiniz.

Yeniden aşk zamanı diyerek bu ayın yorumlarına başlamak istiyorum. Bu haberim hem bekar Boğalara hem de ilişkisi olanlara…

Öncelikle bekarlardan başlayalım. Bir süredir tanıdığınız, hoşlandığınız, ancak ilerlemeyen, aşk ilişkisine dönemeyen durumlarınız var ise ilerlemelerin olabileceği bir dönemdesiniz. Bu sefer oturup beklemek yerine neden siz bir şeyler yapmıyorsunuz? Yakınlaşmanın, romantik titreşimler göndererek niyetinizi belli etmenin tam zamanı.

Ayın hemen başında dışarılarda olun. Giyinin, süslenin, tüm çekiciliğiniz üzerinizde. Kalabalıklarda olun ve bu keyifli dönemin tadını çıkarın.

“Etrafımda kimse yok, böyle bir olasılık yok” diye düşünenlerdenseniz de üzülmeyin. Çünkü yeni ay romantik yeni başlangıçları sizlere taşıyacak etkilere de sahip. Etrafınıza bir bakın. Beklemediğiniz bir anda sürpriz bir kişi ile tanışabilir ve ilişkilerinizin,  günlük rutinlerinizin yönünü tamamen değiştirebilirsiniz. Hatta ayaklarınızı yerden kesecek bu kişi her gün karşılaştığınız, günlük işlerinizi yaparken temas ettiğiniz bir kişi bile olabilir. Belki de kısa bir seyahat, bir arkadaş ortamından… Bu ay her ikisinden de etkiler aldığınızı söylemeden geçemeyeceğim.

Halihazırda ilişkisi olan Boğalara ise tavsiyem ayın ilk döneminde partnerleri ile romantik titreşimler yaratacak ortamları hazırlamaları olacak. İlişkinizi derinleştirmek, yakınlaşmak, birbirinize şifa olmak için ne güzel bir dönem!

Bu ay tüm Boğaların yaratıcılıklarının artacağı etkiler var. Günlük işlerinizi yoluna koymak, neyi nasıl yapacağınızı planlamak, ve yeteneklerinizi sergilemek için müthiş bir döneme giriyorsunuz. Son dönemin karmaşalarını, sıkışmalarını ve isteksizliğini unutacağınız parlak bir dönem. Özellikle yaratıcılık gerektiren işler, sahneler, artistik yetenek gibi temalarla ilgiliyseniz bu ay yapacaklarınıza siz de şaşıracaksınız. Harika başlangıçlar dönemi!

Bu ay Boğaların bir diğer güzelliği ise partnerlik konularında. Yapmak istediğiniz işler için tam da aradığınız kişilerle bağlantıya geçebilirsiniz. Yararlı ortaklıkların ve işbirliklerinin tohumlarını atabilirsiniz.

Eylül ayı, bebek haberleri aldığınız bir ay da olacaktır. Etrafınızda yakın ilişkide olduğunuz kişilerden bir bebek haberi alabilir ve bunun mutluluğuna siz de ortak olabilirsiniz. Belli olmaz, belki de bu haber sizin haberiniz bile olabilir. Çocukları olan Boğa’lar için bu ay yine güzel ve rahatlatıcı etkilerle dolu. Malum okul dönemi geldi. Endişeleriniz olmasın. İşlerin yolunda gideceğini ve çocuklarınızın mutluluğu ile sizin de mutluluğunuzun artacağını tahmin ediyorum.

Ayın ikinci yarısından itibaren gündeminiz yoğunlaşırken, nezaket ve tatlı dil ile tüm her şeyi yoluna sokabileceğinizi söylemeliyim. Zodyak çarkında Koç’tan başlayan yolculuğumuzda BİZ olmanın burcu olan Terazi’ye ulaştığımız dönemde, birlikte kazanmak ve insanlara aynı tarafta olduğunuzu hissettirerek ilerlemek tüm kapıları açacak etkiler getirecektir.

Görünen o ki bu ay size dinlenmek yok. Ayın 19’unda oluşacak olan Balık dolunayı, sahnelemek, sanatsal temalarda sunumlar yapmak, lansmanlar, kalabalıklar, insanlar arası iletişimde artış ve sizin tüm bu konularda parlamanıza işaret ediyor. Hal böyle olunca, herkesi etkileyebileceğiniz ve kendiniz hakkında konuşturabileceğiniz bu dönemi kullanmanızda fayda olacaktır.

Diğer burçları okumak için tıklayınız.

%d blogcu bunu beğendi: