BOĞA BURCU KASIM Ayı Yorumu

Sevgili Boğa’lar,
Sizin için yılın dönüm noktası aylarından birine geldik. Bu ay sizler için hayatınızı değiştirici gelişmelere gebe. Hazır olun, başlıyoruz.

Öncelikle geçtiğimiz ay başlayan Merkür gerilemesinin etkisinden bahsetmek istiyorum. Hayatınıza geçmişte yarım kalmış her türlü iş, aşk ve ortaklık konusu tekrar girebilir. Bu şekilde bir gündeminiz olur ise geçmişte yapılan hatalardan derslerinizi alıp geçmişi rafa kaldırmanızda fayda var. Bu kişiler ile yepyeni bir başlangıç yapıyor ve mutlu, bereketli bir beraberliğin kapısını aralıyor olabilirsiniz. Eskiden iş yaptığınız birisi ile tekrar iş yapmaya başlamak veya eski bir arkadaşlığı bir partnerlik ilişkisine dönüştürmek söz konusu olabilir. Hangisi olursa olsun, kalbinizi rahat tutun.

Ayın hemen başında karşıt burcunuz Akrep’te oluşacak güneş tutulması size hayat arkadaşınızı getiriyor olabilir. Biliyorum oldukça iddialı bir cümle kurdum. Ama bu ayın etkileşimleri bu derece iddialı. Güneş tutulması çevresinde yapacağınız görüşmelere, randevulaşmalara dikkat edin. Böyle dönemlerde başlayan ilişkilerin, sizinle uzun süreler kalmaya geldiğini danışmanlık seanslarımda çok defa gözlemledim.  Bu güneş tutulmasına eşlik eden Satürn, hayatınıza kalıcılık, derinleşme ve büyüme getirmek için destek verecek. Girişimleriniz sağlam temellere oturacak ve birlikte kazanacağınız güçlü beraberliklere vesile olacak. Böylesi bir dönemde bir iş ilişkisi için ilk flörtleri yapıyor olabilirsiniz. Belki de hayatınızı beraber kurmak için evlenme teklifi alıyor olabilirsiniz. Kalbiniz ferah olsun. Bu sayede çok çok mutlu olacaksınız.

Ayın bir diğer güçlü etkileşimi ise burcunuzda oluşacak olan ay tutulması. Güneş tutulmaları başlatırken, ay tutulmaları karar aldırır, sonlandırır, olgunlaştırır. Bu durum süregelen bir ilişkinin bitmesi şeklinde sonuçlanabilir. Bu ilişki size zarar veriyor ve zayıf ise artık bırakmanın vakti geldiğini göreceksiniz. Yine ilişki derken hem insanlarla olan partnerlik ilişkilerini hem de kurumlarla olan uzun vadeli ilişkileri anlatmaya çalışıyorum. Size zarar vereni temizleyin. Artık önünüz açık, yükselişe doğru ilerleyeceksiniz.

Uzun dönemdir içinizde uyanan arzuları gözden geçirin. Hayatınızda neyi daha fazla istiyorsunuz? Nelerle uğraşmak istemiyorsunuz? Bu sorulara vereceğiniz cevaplar yolunuzu çizmenizi sağlayacak.

Kendi işini yapan Boğaların oldukça verimli çalışıp, iyi kazandığınız sıklıkla gözlemliyorum. İçinizde bu tarz bir istek uyanıyor ise görmezden gelmeyin. Bu ay ilk adımlarınızı atın. Devamı önümüzdeki dönemde gelecek. Özellikle konuya bir ortak dahil oluyor ise, sizinle aynı yeteneklere sahip olmadığından emin olun. Sizi güçlendirici, sizde olmayanı ortaklığınıza katarak sizi güçlendireceğinden emin olun.

Ayın tamamında aşk alanında da yüzünüzün güleceğini bildiğimden, tekrardan doğru aşk, doğru ilişki zamanı geldi demeden edemiyorum. Kalbinizde o kişiye yer açın.

Yaratıcı temalarda güçleneceğiniz bu ayda, detayları önemsemek sizlere kazandıracaktır. Her türlü sunum, sahneleme, artistik yetenek gerektiren işlerde detayları önemsediğiniz sürece işlerin yolunda gitmemesine imkan yok. Bu gücü kullanın.

Sevgilerimle,
Burcu Vurkaç
Bu yazının her hakkı saklıdır. İzin alınmadan kullanılamaz. İzin almak için lütfen burcuvurkac@gmail.com adresimden bağlantıya geçiniz.

%d blogcu bunu beğendi: