Dolunay Hangi Burcu Nasıl Etkileyecek?

10 Aralık günü İkizler burcunda meydana gelecek dolunayın burçlara etkilerini sizler için yorumladım.
Öncelikle yükselen burcunuzu okumanızın önemli olduğunu tekrar hatırlatmak istiyorum.
Keyifli okumalar!

10 Aralık Dolunay’ının Koç Burcuna Etkileri:
10 Aralık günü İkizler burcunun 18 derecesinde meydana gelecek olan dolunay, Koç burçlarının yakın çevrelerindeki kadınlara karşı dikkatli olmalarını gerektiriyor. Bu dolunay, savaşçı Mars ile sert açı yapacağından, tartışma, kavga vb sert çıkışlar olumsuz sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle Koç burçlarının tepkilerini her zamankinden daha fazla kontrol etmesinde ve sakinliklerini korumalarında fayda var. Aynı gün ileri hareketine başlayacak Uranüs gezegeni, Koçlar’da büyük bir enerjinin açığa çıkmasına neden olacak. Bu enerjiyi bilinçli ve doğru yönlendirmenizde fayda var. Hayat size sürprizler hazırlıyor sevgili Koçlar!
Sakin kalıp, başlangıçları ve bitişleri saygıyla karşılayarak buralardaki fırtsatları görmeye çalışın.

10 Aralık Dolunay’ının Boğa Burcuna Etkileri:
Boğa’lara para geliyor, şimdiden müjdesini vereyim!
Kendi kazandığınız para evinde sonuçlar almanızı sağlayacak olan bu dolunayın etkileri sürecek. 10 Ocak civarlarında da bu dolunayla ilgili sonuçlar alma ihtimaliniz yüksek. Daha da güzeli, önümüzdeki yaklaşık bir buçuk sene boyunca İkizler – Yay hattında meydana gelecek olan Güneş ve Ay tutulmaları, en sevdiğiniz konulardan biri olan para alanında yüzünüzü güldürmeye devam edecek.
10 Aralık tarihine tekrar döndüğümüzde ise, bu dolunayın daha çok bitişlerle, sonuçlanmalarla ilgili olduğunu görüyoruz. Daha önceden başlamış bir konunun sonuçlanması dolayısıyla gelen bir para olması muhtemel. Aynı günlerde kariyer ve iş hayatı çevrenizi etkileyecek önemli dönüşümler, değişimler de gündeme gelebilir. Bu tarz bir değişim söz konusu olduğunda, Merkür’ün gerilemekte olduğunu unutmayın. Son kararınızı ve atmanız gerekiyorsa imza atmayı 14 Aralık tarihinden sonraya bırakmaya çalışın.

10 Aralık Dolunay’ının İkizler Burcuna Etkileri:
10 Aralık günü İkizler burcunda oluşacak dolunay en çok İkizler burcundakileri etkileyecek.
Son günlerde Merkür’ün gerilemede olması dolayısıyla da zorlanan İkizler burçları, enerjilerinin değiştiğini, daha agresif ve sert konuştuklarını fark edebilirler. Bu yoğun enerjiyi kendinize faydalı olabilecek, spor yapmak vb yollarla dışarı atmanızda fayda var.
10 Aralık dolunayı hayatınızdan bir kadının çıkışı anlamına gelebilir. Bu kadın yakın çevrenizden bir akraba veya çok yakın bir arkdaş olabilir. Sevdiklerimizin hayatımızdan çıkışını kötü olarak yorumlamak her zaman doğru olmaz. Sevdiğiniz bu kişi işi veya hayatındaki birtakım değişiklikler dolayısıyla kendisi için hayırlı bir değişim yapıyor olabilir. Bahsettiğim değişim sizi olumsuz etkiliyor gibi görünse de hayatınızda kendinize dair bir zaman ve boşluk yaratmak açısından olumlu olabilir.
Bu dolunayda her zamankinden daha youğun duygular içerisinde olmanız muhtemel.
Sinir, stress kaynaklı gerginlik dolayısyla huzursuz olabilirsiniz. Bu durum çevrenizdeki kadın figürleri ile tartışmalara girme eğilimi verebilir. Bunun bir faydası olmayacağını hatırlayarak, derin nefesler almak, papatya çayı gibi sakinlik veren çaylar içmek yoluyla kendiniz rahatlatmayı deneyebilirsiniz.
İkizler – Yay hattındaki tutulmalar br seneden daha uzun bir süre devam edecek. Bu tutulma serileri sona erdiğinde İkizler burçlarının hayatlarında pek çok şey değişmiş, bitmiş ve başlamış olacak. Nişanlanma, evlilik, boşanma, çocuk, işe grime kendi işini kurma, ünlü olma, ülke değiştirme ve dahası…
Detaylarını önümüzdeki tutulma dönemi yazılarından takip etmeye devam edebilirsiniz.
Burcu Vurkaç

10 Aralık Dolunay’ının Yengeç Burcuna Etkileri:
10 Aralık günü İkizler burcunda oluşacak olan dolunay güçlü bir enerji açığa çıkartacak. Bu enerji zihinsel ve psikolojik olarak Yengeç burçlarını zorlayabilir. Özellikle yükselen Yengeç’lerin bu yoğun enerjiyle baş etmeleri gerekiyor. Hem duygusal hem de zihinsel olarak size rahatlatacak aktiviteler yapmanızda fayda var. Bu dolunayda hayatınızdaki bir kadın ile ilgili sizden gizlenmiş şeyler bir anda ortaya çıkabilir. Ailenizdeki kadınlarla tartışmaya girmemenizi öneririm.
Çevrenizde sizin için önemli bir kadının kötü bir haberini alabilirsiniz. Bundan dolayı kendisine yardım etmeniz gerekebilir. Bu günlerinizi esnek tutmakta fayda olabilir.
Sizin sağlığınız ve psikolojinizin yerinde olması her şeyden önemli, bunu unutmayın. Siz olmazsanız aslında hayatınız da yok. Kendinize iyi bakmaya ve bu dönemin enerjisini kendinizi yıpratmayacak şekilde kullanmaya çalışın. Bu dönem geçici bir dönem. Önümüzdeki günlerde iş hayatınız ve iş çevrenizle iligili harika gelişmeler size bekliyor. O günleri düşünerek kendinizi pozitif tutun ve sürprizlere hazırlanın.

‎10 Aralık Dolunayının Aslan Burcuna Etkileri:
İk aşamada iş hayatı çevrenizi etkileyecek olan bu dolunay döneminde para konularında erkek figürleri ile çatışmamaya özen göstermenizi tavsiyye ederim. İş çevrenizde bir kadının hayatınızdan çıkışı da mümkün. Bu durum başlangıçta olumsuz gibi görünse de aslında sizin için oldukça iyi bir durumun habercisi olabilir. Diğer yandan hazırladığınız projelerinizi iş çevrenize sunmak, ürünlerinizi göstermek için de uygun bir zaman. Bazı Aslan’lar için romantik ilişkilerin sonlanması anlamına gelebilecek bu dönemde sakin kalıp net kararlar vermemekte fayda var. Merkür gerilemesinin devam etmesi dolayısıyla, daha sonra pişman olacağınız kararlar vermemek için dikkatli olun. Son kararınız için 14 Aralık’tan sonrasını bekleyin.
Hamilelik ve doğum gündeminizde ise beklediğiniz haberi, bu dolunay zamanında veya Aralık sonu- Ocak başı döneminde alıyor olmanız muhtemel.

10 Aralık Dolunay’ının Başak Burcuna Etkileri:
10 Aralık’ta İkizler burcunda meydana gelecek dolunay, Başak burçlarının kariyerlerine ve prestijlerine vurgu yapıyor. Bu dönemde iş hayatınızdaki kadınlarla çatışmaktan uzak durmanızda fayda var. Olaylar sizin lehinize gelişiyor, merak etmeyin. Güç ve karizma sizden yana.

Bu dönemde iş hayatınızda değişiklik yapmak, kariyerinizi bambaşka bir yöne çevirmek, yeni bir iş teklifi veya iş hayatınızda mevcut koşulların değişmesi ve benzeri değişiklikler gündemde olabilir. Bu bitiş ve değişiklilerden korkmayın, sizin için olumlu olacak. Tek uyarım, 14 Aralık’a kadar burcunuzun yöneticisi Merkür gerilemede olacağından son kararınızı 14 Aralık sonrasında almaya çalışın.

10 Aralık Dolunayının Terazi Burcuna Etkileri:
Teraziler 10 Aralık dolunayında iletişim, yakın çevre, kısa seyahatler, medya, yayıncılık, eğitim, öğretim konuları ile oldukça yoğun olacaklar. Bu dönemde, önceden başlamış konulara dair olumlu gelişmeler size bekliyor. Evlilik ve ortaklıklar evinizdeki Uranüs’ün ilei hareketinin de aynı tarihlerde başlayacak olması, nişan, evllik, düğün gibi konuları bir anda gündeminize taşıyabilir. Yakın çevrenizdeki kadın ve erkeler arasında arabulucuk görevini üstlenmeniz ve tartışmaları engellemek için denge bulan diplomatik iletişim becerilerinizi kullanmanız faydalı olabilir. Hayatınızdaki bir erkeğe dair bir sır ortaya çıkabilir, bu sizi rahatsız edebilir. Böyle bir durum oluşrusa ani kararlar vermek yerine bir süre bu konuyu kendinize saklayıp sakince tekrar değerlendirmenizi öneririm.
Yine hayatınızdaki bir erkeğin hastalık, sıkıntı gibi bir durumu ile karşılamanız ve kendisine destek olmanız gerekebilir. Sizin desteğiniz iyileştirici bir destek. Zamanınızı buna gore planlamanızda fayda var.

10 Aralık Dolunayının Akrep Burcuna Etkileri:
Astrolojide kendi kazandığınız parayı yöneten alan ile size dışarıdan gelen tazminat, komisyon, kredi vb alacakları yöneten para alanı farklı alanlardır.
10 Aralık’ta İkizler burcunda oluşacak olan bu dolunay, Akrepleri kendi kazandıkları para dışındaki kaynakları yöneten alanda bir sonlanma, sonuç alma şeklinde etkilecek. Dolunayların etkisi hemen o gün ortaya çıkmaz ise, takip eden ay içerisinde veya digger tutulma dönemlerinde ortaya çıkabilir. Dolayısıyla Akreplerin dışarıdan gelecek bu parayı önümüzdeki dönemde alacakları aşikar.
Bu dolunay döneminde iş çevrenizden erkeklerle çatışmamaya dikkat etmenizde fayda. Bu çatışmalar ve tartışamalar yıkıcı etkilere sahip olabilir.
Son dönemdeki gerilimler, günlük işlerinizde meydana gelmiş olan aksamalar ve problemler dolayısıyla oldukça gergin olmanız normal. Bu gerginlikleri bir şekilde içinizden atmadıysanız şu an zihinsel ve psikolojik olarak zorlanıyor olabilirsiniz. İsyan etme ve hayatınızdaki her şeyden kaçma isteğiniz olabilir. Önerim, sizi anladığınız hissettiğiniz yakınlarınıza içinizi dökmek ve onlarla gerçek anlamda samimi bir yakınlıkta duygu ve düşüncelerinizi paylaşmanız. Bu önerim, Akrep doğanıza aykırı bir tutum gibi görünse de sizi rahatlatacağına emin olabilirsiniz.

10 Aralık Dolunayının Yay Burcuna Etkileri:
İkizler burcu, Yay bucunun tam zıttında yer alan ve Yay’ları oldukça etkileyen bir burçtur. 10 Aralık’ta İkizler burcunda meydana gelecek olan Dolunay, İkizler burcundakiler kadar Yay burçlarını da etkileyecek. Yay burçları evlilik, uzun süreli beraberlik konularında sonlanma etkileri altındalar. Son dönemde burcunuzda gerileyen Merkür, iletişim, partnerinizle etkileşim alanında sıkıntılar veriyor, yanlış anlaşılmalara neden oluyor olabilir. Eğer ki bu tesirler altında ilişkinizi noktalama kararı almayı düşünüyorsanız 14 Aralık’tan sonrayı beklemnizi tavsiye ederim. 14 Aralık sonrasında iletişim problemleri düzelip hayat tekrar yoluna girdiğinde bu konuları tekrar gözden geçirmenizde fayda var.
10 Aralık civarında iş yerinizde üstlerinizle ve erkek çalışma arkadaşlarınızla gerilimler yaşama ihtimaliniz yüksek. Bu gerilim üretkenliğinizi ve duygularınızı olumsu etkileyebilir. Mümkün olduğunca kaçınmakta fayda var.
Aynı günlerde kısa seyahatler ve iletişim alanlarında sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Zamalamalarınızı esnek tutmanızı ve hayatın akışına kendinizi bırakmanızı öneririm.

10 Aralık Dolunayının Oğlak Burcuna Etkileri:
10 Aralık tarihindeki dolunay Oğlak’ların günlük rutin işleri ve sağlıklarına dair etkilerde bulunacak. İş ortamınızda veya günlük işlerinizde size yardım eden bir kişi ayın ortalarına doğru işten ayrılabilir. Bu kişinin bir kadın olduğu vurgusu mevcut. Bu durum yoğunluğunuzun artmasına ve yorulmanıza neden olabilir. Kendinize dikkat edip, sağlığınıza ve beslenmenize özen gösterin. Bu yoğunluk geçici bir dönemi işaret ediyor. Bu ayrılan kişinin yerinin doldurulması için sizin de çaba göstermenizde fayda olacak. Aynı günlerde kazandığınız para konularında da olumlu etkileşimler oluşmaya başlayacak. Yeni gelir kapıları ve fırsatları için gözünzü dört açmanızda fayda var.

10 Aralık Dolunayının Kova Burcuna Etkileri:
Kova’lar bu dolunaydan olumlu etkilenecek burçlar arasında yer alıyor. Aşk, eğlence ve iş hayatı çevresini etkileyecek olan bu dolunayda açığan çıkan enerji, Kovaların hayatını büyük ölçüde etkileyecek. Bekar Kova’ların hayatına bir anda birileri girebilir. İlişkisi olan ve işleri yolunda gitmeyen kovalar için yeni aşklar gündemde olabilir. Sürprizlere hazır olun!

10 Aralık Dolunayının Balık Burcuna Etkileri:
Son dönemde ev almak, taşınmak, eve dair düzenlemeler yapmakta olan Balıklara bu işleri tamamlaması için gereken destek geliyor. Merkür gerilemede olduğundan, bu alanlara dair yeni girişimler yerine, daha önceden başlattığınız konuları tamamlamak doğru olacaktır. Balık’lar ayrıca kariyerleri tarafında da olumlu etkiler alacaklar. İşinizi değiştirmek, yeni teklifler almak, yükselmek gündemde olabilir. Uzun süredir iş hayatındaki emeklerinizin arşılığını alamadıysanız, bilin ki bu ay tutulması ile açığa çıkacak olan yüksek enerji, bekleyen bu konuları çözüp ilerlemeniz için ciddi bir fırsat niteliğinde.

%d blogcu bunu beğendi: