BOĞA Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu

BOĞA Burcu KASIM 2012 Aylık Yorumu:

Sevgili Boğa Burcu Okuyucularım,

Bu ay sizler için yine ufukta aşk görünüyor. Öncelikle bekar Boğa’lar için bu etkileri açıklamak istiyorum. Hayatınızda hiç kimse yok ise, yeni bir misafire kendinizi açın. Misafir dediysem öyle gelip geçici düşünmeyin. Gelen kişi, bu sefer kalmaya ve sizi derinden mutlu etmeye geliyor. Boğa burcunun yöneticisi olan güzeller güzeli Venüs, bu ay Terazi burcunda ilerlediğinden, sizin çekiciliğinize çekicilik katıyor. Dikkatleri üzerinize ekmeniz için elinden geleni yapıyor. Dolayısıyla size kalan, gülümseyerek sıcak bir “Hoşgeldin” demek olacak gibi görünüyor. Özellikle ayın ortalarına doğru başlayacak ilişkilerin uzun vadeli ve oldukça sağlam olacağını söylemeliyim. Belki de hayatınızın aşkını buluyor olabilirsiniz.

İlişkisi olan Boğa’ların ise bu etkilerden fazlası ile paylarına düşeni alacağını tahmin ediyorum. İlişkilerde güven, samimi yakınlık ve derinleşmenin önünün açıldığı bu dönemde, bu etkileri yaşayamadığınız kişiler ile olan ilişkilerinizi devam ettirmemeniz gerektiğini anlayabilir ve kendinizi, çok daha mutlu hissedeceğiniz bir ilişkiye yelken açarken bulabilirsiniz. İlişkinizde her şey yolunda, güven temasında bir sıkıntı yok ise, ilişkiyi bir sonraki aşamaya geçirmek için atılımlarda bulunabilir, ailelerinizi tanıştırabilir, evlenme teklifi alabilir, birlikte yaşamaya başlayabilir veya evleniyor olabilirsiniz. Tüm bunların ortak noktasına bakarsanız, ilişkinize dair sağlam temeller inşa etmek vurgusunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Bu ayın bir başka teması ise yeni partnerlikler kurmaya dair. İşinizi değiştirmek, ortaklık yapısında bir takım değişiklikler yapmayı düşüyorsanız bu ay tohumları atmak, girişimleri başlatmak için altın değerinde bir ay. Diğer yandan, iş ilişkileri ve partnerlik ilişkileri temalarında da senenin en hoş etkilerinden biri oluşuyor. Yeni ortaklık tekliflerine ve kazan-kazan senaryolarına açık olmanızda fayda var. “BİZ OLMAK” için çaba gösterdikçe, kazanacaksınız.

Kazançlarınız ve yeteneklerinizi maddiyata dönüştürmek tarafında önemli olgunlaşmalara da işaret eden bu ay, sizlere “Akarken doldur!” diyor adeta. Fırsatlara açık olun. Yeni projelere başlamak için motivasyonunuzu yüksek tutun. Geçmişten gelen ilişkileriniz yolu ile önemli kazanımlar elde edebileceğiniz bir aya giriyoruz.

Bereketiniz bol olsun!
BURCU VURKAÇ
Kişisel astrolojik danışmanlık seansı almak için bu sayfayı inceleyebilir ve benimle bağlantıya geçebilirsiniz.

Diğer burçların yorumlarını okumak için buraya tıklayın.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İZİNSİZ kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

 

%d blogcu bunu beğendi: