Dünyanın Dört Bir Yanından Detaylar

Merhabalar,

Bugünkü konuğum, çok sevdiğim bir arkadaşım, şirketimizde Ticari Pazarlama Kategori Yönetimi bölümünden Kategori Yöneticisi Belin Çamlı. Aynı şirkette olmamıza rağmen yüzünü görmeye hasret kaldığım öyle çok gün oluyor ki… Kendisini buraya taşımak çok mutluluk verici oldu bu nedenle 🙂

Bugün Belin’in üzerindeki her bir parça, dünyanın farklı bölgelerinden satın alınması dolayısıyla oldukça ilginç. İşlemelerin detayları, detaylardaki güzellikler yakından görülmeye değer.
Örneğin kolye Küba‘dan alınmış. Kahve çekirdeklerinden yapılmış bir kolye. Her bir parça ince ince kesilmiş, işlenmiş ve çok şık bir bütünü bir araya getirmiş. Pek aksesuar kullanmayan ben bile “Bu kolyeden ben de istiyorum.” diye düşünmeden edemedim.
Bluz, İtalya‘dan alınmış. Önündeki işlemelerin detayları, taşların parlaklığı görülmeye değer. Fotoğrafı çekerken ben gözlerimi alamadım doğrusu.
Ayakkabılar ise İngiltere‘den alınmış. Bluz ile olan renk uyumu ve yine çiçek ve çizgili işlemelerin detaylarına dikkat etmek gerekiyor.
Saat de İngiltere‘den. Markası Armani. Bunun detaylarını yazmak zor, ayrıca yakın çekim yapmam lazım ki şıklığı gösterebileyim 🙂
Buyrunuz bugünkü güzel yüzümüz…

Share

%d blogcu bunu beğendi: