Güneş Tutulması Hangi Burcu Nasıl Etkileyecek?

21 Mayıs’ta İKİZLER burcunda meydana gelecek olan GÜNEŞ TUTULMASI önemli başlangıçlara işaret eden enerjilere sahip.
Tutulmalar yüksek enerjilere sahiptir. Etkilerini hemen ertesi gün göremeyebilirsiniz. Etkileri haftalar sonra veya bir sonraki tutulma esnasında ortaya çıkabilir. Örneğin, kendi kişisel haritamda geçtiğimiz sene oluşan bir tutulma dönemi, bana kurumsal hayatı bırakma kararını aldırırken, aksiyon olarak bırakma etkisi aylar sonraki diğer tutulma dönemine rastladı.
Bu büyük enerjiler, yaşamlarımızı dönüştürecek KATALİZÖR  yani HIZLANDIRICI görevi görürler, bize güç verirler. İyi veya kötü olarak nitelendirilemezler. Zira, bugün bizlere KÖTÜ görünen bir şey, gelecekte HARİKA sonuçlar yaratıyor olabilir.

Tutulmanın İkizler burcunda olması sadece İkizler burçlarını ilgilendiriyor gibi düşünmeyin. Herkesin doğum haritasında 12 burcun tamamı yer alır ve hepimizin hayatında İkizler burcu yönetiminde olan alanlar vardır. Gelin şimdi bu alanların neler olduğuna göz atalım. Aşağıdaki burçlara göre etkilenen alanları okurken hem YÜKSELEN burcunuzu hem de GÜNEŞ BURCUNUZU okumayı ihmal etmeyin.
Keyifli okumalar 🙂

Güneş Tutulması Koç Burcunu Nasıl Etkileyecek? 

Sevgili Koç Burcu Okuyucularım,
İkizler burcundaki bu tutulma sizlerin zihinlerinde bir aydınlanmaya neden olacak gibi görünüyor. Özellikle Koç burcunun ilk günlerinde doğanlar ve yükselen burçları Koç burcunun ilk derecelerine düşenler bu güzel etkiden daha fazla nasibini alacak. Hayatınızdaki yeni bir dönemin ilk tohumlarını attığınız bir dönem olabilir. Kendinize dönmek ve neyi-neden istediğinizi belirlemek için uygun bir zaman. Arkasından hızlı bir şekilde aksiyon alma zamanınız gelecek. Diğer yandan anlaşma, sözleşme gibi konularda yeni başlangıçlar yapmak için de oldukça uygun bir dönem. Özellikle reklam, iletişim, yayıncılık, yurtdışı ile bağlantılı konular, seyahat, ulaştırma, nakliye, elektronik aletler ve haberleşme sektörleri ile ilgili iseniz sizler için oldukça güzel bir başlangıç olacağını söylemeliyim.

Güneş Tutulması BoğaBurcunu Nasıl Etkileyecek? 

Sevgili Boğa Burcu Okuyucularım,
Bu güzel güneş tutulması sizlerin en sevdiği konulardan birisi olan kazançlarınız ve para konularını aydınlatıyor. Yeni gelir kaynakları için fırsatlar ile karşılaşmanız, maaş artışı veya beklenmeyen para girişleri söz konusu olabilir. Yine para konularınız üzerinde bulunan yönetici gezegeniniz Venüs’ün geri hareket etkisi ile birleşen bu tutulma, sizlere geçmişte kurduğunuz iş ve ilişkiler üzerinden tekrar büyük kazanç fırsatları sunabilir. Para konularında tekrar endişelerinizi ve arzularınızı gözden geçirerek, istediğiniz noktaya sizi götürecek yolları bulmak için güzel bir dönem. Başlangıçlar henüz içsel olsa da çok hızlı aksiyon ve sonuç alacağınız önemli ve bolluk içeren başlangıçlar olacağını söylemeliyim.

Güneş Tutulması İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek? 

Sevgili İkizler Burcu Okuyucularım,
Burcunuzda gerçekleşecek olan bu tutulma en çok sizleri etkileyecek. Hayatınızda önemli pek çok başlangıca işaret eden bu tutulma, uzun süredir sürüncemede kalan konulara dair hızlı yol almanızı sağlayabileceği gibi, yepyeni konulara dair tohumlar atmanızı sağlayabilir. Yeni partnerlik ilişkileri gündeminize girebilir. Bilmeniz gereken her türlü yeni başlangıca umutla ve enerjiyle sarılmanız. Sizler için çok güzel bir dönem başlıyor ve bu dönemin ilk günleri bu tutulma ile oluşuyor. Haziran ayında hızlıca sahnelere çıkıp gösterinizi yapma, işleri sonuca başlama, tamamlama teması hızlıca gelecek. Haziran’ın ikinci yarısından itibaren bolluk bereket gezegeni Jüpiter’in burcunuza girmesi ile altın çağınız resmen başlamış olacak. Büyük değişimler, dönüşümler sizleri bekliyor. Bir sene sonra geriye dönüp baktığınızda bambaşka bir yerde olacaksınız.
Yolunuz açık olsun Sevgili İkizler!

Güneş Tutulması Yengeç Burcunu Nasıl Etkileyecek? 

Sevgili Yengeç Burcu Okuyucularım,
Sizlerin iç dünyasını aydınlatacak olan bu tutulma endişelerinizi, korkularınızı çözmeniz için aydınlık bir enerjiyi size sağlayacak. Son dönemdeki içsel sıkıntınızdan uzaklaşmanız için yardımcı olacak. Yolunuzu bulmanızın en büyük destekçisi olacak. Bazı sırların ortaya çıkması ile birlikte, önünüzü daha net görmenizi sağlayabilir. Güven teması Yengeç burçları için oldukça önemlidir. Sırların ortaya çıkışı güven ihtiyacınız konusunda sizi zorlasa da emin olmalısınız ki bu aydınlanma, hayatınızdan temizlenmesi gerekenlerin ortaya çıkmasını sağlıyor.

Güneş Tutulması Aslan Burcunu Nasıl Etkileyecek? 

Sevgili Aslan Burcu Okuyucularım,
Güneş tutulması sizlerin pırıl pırıl parlamanıza imkan tanıyan kalabalıklar ve network konularını aydınlatıyor. Yeni iş fırsatları, işbirlikleri, iş ilişkileri konularında oldukça pozitif bir dönem sizi bekliyor. Internet, teknoloji, trendler gibi konularda yeni girişimler için oldukça uygun bir dönem. Diğer yandan bilgi edinmek, dernekler, cemiyetler ve sahnelerde olmak temalarında parlayacağınızı söyleyebilirim. Bu dönemde başlattıklarınızın pozitif sonuçlarını, önümüzdeki 1 sene boyunca görmeye devam edeceksiniz. Haydi, şimdi kurma zamanı!

Güneş Tutulması Başak Burcunu Nasıl Etkileyecek? 

Sevgili Başak Burcu Okuyucularım,
Yılın en güzel kariyer fırsatlarını sizlere taşıma enerjisine sahip bu tutulma ile, profesyonel hayat, kişisel prestijiniz ve ürettiklerinizle ilgili konular aydınlanacak. Uzun süredir gelmeyen terfi veya yepyeni bir kariyer fırsatı kapınızı çalabileceği gibi, ürettiklerinizle ortaya çıkmanız ve büyük başarı elde etmeniz için de desteklendiğinizi bilmelisiniz. Kendi işinizi kurmak, lansman yapmak, yeni iş kollarına dair ilk tohumları atmak için oldukça uygun bir dönemde olacaksınız. Geçtiğimiz sene Yengeç – Oğlak hattındaki böyle bir tutulma, bende kendi işimi kurmam için ilk hamlelerimi yapmaya cesaretlendiren önemli bir tutulma olmuştu benim için. İşte şimdi sizlerin de bu tarz etkiler hissedeceğiniz önemli bir dönem başladı. Kariyerinizi değiştirmeniz için üzerinizde ciddi bir baskı hissedebilirsiniz. Üstlerinizle sıkıntılar oluşabilir. Ancak bilmelisiniz ki  bu zorlayıcı etkiler, hayatınızda kişisel prestijiniz anlamında önemli bir sayfayı açmanız için sizleri zorluyor. Direnmeyin. Değişimle gelenlerin sizlere güzel bir dünyanın ve deneyimlerin kapısını açacağını hatırlayın.

Güneş Tutulması Terazi Burcunu Nasıl Etkileyecek? 

Sevgili Terazi Burcu Okuyucularım,
Artık sizler için zorlayıcı tutulma serileri sonlandı ve güzel haberler getiren tutulma serileri hayatınız girdi. İkizler burcundaki bu güneş tutulması sizlerin, astolojide 9. ev diye adlandırılan alanında meydana geliyor. Bu alanın anlamı nedir derseniz…
Astrolojide dokuzuncu ev yabancı ülkelere yapılan uzun yolculuklarla ilgilidir. Bu dönem bu uzun yolculuk planlarınızı yapmak için güzel bir dönem. Yüsek öğrenim, eğitim, kurs gibi temalarda destekleniyorsunuz. Bu temalarda eğitim alan olabileceğiniz gibi, eğitimi veren konumunda da olabilirsiniz. Hangi tarafta olursanız olun, bu gelişmeler hayatınıza beklediğinizden çok daha fazla girdi sağlayacak. İnançlar, soyut fikirler, felsefi düşünceler, yaşamın sırlarına dönük arayışlar da yine bu 9. ev konularındandır. Bu temalarda yeni disiplinleri tanımak isteyebilir, bunlardan fayda sağlayabilirsiniz. Diğer yandan yayınlama temalarını da hayatınıza dahil edecek olan bu tutulma ile, kitap, film veya herhangi bir fikrinizi yayınlamak için ilk tohumları atabilir veya halihazırda bulunan ürünlerinizi piyasaya çıkarabilirsiniz.

Güneş Tutulması Akrep Burcunu Nasıl Etkileyecek? 

Sevgili Akrep Burcu Okuyucularım,
Güneş tutulması sizlerin karanlık evini aydınlatıcı etkilere sahip olduğu için bu dönemde biraz rahatsız, huzursuz hissedebilirsiniz.  Bu dönemde eşinizin, partnerinizin gelirlerini arttırmak için destek olmak; başkalarının kendi davalarını yürütmeleri için yardımcı olmak tarafındaki aksiyonlarınız sizleri rahatlatacak ve karşılıklı pozitif etki sağlayacaktır. Başkalarının yetenekleri üzerinden para kazanmak, başkalarının parasını yönetmek gibi fırsatlar da karşınıza çıkabilir veya bu alanlara yönelmek gibi fikirleriniz var ise, bunların ilk girişimlerini yaptığınız dönem olabilir. Bu dönemde üreme sistemi ile ilgili rahatsızlıkları önemsemenizde fayda olacaktır.

Güneş Tutulması Yay Burcunu Nasıl Etkileyecek? 

Sevgili Yay Burcu Okuyucularım,
Karşıt burcunuzda oluşacak olan güneş tutulması, sizlerin partnerlik ilişkilerini aydınlatıyor. Bu dönemde yeni partnerler hayatınıza girebildiği gibi, size zarar veren mevcut partnerlik ilişkilerinde sonlanmalar söz konusu olabilir. Bu durumu olumsuz algılamanızı istemem. Zira, güçlü ve sizi destekleyen partnerlik ilişkilerinin bu tutulma enerjisinden etkilenmeyeceğini bilmelisiniz. Partnerlik ilişkilerini yalnızca aşk, ciddi ilişki veya evlilik gibi algılamamakta da fayda var. İş partnerlikleri de bu etkilere sahip olabilecek.

Güneş Tutulması Oğlak Burcunu Nasıl Etkileyecek? 

Sevgili Oğlak burcu Okuyucularım,
İkizler burcundaki güneş tutulması sizlerin gündelik hayatınız, rutinleriniz ve sağlığınıza ışık tutuyor. Bu alanlarda sıkışmalar yaşama ihtimali veriyor. Bu dönemde enerjinizi, rutinlerinizi yoluna koymak, sağlığınıza dair problemlerinizi çözmek için girişimlerde bulunmak, iş ortamınızı yeniden düzenlemek veya değiştirmek, moda, giyim gibi temalarda yeni başlangıçlar yapmak için kullanabilirsiniz.

Güneş Tutulması Kova Burcunu Nasıl Etkileyecek? 

Sevgili Kova Burcu Okuyucularım,
İkizler burcundaki bu tutulmadan belki de en olumlu sizler etkileneceksiniz.  Aşk ve yaratıcılık alanınızda meydana gelecek bu tutulma, aşk hayatınıza beklemediğiniz güzellikte etkiler getirebilir, ayaklarınızı yerden kesecek ilişkilerin temelleri atılabilir. Yaratıcılığınızın da hareketleneceği bu dönemi, hayallerinize giden yolda ilk tohumları atmak, girişimleri başlatmak veya sahneye çıkarmak için kullanabilirsiniz.

Güneş Tutulması Balık Burcunu Nasıl Etkileyecek? 

Sevgili Balık Burcu Okuyucularım,
İkizler burcunda meydana gelecek olan tutulma sizler için uyumlu enerji taşımasa da hayatınızda özellikle ev, aile, gayrimenkul konularını ilgilendiren gelişmeleri hızlandırabilir, başlatabilir veya ileri aşamalara taşıyabilir. Bu dönemde kendinizi gergin hissetmeniz normal. Ancak bir yandan da hayatınızı kurma etkisi veren önemli bir tutulma serisinde olduğunuz için gerginlikle gelen yerleşiklik gibi bir tema görünüyor. Bu dönemde ciddi bir ilişkiye başlayabilir, ailenizi kurmak için girişimlerinizi hızlandırabilir veya ilişkinizin bir sonraki aşamaya geçişini görebilirsiniz.

%d blogcu bunu beğendi: