GÜNEŞ’in ASLAN’da Olduğu Dönemden HANGİ Burç NASIL Faydalanabilir?

ASLAN BURCU DÖNEMİ: Yaratıcılık, Coşku, Motivasyon, Aşk, Eğlence!

Hayat döngülerden ibaret: Günler, aylar, mevsimler, burçlar…
Geldik Zodyak’ın en yakıcı, en sıcak ve gösterişli zamanına:
Güneş’in kendi evine yerleştiği yani ASLAN burcundan geçiş zamanı.
Bu yazıyı kaleme aldığım an 22 Temmuz 2012 günü saat 13’te, Güneş 00:00 Aslan burcuna giriş yaptı.
Önümüzdeki yaklaşık bir ay, coşku, eğlence, aşk ve gösteriş zamanı, Aslan burcu zamanı.

Yaratıcılık, yüksek motivasyon, cesaret, coşku ve iyimserlik Aslan burcunun temalarıdır.
Önümüzdeki bi ay boyunca, doğum haritalarınızda Aslan burcu tarafından yönetilen bölgelerde, bu temalara odaklanmanızda fayda var.

KOÇ Burçları Güneş’in Aslan’da Olduğu Dönemden Nasıl Faydalanabilir?

Koç burçlarının 5. Evi aydınlanıyor. 5. Ev Aslan burcunun evidir. Aşk eğlence ve mutluluk dönemine işaret eden bu dönemde, bol bol dışarılarda olmanızda fayda var. Ayaklarınızı yerden kesecek olan aşk kahkahanızın ortamı çınlattığı anlarda sizi bekliyor olabilir.
Yaratıcılığınızın artacağı bu dönemde, sahneler, artistik yetenek gerektiren temalara bulaşmakta da fayda var.

Bu dönemde hayatınıza girecek olan bir çocuğun haberini alabilirsiniz. Belki bu yönde ilerliyorsunuz ve beklediğiniz haber geliyor. Belki de aileniz, yakın dostlarınızdan bir çocuk haberi alıyorsunuz. Haber nereden gelirse gelsin, sizi mutlu edeceğini tahmin ediyorum.

BOĞA Burçları Güneş’in Aslan’da Olduğu Dönemden Nasıl Faydalanabilir?

Bu dönemde eviniz ve aileniz her zamankinden daha fazla gündeminizde olabilir. Evinizde çeşitli tamiratlar yapmak, tadilat, düzenleme, yeniden dekorasyon gibi çalışmalar için iyi bir dönem. Rahatlık ve mutluluk, ailenizin yanında olmak, onların koşulsuz sevgi ve ilgisini hissetmekte yatıyor. Gayrimekul konularında şansınız açılabilir.

İKİZLER Burçları Güneş’in Aslan’da Olduğu Dönemden Nasıl Faydalanabilir?

Kısa süreli veya kısa mesafeli seyahatler, yakın çevrniz ve arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirmek, eğlenmek için pırıl pırıl bir döneme girdiniz. Kardeşlerinize, kuzenlerinize, arkadaşlarınıza daha fazla vkit ayırın. Son dönemde yeterince çalışp, koşturudunuz. Artık biraz tembellik ve eğlence zamanı.
Bu dönemde ticaret ile uğraşan İkizler burçlarının da ilerleme ve parlama dönemi. Yaptığınız işler iletişim, reklam, ulaştırma gibi konuları içeriyorsa, ekstra şanslı olduğunuz bir dönem olacaktır.  Yaratıcılığınızı kullanın.

YENGEÇ Burçları Güneş’in Aslan’da Olduğu Dönemden Nasıl Faydalanabilir?

Gelirleriniz, yeteneklerinizi paraya dönüştürmek ve daha çok paraya sahip olmak temalarında öne çıkmanızı tavsiye ederim. Ek işler almak, iş değiştirmek, hobinizi işe çevirmek vb çok çeşitli yollarla bu etkiden faydalanabilirsiniz. Özellikle sahnede olmak, alkışlar, yaratıcılığınızı somut olarak ortaya koymak söz konusu ise merkezde olmak ve parlamak zamanı. Bu temalarda hakkınız olan kazancı elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Pazarlık gücünüz olduğunu bilin.

ASLAN Burçları Güneş’in Aslan’da Olduğu Dönemden Nasıl Faydalanabilir?

Sevgili Aslan Burçları,
Doğum gününüz kutlu olsun!
İyi ki doğdunuz, iyi ki insanlığa eğlenmeyi, kahkahayı, cömertliği ve aşkı öğretmek için bu hayata geldiniz.
Güneş’in burunuza girmesi ile beraber her alanda güçlü olduğunuzu bilmenizi istiyorum. Pırıl peril parlama zamanınız! Geçen ayın o duygusal iniş çıkışları, kendini rahat ifade edememe halleri de bitti. Artık o güzel ASLAN kral tarzınızı rahatlıkla ortaya koyabilirsiniz. Hayranlarınızı etrafınıza toplayın, sizi dinlesinler, sahnede olun, bol bol anlatın. Sizi keşfetsinler. Bu etkiler altında çekiciliğinizin de artacağını bilin.  

BAŞAK Burçları Güneş’in Aslan’da Olduğu Dönemden Nasıl Faydalanabilir?

Zihinsel olarak oldukça aktif olabilirsiniz. Zaman zaman karışık hisler ve düşüncelere dalabilirsiniz. Özellikle tekrar tekrar takıldığınız konuları önemseyin. Oralarda dikkatinizi çekmeye çalışan bazı detaylar gizli olabilir. Tekrar değerlendirmek, tekrar düşünmek bu dönemde size iyi gelecek.

TERAZİ Burçları Güneş’in Aslan’da Olduğu Dönemden Nasıl Faydalanabilir?

Bu dönemde kalabalıklarda olmak, tekrar varlığınızı hatırlatmak için uygun bir başlangıç enerjisine sahip. Yeni ilişkiler kurun, mevcut ilişkilerinizi tekrar pekiştirin. İlişkilerinizi hayalleriniz, hedefleriniz ve işleriniz doğrultusunda kullanın. Sizi destekleyen insanlar çevrenizde dolaşıyor. Kafanızı kaldırıp,  o güzel gülümsemenizi takınıp, yardım istemeniz gerekiyor.  Yardım istemek, yardım almak kötü bir şey değil sevgili Terazi okuyucularım. İnsanlara yardım eden, destek olan ve bundan dolayı mutlu ettiğiniz insanları hatırlayın. Diğer kişilerin, o yardım gördüğünde, destek aldığında yaşadığı mutluluğu başkaları size yaşatsın. Buna izin verin, kendinizi açın. Belki de o BİZ olma güzelliğini yaşacağınız kişi, bu ay size o kalabalıklar içerisinde temas kurduğunuz bir kişi olabilir.

AKREP Burçları Güneş’in Aslan’da Olduğu Dönemden Nasıl Faydalanabilir?

Kariyer ve kişisel prestijiniz alanına GÜNEŞ doğuyor. Bu dönemde mümkünse işlerinizin başında olun. Görüşmelerinizi, randevularınızı, pazarlıklarınızı, lansmanlarınızı yapın. Özellikle bu görüşmeler, işe giriş amaçlı olarak karşınıza çıkıyor ise taleplerinizi net biçimde ortaya koyun. Daha üst pozisyonları ve ihtişamı hedefleyin. Bu dönemde kariyer ve kişisel prestijiniz tarafında spotlar sizin üzerinize çevriliyor. Bilinirliğinizi arttırmaya çabalayın. Bu güzel etkilerden maksimum faydalanmaya çalışın. 

YAY Burçları Güneş’in Aslan’da Olduğu Dönemden Nasıl Faydalanabilir?

Yeni bir kursa, eğitime başlamak için en uygun zamanlardan birisi. Belki de hayatı ve yeni insanları keşfetmenizi sağlayacak yepyeni bir konu ile ilgilemeye başlayabilirsiniz. Yurtdışı seyahatleri ve yabancılarla ilişkileri kurmak bu dönemde size iyi gelecektir.

OĞLAK Burçları Güneş’in Aslan’da Olduğu Dönemden Nasıl Faydalanabilir?

Dışarıdan gelen kaynaklar, tazminat, komisyon, kredi, miras vb konularda ilerlemek ve kendinize kaynak yaratmak için oldukça uygun dönemde olduğunuzu söylemeliyim. Sizin doğrudan çalışmanıza bağlı olmayan kaynak arttırma döneminizden bahsediyorum. Çevrenizdeki kaynaklardan ve insanlardan nasıl faydalanabileceğinizi düşünün ve yardım isteyin.

Cinsel gücünüzün arttığını hissedebilirsiniz. 

KOVA Burçları Güneş’in Aslan’da Olduğu Dönemden Nasıl Faydalanabilir?
Şimdi sağlıklı ilişkiler, partnerlikle kurmak ve AŞK zamanı!
Tatilinizi bu güzel etkiler altında planlamak sizler için ekstra güzel olabilir. Kalabalıklarda olun, ışıltınızı herkesin görmesine izin verin. Ve size yaklaşmakta olan o güzel aşk kıpırtılarının tadını çıkarın.
İlişkisi olan Kova’lar ise belki de bu yılın en güzel en romantik günleri ile ilişkilerinde tekrar o güzel enerjiyi yakalayabilirler.
Eski ilişkilerin tekrar canlanmasına da enerji verebilecek olan bu dönem, ilişkilerde yüzünüzü epey güldüreceğe benziyor.

Ortaklık tekliflerine de açık olun.

BALIK Burçları Güneş’in Aslan’da Olduğu Dönemden Nasıl Faydalanabilir?

Bu dönemi dinlenmek, rahatlamak, kendinizi şımartmak ve sağlığınızı düzeltmek için kullanın. Günlük rutinlerinizi yoluna koyun ve rahatlamanın tadını çıkarın.

Yıl boyu Yoga derslerimde astrolojk etkileri anlatıp, yoga serilerini bu etkilere paralel düzenlediğim Astro-Yoga dersleri veriyorum.
Yaz dönemindeki seyahat planım nedeni ile bir süreli
ğine bu derslere ara verdim.
Sonbahardan itibaren  yine Astro-Yoga derslerimi Yoga
şala’da takip edebilirsiniz.

Bu yazının tüm hakları saklıdır. Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kısmen veya tamamen, eser sahibinin izni olmaksızın kullanılamaz. İzinsiz kopyalanması, yayımlanması ve dağıtımı hukuki ve cezai yaptırıma tabi olup, aykırı davrananlar aleyhinde gerekli takip yapılacaktır.

 

%d blogcu bunu beğendi: