İKİZLER BURCU 2014 Yılı Yorumu

İKİZLER Burcu 2014 Yılına Genel Bakış:

İlginç bir seneyi geride bırakıyoruz. Fakat her şey sizler için yeni başlıyor desem yeridir. 2013 yılı sizlere belki en çok sabretmeyi ve disiplini öğretmiş olabilir. Eğer ‘tamam, dersimi aldım’ diyorsanız 2014 yılı daha rahat edeceğiniz bir yıl olmaya aday. Üzerinizdeki güçlendirici etkiler sağlam bir inşaat yapmanız için size mesaj veriyor olmalı. Elinizi taşın altına sokmayı, disiplinli ilerlemeyi, derinleşmeyi, uzmanlaşmayı hayatınıza aldıkça çok ama çok rahat edeceğinizi bilmelisiniz. Günlük hayatınızdaki sıkışmaların tamamı size bir şey anlatmaya çalışıyor. Senaryo iki farklı yöne gidebilir. Size iyi gelmeyen, sıkıştıran, yaşam enerjinizi alaşağı eden uzmanlıkları, bugüne kadar verdiğiniz emeği bir kenara bırakıp kendini tamamen temizlemeye ve bambaşka alternatiflere yol alıyor olabilirsiniz. Senaryonun ikinci tarafının farklı bir ön koşulu var. Yaptıklarınız, aldığınız sorumluluklar sizi yorsa da yaşam enerjinizi parlatıyor size haz veriyor olabilir. Disiplin altına girmek zaman zaman zorluyor olabilir. Uzun süreler çalışmanız, uğraşmanız gerekebilir. İşte bu senaryodaki gibi konularınız var ise sabretmeye devam etmelisiniz. Çünkü bu dersler alma dönemini atlattıktan sonra uzun yıllar rahat edeceğiniz deneyimler elde etmiş olacaksınız.

Böyle dersler, sıkışıklık diye diye içinizi karartmayı hiç istemem. Gelin aslı güzel haberlerden bahsedelim. Yılın ilk yarısında kazançlarınızı büyütmek, maddi sahiplenmeler için harika etkileşimler alacaksınız. 2013 yılında başlayan bu etkiler, hayat kalitenizi yükseltmek ve hayatta gerçekten neye sahip olmak istediğinizi sorgulatmak ve bu konularda vizyon vermek için size yardımcı olmuş olabilir. İşte şimdi bu vizyonu gerçekleştirme zamanlarındasınız. Gelir kaynaklarınızı değiştirmenin vakti gelmiş olabilir. Yılın ilk yarısında üzerinizde oluşan pozitif etkileri kullanın. Ev, araba, veya diğer yüklü ödemeler gereken arzularınızla ilgili adımlar atın.

Bu yıl günlük rutinlerinizde de pek çok değişim sizleri bekliyor. İkizler bir rutin insanı değildir. Ancak burada rutinlerden kastım her gün gördüğünüz, konuştuğunuz kişilerin değişmesi, evinizin veya işinizin değişmesi dolayısıyla günlük karşılaştığınız yer ve kişilerin değişmesi anlamına geliyor.

İlişkiler ve partnerlikler tarafında da atmanız gereken adımlarınız olabilir. Bitiş veya başlangıç temaları veya her ikisi de gündeminize girebilir. Özellikle yılın bahar ve son dönemleri

Dinlenmek nedir bilmeyen İkizler’in, 2014 yılında dinlemeye de vakit ayırması gerekecek. Bedeninizi, ruhunuzu, ihtiyaçlarınızı dinlemeyi öğrenmelisiniz. Kendiniz için iyileştirici ve güçlendirici aktivitelere vakit ayırmalısınız. İhtiyacınız olan zamanlarda dinlenmemek, sonradan istenmedik kazalara neden olabilir. Özellikle kemikleriniz, kaslarınız, dişleriniz, elleriniz, ayaklarınız ve bedeninizi ayakta tutan sistemleri önemsemelisiniz. Buralarda bir rahatsızlık yaşarsanız, tedavi için gereken özeni gösterin ve dinlenmeye vakit ayırın.

Merkür gerilemesi dönemlerinden ikincisi bu sene doğrudan İkizler burcunda gerçekleşecek. Bu oldukça büyük bir olay! Başta siz olmak üzere tüm Zodyak çarkını derinden etkileyecek bu dönemde, aylık yorumları incelemeyi ihmal etmeyin. Sizlere kaos ve karmaşadan uzak durmanın ve bu dönemi en faydalı şekilde geçirmenin tüyolarını anlatmaya devam edeceğim. 

Keşifleirnizin çok olduğu, güler yüzünüzün daha çok insanla buluştuğu bir yıl dilerim.

Sevgilerimle,
BURCU VURKAÇ
15 Aralık 2013

 

%d blogcu bunu beğendi: